Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי

דרור לסט
שימו לב! השרשור הזה בן 4877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דני וסחייק.

אני לא מוחק כלום עד עכשיו, ולא באמת אכפת לי איך זה מוציא אתכם.

קחו בחשבון, השלב הבא זה מעקב למי שיעקוץ את השני. אני לא יכול להיות גננת.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שרגאמן

ביצים מכספית אינו כנוי גנאי שאל את נמקבל

אינך בקיא בעובדות כל מה שציינתי שפעם לברוך היו ביצים מעופרת "לקחת יוזמות,סיכונים " שלאף אחד לא היה וכנראה לא יהיה

והיום הוא אינו מוכן לכן הכינוי

אם הוא לא נעלב מה לך כי תלין?

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת לא מבין הא?

עריכה,

בגלל שזה יתפרש לא טוב ובטח תרגיש שזה משהו אישי נגדך,

לדעתי מי שרוצה להרים מרוץ צריך לקבל רוח גבית, ולא דיון על האופי המטלורגי של הביצים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני וסחייק.

אני לא מוחק כלום עד עכשיו, ולא באמת אכפת לי איך זה מוציא אתכם.

קחו בחשבון, השלב הבא זה מעקב למי שיעקוץ את השני. אני לא יכול להיות גננת.

אהלן אוהד.

אולי לא אכפת לך איך זה מוציא אותם, אבל יש כאן עוד הרבה מאוד אנשים שנפגעים מאיך שהפורום הזה נראה.

אם תעשה חיפוש על המילים "ספורט מוטורי" בגוגל, אחת התוצאות הראשונות מביאות אותך לפורום הזה.

מי שלא מכיר את הנפשות הפועלות - נכנס, קורא, נגעל, ולא חוזר לכאן.

אין לתופעה הזאת אח ורע באף פורום אחר שאני מכיר בארץ או בחו"ל - הודעות כאלה נמחקות באותה שנייה שמנהל הפורום רואה אותן.

כמו בכל מסגרת חברתית שיש בה חוקים - מי שלא עומד בחוקים האלה צריך להיענש. ואתה יודע יותר טוב ממני כמה כלים יש לכם כאן על מנת לאכוף.

קח את זה כביקורת בונה כמובן. ברור לי שזה תפקיד לא נעים, לא קל, ולא מתגמל :-D

(ואם אתה מסכים עם דעתי, אתה מוזמן למחוק גם את ההודעה שלי יחד עם שאר ההודעות הלא רלוונטיות לשרשור)

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך אתה מחמיא לעצמך יותר ,מדי החומר של ממ"י היה חלק ,רק חלק מהחומר שהוגש לבג"ץ ,אני גם מזכיר לך שעד היום גם לא שילמת את חלקך לאותה חבורת נהגים שהריצה את כל המערכת עד היום.

אף אחד לא מחפש דם אנשים סקפטים וזה טבעי,הדרך שאתה הולך בא כרגע היא בעיניי לא נכונה,אבל אתה ילד גדול רק מה אל תיקח את כל הקרדיט לך ולממ"י (שזה אתה) אל תשכח אתה בורג אבל רק בורג בכל המערכת שניסתה להזיז את הנושא 10 שנים תמימות.

יש לי את כול הסיבות בעולם להחמיא לעצמי, החלק שאתה מדבר עליו היה החלק העיקרי עו"ד רון דרור אמר אז במפורש ללא החומר הזה לא ניתן יהיה לזוז או להתחיל פרוצדורה חדשה בכדי להשיג אותה, חלקכם אם לא רובכם טען שאני לא העביר את החומר, להפתעתכם העברתי את החומר, החומר הזה שווה כסף אמרתי אז ואני חוזר גם היום על אותם דברים בדיוק, לא מתנצל ולא כלום.

כן, ממ"י בעבר הייתה ברוך חלפו מאז הרבה שנים אתה לא מכיר את המערכת כיום, הצעתי תבדוק! כי לרשום כפי שאתה כתבת זה לשון הרע וכבר היה לנו לנו תכתובת מהו "היצר הרע" והוא מתגנב אליך בכול פעם מחדש.

