Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי

דרור לסט
שימו לב! השרשור הזה בן 4875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קובי

הכיוון הוא נכון, אבל בזמנו שהתעסקתי בזה ליבואני הרכב דווקא לא פניתי, כיוון שליבואני רכב יש יותר מדי נגיעה לתחום.

יכולה להיות בעיה נגיד לסובארו להיות נותנת חסות בתחריות שהמנצחים בה יהיו מיצובישי ( ראה ראלי סובארו איתוראן שהיה בזמנו)

זה עלול להיות להם גול עצמי.לכן נזהרתי מזה.

הייתי בקשר עם חברות ליסינג והשכרת רכבים כמו AVIS, יבואני סחר כמו ניופאן, מחסני תאורה, יורקום ועוד חברות שיכולות,

היה ליווי של משרד עו"ד הטוב ביותר במדינה לדברים כאלה, הרצוג פוקס נאמן שרתמתי אותם לעניין .

מה לא היה ? לא היתה יכולת להניע מהלך לתחום אחד של ספורט מוטורי עם 30 מתחרים, היה אפשר להמשיך את המהלך עם יצוג לכל תחומי הספורט המוטורי, אם היינו מגיעים למאות מתחרים בעשרות סוגי תחרויות, אז זה היה אפשרי.

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני שמח שהתעוררתם קצת

זה בדיוק הרעיונות שאני ישמח לשמוע בפגישה שנשב[1.1.2011]

שם גם נחלק מי ילך לאיזה יבואן

כי בן אדם אחד לא יכול לעשות הכל

צריכים פה את כולם שיתחדו! ונשתף פעולה.

רנו למשל מראים הרבה רצון לקידום הזה,הם גם לאוטוספורט הביאו את המגאן והקליאו RS

לא צריך להתייאש או להגיד לא יהיה,תריכים להיות חיובים ולהמשיך לנסות אבל ביחד לא כל אחד לאינטרס שלו

כי לכולנו יש את אותו אינטרס!

מרשל הייתה במפגש אוטוספורט? ראית את הפוטנציל?

רק להביא לשם את כל הספונסרים שדיברת עליהם ולהראות להם את כמות האנשים

נכון שלא כל מי שהיה שם הוא מתחרה פונציילי.

וכמובן הכמות שהיתה[יותר מ1000 איש,הערכה של אוטוספורט] שזה אפילו לא חצי ממה שיש באמת[אני מאמין]

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי לצערנו , ממה שיצא לי להיתקל

רוב יבואני הרכב עוד לא גילו שספורט מוטורי הוא אחד הכלים הטובים ביותר לשיווק

אבל אפשר לגלות להם את הסוד

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה, אני לא חושב שמימדים של מירוץ במימון סובארו

תאמין לי ש"ליגת סובארו בראלי ספרינט " תביא להם המון חשיפה ללא קשר למי ינצח (לפני שקופצים - סתם כתבתי ראלי ספרינט)

אגב, לא חייב שיהיה יבואן רכב - חברות כמו איתוראן , פוינטר או אפילו ישראכרט יעשו את העבודה מעולה

חיים , בעבר ניסיתי לספר את הסוד הזה למותגי צ'מפיון , ושם לא ממש נענו (אבל הרוויחו מהמכירות שנקפו בעקבות אותו שת"פ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם כותבים על דבר אחד "איחוד השורות", לאחר שיחה באירוע האחרון בשבת עם מספר חברים אני יודע בוודאות שאין סיכוי לאיחוד, אריה כותב נכון צריך גוף חזק, כסף, ומי שיוליך מהלכים, גוף חזק לא יהיה כי כול אחד שומר לעצמו את חסידיו הנאמנים בחצר, כסף לא יהיה בשביל כמה "חמומי מוח" שמתרוצצים כמו עכברים אין על מה להשקיע, שכחתי!:roll: הקהל כן קהל המעריצים כמה הם, האירוע בשבת קטן קטן מאד זה לא עושה רושם על ספונסרים, זה עושה משהו לחובבי הענף אך לא יותר מזה, מי יוליך את המהלך כאשר אין כסף לא ימצא גוף רציני וגדול שיוליך את המהלך, בקיצור דיבורים דיבורים דיבורים.

עדין לא סוף פסוק, צריך קודם להתכנס, לראות מי באמת מוכן לשים ולא לדבר.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רן,תאמין לי שהיבואנים יודעים טוב מאוד מהוא שיווק ע"י ספורט מוטורי ,הם גם יודעים לנפנפף בהצלחות של סיטרואן עם ה C4 בראלי,סובארו ומיצובישי בראלי,סיאט ב WTCC ,רנו עם הפורמולה 1 ועוד...השאלה איך הם יעשו יותר?

