Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי

דרור לסט
שימו לב! השרשור הזה בן 4874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חוזר על שכתבתי בעבר - שימו לב כמה כותבים בנושא 4-5 איש לכול היותר, כלומר או שזה אדישות, או שלחברה נשבר הזין מהכול, או שזה טימטומת או שהכול ביחד, איפה בריינס, איפה אלון חלוואה, איפה איפה איפה וכמו שכבר נכתב ואין קול ואין מענה ועולם כמנהגו נוהג וכך ניראה הספורט המוטורי.

ברוך

ברוך

רוב החברה הבינו, נפל להם האסימון, הרימו ידיים, איפסנו את הרכבים, לא יהיה ספורט מוטורי חוקי בישראל ( הלוואי ונתבדה)

לפעמים יש בשורות שקשה להבין אז אכתוב לך זאת בהדגשה, תפנים .

זהו, נאדה, נגמר, אין ולא יהיה בישראל ספורט מוטורי חוקי !!!

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם חבר מעדון psi ואני מסכים אם חיים ואני גם מכן ליות נציג psi חברים !

ורבחם כבר מכירים אותי פו רוב חברי אירדה !

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שיש לעשות ואולי ישנה פה משהו

זה להתחרות מחוץ לגבולות ישראל.

בנתיים הרכבים מאופסנים,מנויילנים ומוכנים למירוץ.

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטואצייה דומה כפי שציינת אבל לא האנשים (ספורטאים)

שם יש ספורטאים עם מנטליות ספורטיבית,אחריות,ומעוף

אצלינו?

חחחחח המון מתיימרים,כאלה שמעולם לא "הזיעו בתוך חליפת מירוץ"

מראש מתנצל אם פגעתי במישהו

חודשיים לא שמענו ממנו והנה הוא חוזר רק כשהוא מריח דם ... הגדול מכולם .... אין צורך לפרט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב המגיבים כבר מאוגדים בתוך התאחדות ירדא דרך העמותות השונות, התאחדות הקידונאים עובדת איתנו בשיתוף פעולה מלא. יש עוד 2 התאחדויות שצריך לדבר איתן, הראלי רייד וההתאחדות החדשה לראלי שכמדומני הין"ר שלה הוא הכותב מעליי.

בהצלחה.

E.s.o הנדסת חשמל.

יעוץ, תכנון והקמת מערכות חשמל, תאורה ואוטומציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...למה לחרחר מלחמה אחי?

השרשור מתחיל בצורה נורמאלית, באמצע או לקראת סופו יש ניפוח אגו לא רלוונטי ומסתיים כפי שכותב אמיר גמליאל.

לאריה פאהן ולשאר החברים הסקפטים

כמה מידידי נכנסו כבר לקטגוריה של קשישים (מעל 60) ודווקא מהצעירים יותר אנו שומעים רוחות של תבוסה, לא אחת נכתב כאן שדור העבר צריך ללכת ואולי אז יקרה כאן מה שכולם מיחלים לו "ספורט מוטורי" בגלל אותה תבוסתנו "דור המדבר" עדין כאן זה דור שעדין מצפה לראות את הספורט המוטורי קורם עור וגידים "אולי נספיק עוד מרוץ אחד או שניים בטרם חליפות המרוץ שלנו יתפוררו, כמה שקלים נשקיע ברכבים שלנו לקראת שני המרוצים, אבל חליפת מרוץ חדשה בשביל מה?" מזל שדור המדבר עדין כאן.

דבר אחרון (להיום) - היום 20.11 היה מפגש מועדונים בפארק אפק, אירוע שאורגן על ידי "אוטוספורט" בחסות מסלולים שנתנה את השטח, לו ראיתם כמה חברי מועדונים מוזמנים, אורחים, חברים, בני משפחה וכול מי שחובב ספורט מוטורי היגיע לאירוע שהתחיל בשעה 11:00 והסתיים בסביבות 14:00 איזה צמא יש לספורט המוטורי אולי הרוחות שמנשבות היו "רוחות של תקווה".

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת מלחמה אמיר? אתה יכול לראות לאורך כל תגובותי שתמיד קראתי לאיחוד המועדונים והקמת התאחדות אחת ואני עדיין קורא ויודע שרב חברי הוועד בירדא רוצים זאת. לדעתי לא יהיה פה ספורט לפני שזה יקרה (מקווה שזה לא אומר שלא יהיה פה ספורט בכלל).

וכן ברוך, אני סקפטי אחרי שהכרתי את הנפשות הפועלות כולן, בלי יוצא מן הכלל. אבל עוד לא הרמתי ידיים, האיביזה הפכה להיות קופה ובימים אלו מסתיימת עליה המלאכה :twisted:

E.s.o הנדסת חשמל.