קרדיט - תעבור בבקשה על תכתובות בעבר תראה כמה פעמים פירגנתי לך על מהלכים, הבעייה שאתה שם לעצמך רגליים ומועד כול פעם מחדש, ההבדל בינינו לא גדול שנינו עם פטיל קצרצר, לכן אנחנו לא במקום שצריך להיות בו

אנחנו רואים את עצמנו כחלק מהמערכת בסופו של יום אם נצליח זאת תהיה הצלחה של כולנו, אני לא צריך לקחת שום קרדיט הם באים בעצמם!, ייתכן שהדרך שאנחנו מובילים כרגע אינה לרוחך, אבל היא עושה הרבה גלים במקומות שצריך, אני בהחלט אותו בורג קטנטן שאם לא ההיה שם המערכת לא תפעל, יש בי עדין את הכוח להזיז דברים, כמה זמן אני לא יודע! אולי זה נשמע לך לא טוב, אבל אני דוחף קדימה והצעתי לך להצטרף, אתה לפי בחירתך בשלב זה מעדיף שלא לעשות כך ואני מכבד את הדברים.

מי שקורא את החומר במהלך שירשור זה מבין מדוע לא יתלכדו כול אנשי הספורט המוטורי, מדוע לא סופרים אותנו המגדל השן ומדוע הספורט המוטורי ניראה כפי שהוא.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

קראתי את המשפט האחרון שכתבת, אני מצטט את מה שכתבתי לפני כמה דפים, אולי קוראים את הפורום גם חברה צעירים שיש להם יכולת ומוטיבציה, אז שיקראו -

ברוך

אני לא סקפטי, אני אופטימי מפוכח. :wink:

אם יש חברה צעירים שיש להם מוטיבציה כיום לשקם את ההריסות, אני אתן להם כמה עצות מועילות -

1 תמצאו ספונסר אמיתי, חברה גדולה שאתם יכולים לחבור אליה, חברה שמי שעומד בראשה יכול להגיע לפגישות עם שרת הספורט,

אותה חברה תשקיע קצת כסף וקשרים בפעולות הראשונות שאתם צריכים, בעתיד אותה חברה תרוויח מפרסום בתחום.

2. קחו משרד עו"ד גדול מהמובילים בתחום שילווה אתכם,משרד בעל שם שרגיל לעבוד עם ומול משרדי הממשלה.

3. תכינו תוכנית פעולה שתכלול ארגון של כל התחום הזה מחדש.

4. קחו אולם גדול ותכנסו אליו את כל הספורטאים בתחום, תתעלמו מהעמותות וההתאחדויות שהוקמו עד כה, זה רק יבזבז את

זמנכם בפוליטיקות בגרוש עם אנשים שלא יכולים לשבת יחד.

5. בעת כינוס כל הספורטאים תציגו את תוכנית העבודה של התאחדות חדשה שתקום לכל הספורט המוטורי.

בהצלחה

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

עד עכשיו ישבתי בשקט וראיתי מה שכותבים וכרגיל המילים נשפכות ושינים אין לאכול את האגוזים שישנם.

בוא נתמקד כולנו לרגע ועזוב את סחייק דני תן לו לנשום אחרת אנו בצרה:roll:.

1. חוק מוטורי יש.

2. תקציבים יש כבר לפחות 4 שנים לפי ידעתי ובמידה ואני טועה שיתקנו אותי.

3. תקנות שלא יכולים לעמוד בהן יש ושוב במידה ואני טועה שמישהו יקום ויתקן אותי.

4. יצא מכרז לפני יותר מחודשיים כשהייתי בארץ ועד היום לא פורסם מי היועץ הבא של רשות הספורט?.

5.שיקום מישהו מ3 או מ4 ההתאחדויות ויספר שקיבלו גרוש אחד מהרשות לפעילות שוטפת?