אריה,הכוונה שלי לא הייתה שיבואן כמו סובארו ייתן חסות למרוץ ספציפי, אלא שקבוצה של יבואני רכב יישמשו מאין התאחדות שדוחפת את הספורט המוטורי, כלכלית , משפטית,ארגונית ,מדיה פרסום,חסויות ועוד,אם תרצה מיני FIA :wink:

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מתמודדים כרגע על הקמת מרוץ, אני נוצר בשלב זה את המקלדת עד שנדע לאן הנושא מוביל אותנו, אומר רק זאת ספר "האנקדותות להקמת מרוצים" יכול לצאת כבר בימים הקרובים, אני ממתין עוד אנקדותות בתקווה שיצא חלק ב' וג' אולי מזה "נעשה כסף".

ברוך

אנקדוטה (על פי א.שושן) - בדיחה, הלצה, סיפור קצר שיש בו עוקץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

מה זאת אומרת מתמודדים כרגע על הקמת מרוץ ? יצא מכרז לארגון פיילוט לארגון מרוץ ?

לא יכול להיות, מה זה בדיחה גרועה ? עכשיו ? אחרי שישבו חכמי חלם במשך 5 שנים וכתבו תקנות שכבר אושרו, עכשיו הם נזכרים להוציא מכרז לפיילוט כדי ללמוד את הנושא ?

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מתמודדים כרגע על הקמת מרוץ, אני נוצר בשלב זה את המקלדת עד שנדע לאן הנושא מוביל אותנו,

לא ברורה האמירה הנ"ל.

מתמודדים מול מי? אריה שאל האם במסגרת מכרז?/האם מדובר בפיילוט?

(אולי הכוונה שאתם מנסים להיערך להרמת אירוע אל מול הגורמים השונים?)

אגב, מי זה אנחנו?

באיזה תחום נהיגה ספורטיבית? - ג'ימיקנה? דריפטינג? דראג? ראלי ספרינט? היל קליימב?

ראלי קרוס? אוטו קרוס? ראלי רייד? עבירות? כידונאים? קארטינג? ראלי?

האם מדובר על אירוע במסגרת הרשות או בשמה?

ברוך,

אולי מעט הבהרות בעניין?

למען הסר ספק - אני בעד תכנון וביצוע של אירוע כשר, לא משנה באיזה תחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי, אני נוצר מקלדת בבוא הזמן הוציא את הדברים, זה לא מהיום למחר הדברים לוקחים זמן.

חבל שתוסיפו בהבל המקלדת דברי שטות, תמתינו, הכול "גלאט כושר".:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי, אני נוצר מקלדת בבוא הזמן הוציא את הדברים, זה לא מהיום למחר הדברים לוקחים זמן.

חבל שתוסיפו בהבל המקלדת דברי שטות, תמתינו, הכול "גלאט כושר".:-D

כשר ?

מצידי תארגן למפכ"ל ולכל הניצבים שלו נערות ליווי, או איזה יועצת בכירה, ד"ר ספקית יחידה ללא מכרז, אם צריך גם שקית חומה עם מזומנים, תן להם לעשן גראס,,,

העיקר שיתנו רשיון מירוץ, שיעשו רישוי לרכבים, שיוציאו פוליסת ביטוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשון המסתורין הזאת שכותב שליט מעוררת אצלי גיחוך (יסלח לי שליט) אפשר לחשוב שמכינים פה פרוייקט להצלת העולם מגזי החממה

כולה מירוצי מכוניות כשרים זה מה שאנחנו מבקשים אחרי 10 שנים של בקשות.

מה זה פרוייקט אטום? שו שו שו שו שו

נמאס כבר, חליפות מירוץ מתפוררות,מכוניות מיושנות ומעלות גיחוך וחלודה,פרוייקט חיים של תחביב שנהרס לחלוטין שלא נדבר על גיל הנהגים

יציאת מצרים לשמה רק בלי הנהגה.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יקרה אם נעשה עצומה ונתחים ידנית

את כל מי קשור לתחום?

גם מוסכים נותני שירות

וסופנסרים עתדיים? או כאלה שמוכנים להשקיע?

נשלח את זה לרשיות המתאימות ולראש הממשלה

ולמפכל המשטרה

או נכתוב מכתב לכל מי שרשמתי למעלה

וכל אחד מאיתנו ישלח בנפרד

ככה נשלח אלפי מכתבים!

זה לא יגרום למשהו לזוז?

זה שאנחנו מתבכיינים פנ לא יתן כלום

חייבים לעשות איזה פעולה

אני לא רוצה להגיע לגיל שלכם[אם הרבה כבוד כן]

ועדיין לא להתחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...