יעוץ, תכנון והקמת מערכות חשמל, תאורה ואוטומציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

אני לא סקפטי, אני אופטימי מפוכח. :wink:

ספורט מוטורי זה לא מלחמה, זה תחביב (לפחות אצלי)

אם יש חברה צעירים שיש להם מוטיבציה כיום לשקם את ההריסות, אני אתן להם כמה עצות מועילות -

1 תמצאו ספונסר אמיתי, חברה גדולה שאתם יכולים לחבור אליה, חברה שמי שעומד בראשה יכול להגיע לפגישות עם שרת הספורט,

אותה חברה תשקיע קצת כסף וקשרים בפעולות הראשונות שאתם צריכים, בעתיד אותה חברה תרוויח מפרסום בתחום.

2. קחו משרד עו"ד גדול מהמובילים בתחום שילווה אתכם,משרד בעל שם שרגיל לעבוד עם ומול משרדי הממשלה.

3. תכינו תוכנית פעולה שתכלול ארגון של כל התחום הזה מחדש.

4. קחו אולם גדול ותכנסו אליו את כל הספורטאים בתחום, תתעלמו מהעמותות וההתאחדויות שהוקמו עד כה, זה רק יבזבז את

זמנכם בפוליטיקות בגרוש עם אנשים שלא יכולים לשבת יחד.

5. בעת כינוס כל הספורטאים תציגו את תוכנית העבודה של התאחדות חדשה שתקום לכל הספורט המוטורי.

בהצלחה

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת מלחמה אמיר? אתה יכול לראות לאורך כל תגובותי שתמיד קראתי לאיחוד המועדונים והקמת התאחדות אחת ואני עדיין קורא ויודע שרב חברי הוועד בירדא רוצים זאת. לדעתי לא יהיה פה ספורט לפני שזה יקרה (מקווה שזה לא אומר שלא יהיה פה ספורט בכלל).

:twisted:

נכון!

קבוצת ראלי גמליאל GRT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה, כל מה שכתבת מעליי יכול בקלות להיות חזון אחרית הימים :oops:

זה חזון שניתן להגשמה, אומנם לא בקלות, אבל אני מקווה שהוא יתממש לפני אחרית הימים.

מה שחסר זה איזה משוגע לדבר, מישהו עם יכולת ומוטיבציה שיש לו רצון להגשים את החזון.

חברות גדולות שיוכלו לעזור , היו ויהיו.

משרדי עו"ד שיודעים את העבודה, היו ויהיו

מה שחסר זה המשוגע לדבר שירים את הפרוייקט.

אם יפנה אלי מישהו שאני האמין שהוא מסוגל, אני אעזור לו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

אני לא סקפטי, אני אופטימי מפוכח. :wink:

ספורט מוטורי זה לא מלחמה, זה תחביב (לפחות אצלי)

אם יש חברה צעירים שיש להם מוטיבציה כיום לשקם את ההריסות, אני אתן להם כמה עצות מועילות -

1 תמצאו ספונסר אמיתי, חברה גדולה שאתם יכולים לחבור אליה, חברה שמי שעומד בראשה יכול להגיע לפגישות עם שרת הספורט,

אותה חברה תשקיע קצת כסף וקשרים בפעולות הראשונות שאתם צריכים, בעתיד אותה חברה תרוויח מפרסום בתחום.

2. קחו משרד עו"ד גדול מהמובילים בתחום שילווה אתכם,משרד בעל שם שרגיל לעבוד עם ומול משרדי הממשלה.

3. תכינו תוכנית פעולה שתכלול ארגון של כל התחום הזה מחדש.

4. קחו אולם גדול ותכנסו אליו את כל הספורטאים בתחום, תתעלמו מהעמותות וההתאחדויות שהוקמו עד כה, זה רק יבזבז את

זמנכם בפוליטיקות בגרוש עם אנשים שלא יכולים לשבת יחד.

5. בעת כינוס כל הספורטאים תציגו את תוכנית העבודה של התאחדות חדשה שתקום לכל הספורט המוטורי.

בהצלחה

אריה,לדעתי היחידים שיכולים להרים את הכפפה הזאת הם יבואני הרכב,אם יש להם עניין בשיווק כליי הרכב שלהם ע"י ספורט מוטורי, במיוחד אלו שמשווקים את הספורטיביות,להם יש גם את הכוח להגיע למשרדי הממשלה עם סוללות עורכי דין והשפע גדולה,כמובן שרצוי יד אחת של כמה שיותר יבואנים.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי לצערנו , ממה שיצא לי להיתקל

רוב יבואני הרכב עוד לא גילו שספורט מוטורי הוא אחד הכלים הטובים ביותר לשיווק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...