6.אוטמבילים ישנם מוכנים לאירועים מכוסים כולם בברזנטים יש.

7. ועכשיו נראה מה שאין.

1. אין כסף להתאחדויות בשביל לתפקד יום יום וכן לצאת למלחמה ( משפטית) כך שממש לא משנה אם נמשיך לקשקש פה זה לא יעזור, צריך לדרוש את הכספים שמגעים להתאחדיות ולא מחר עכשיו.

2. להתארגן גם זקנים ( בלי לפגוע דני, ברוך, ניר בן ארי ומי ששכחתי וגם צעירים שמועניינים בכלל בספורט הזה ולהתחיל להזיז דברים, ובואו ונחדל לקשקש כבר).

3. לארגן ועד משותף של כול ההתאחדויות של 6 איש שיפגש כול שבוע עם הראשויות ושישמע מה שקורא והיכן אנו נמצאים.

4.לנסות לעזור לראשות הספורט בכול הנוגע לספורט המוטרי מבלי להכנס לויכוחים ולמלחמות, ולנסות להגיע לפשרות שיובילו אותו סוף סוף לקצה המנהרה שכולם פה לפי מה שאני מבין רוצים?

5. להפסיק לחפש חלק מהעוגה שעוד איננה ולעבוד ביחד ואז לחלק אותה.

חברה נראה לי שנוכל לקשקש פה עוד מאה שנה וזה לא ישנה כלום, אנו חייבים להפוך את העניין ולסובב אותו לכיון של המתחרים ולא להפך, נראה לי שהתקציב ימשיך לזרום כול שנה לראשות הספורט ומה בדיוק אנו נראה מזה???? נדההההההה

כול טוב לכולנו ושנוכל כבר לשוחח על איך היה האירוע האחרון.

המשיכו לנהוג בזהירות המטיףףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העמדה של שרת הספורט?

קיימות דרישות ספציפיות?

יש משהו לעבוד איתו?

FIA מעורבת בעניין? (אולי את ההצעה לייעוץ צריך לתרגם לצרפתית ואנגלית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן הצעתי

שנשב כולם ביחד

ונחליט מה נעשה !

מי עושה מה מתי ואיך

לרשום ולכתוב פה לא נותן כלום לאף אחד

1.1.11

נראה לי תאריך מיוחד להחלטות

כבר רשמתי שאני יתקשר לכול ראשי העמותות ויגיד להם על התאריך

ואני מקווה מאוד שנצא משם אים איך להתחיל להזיז עניינים באמת ב-י-ח-ד!

ולא לחוד.

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ואני רוצה להרים מירוץ מה אני צריך בשביל זה? קצת על עצמי אני חייל, כסף מעט מאוד אבל יכול להיות שבשביל להרים מירוץ אחד יספיק.

כל דבר אפשר להשיג הכול תלוי מי עומד מולך ועד כמה הוא חזק בדעתו.

אני מבקש מכל אחד פה לא לכתוב לי על כמה זה קשה להרים מירוץ.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן הצעתי

שנשב כולם ביחד

ונחליט מה נעשה !

מי עושה מה מתי ואיך

לרשום ולכתוב פה לא נותן כלום לאף אחד

1.1.11

נראה לי תאריך מיוחד להחלטות

כבר רשמתי שאני יתקשר לכול ראשי העמותות ויגיד להם על התאריך

ואני מקווה מאוד שנצא משם אים איך להתחיל להזיז עניינים באמת ב-י-ח-ד!

ולא לחוד.

מעניין איפה הדברים עומדים! התאריך מצויין גם אם הוא לא ראלי, אנחנו בעמותה מוכנים למפגש מעניין כמה עוד מוכנים לבוא?

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה,

יש מיקום?

יש למישהו מקום להציע?

אולי מוסך של מישהו ?

שאפשר להפגש שם ושיש שם מקום למספים רכבים ואנשים?

אני יתחיל להריץ תטלפונים

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...