Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי

דרור לסט
שימו לב! השרשור הזה בן 4874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לשון המסתורין הזאת שכותב שליט מעוררת אצלי גיחוך (יסלח לי שליט) אפשר לחשוב שמכינים פה פרוייקט להצלת העולם מגזי החממה

כולה מירוצי מכוניות כשרים זה מה שאנחנו מבקשים אחרי 10 שנים של בקשות.

מה זה פרוייקט אטום? שו שו שו שו שו

נמאס כבר, חליפות מירוץ מתפוררות,מכוניות מיושנות ומעלות גיחוך וחלודה,פרוייקט חיים של תחביב שנהרס לחלוטין שלא נדבר על גיל הנהגים

יציאת מצרים לשמה רק בלי הנהגה.

דני סלחתי:-P זה לא גזי חממה זה רק נפיחות בלתי מבוקרות:-P

אני מעלה חיוך לאור התגובות אף לא אחת רלוונטית למה שכתבתי, בכיינים:bigcry:, כמה מילים אפשר לשפוך, במקום להרים את הכפפה? אף לא אחד חושב מה אני יכול לתרום? אולי אני יכול לעזור?.

לא פרוייקט אטום ולא נעליים, נניח שלא הצליח, טוב הלב והשימחה לאיד ירקיעו שחקים, אנחנו כבר מכירים אחד את השני יומיים לא!? כבר בשורות שנכתבו אתם מחפשים מתחת לאדמה, הצחקתם אותי, ספורט מוטורי אתם רוצים? אתם מחפשים "דם".

אחרי שלכול מתחרה כמעט יש שם "חיבה" מהחי והצומח, אחרי שכבר הוכפש כול שניתן להכפיש ברשויות, אל תתפלאו שלא מתיחסים אלינו ברצינות, "הכלבים נובחים והשיירה עוברת", לפחות יש מישהו שעושה משהו! גם אם בסופו של יום הוא לא יצליח, התמודדתי עם מצב, יש קבלות ואפשר יהיה להתמודד בדרכים משפטיות, עם הוכחות קשה להתווכח, בבג"צ הראשון השתמשו בחומר של ממ"י שהוגש בכדי לקדם את החוק לספורט מוטורי, בבג"צ הבא יהיה חומר לגבי העוולות של החוק ותקנותיו, ואולי, כן אולי, הכול יהיה בסדר ולא יהיה צריך להגיש בג"צ וכול הדיבורים היו דבורי סרק, מישהו יכול להוכיח את זה כיום? לא.

ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך אתה מחמיא לעצמך יותר ,מדי החומר של ממ"י היה חלק ,רק חלק מהחומר שהוגש לבג"ץ ,אני גם מזכיר לך שעד היום גם לא שילמת את חלקך לאותה חבורת נהגים שהריצה את כל המערכת עד היום.

אף אחד לא מחפש דם אנשים סקפטים וזה טבעי,הדרך שאתה הולך בא כרגע היא בעיניי לא נכונה,אבל אתה ילד גדול רק מה אל תיקח את כל הקרדיט לך ולממ"י (שזה אתה) אל תשכח אתה בורג אבל רק בורג בכל המערכת שניסתה להזיז את הנושא 10 שנים תמימות.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך

אתה המוהיקני האחרון, כל השאר הבינו, הפנימו .

מה שנשאר לנו זה קצת לקשקש באינטרנט לפני שמכבים את האורות.

אחרי שנים שבהם רק כוחותינו ירו על כוחותינו, למי יש כח לזה ? על איזה כפפה להרים אתה מדבר ?

וואלה יש מצבה שכתוב עליה " פ"נ הספורט המוטורי" למצבה הזאת יש שם - " חוק הספורט המוטורי"

אבל איפשהו ,,,אני עדיין מחכה לטלפון ממך שתגיד לי " בשעה טובה, מז"ט יש הרשמה לתחרות חוקית " לחלום מותר .:-)

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי,

אין מה לסבך דברים פשוטים, הרי בכל מקרה הנהגים מאוחדים.

מה שמאחד את כל הנהגים בכל הענפים זה העניין של נהיגה תחרותית. מתחרים אחד בשני על המסלול.

בין אם על קטע ובין אם על הקפה או בין אם על זמן, מרחק, או לאיזה גובה אתה מגיע בטיפוס על צלע הר. ובפשטות כל תוצאה שאפשר למדוד בכלים אובייקטיבים.

אבל היסוד הוא התחרות הספורטיבית.

כדי להתחרות אפשר לעשות רשיון תחרותי שכל נהג שירצה להתחרות יהיה חייב להחזיק.

קובעים קריטריון של ניסיון מוכח ו/או קורסים, ומה צריך יותר מזה כדי לאחד את כולם?

אתה רוצה להתחרות בתחרות ספציפית בתחום מסויים, לך תעשה את זה, אבל כל זה לא מונע מלהקים רשות גג שכולם יהיו חייבים להיות רשומים בה ולקיים את תנאים כללים כדי להתחרות באחרים.

אחר כך שכל ענף יאגד מתחתיו מתחרים ויקבע הנחיות, ואלו שלא יצליחו להעמיד תחרות ולעורר עניין, ייסגרו כבר מעצמם. לא צריך לעשות או להתיימר לעשות מראש עבודה שכוחות השוק עושים לבד.

זה שכל אחד רוצה לגזור קופון זה נחמד ויפה, רק שעדיין המדינה לא נתנה את הפנקס הטבות.

כמו שאמרו כאן, כדי לעתור לבג"צ צריך להיפגע בפועל ולא בגין משהו עתידי או רעיוני, כך שבלי ניסיון אין עילה.

הגיוני לדעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאו אולי יכול להסביר לי למה זה קורה שם ולא פו ?

ברשות מבר לגדה המרבית?

וגם נשים וגם גברים!

http://www.tagesschau.de/ausland/videoblogschneider174.html

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לראות בפורום ציבורי אנשים שמנכסים לעצמם חוק שנועד להיות נחלת הכלל, מדברים בסיסמאות וקודים במקום לשים בצד את האגו בשביל משהו שגדול מהם ולטובת כולם.

אולי תסבירו גם למי שלא עד הצוואר בביצה מי זה סחייק מי הגננים ובטח ובטח למי כל הזכויות שמורות?

רק תזכרו שאנחנו זמניים והחוק הזה יהיה גם אחרינו, קצת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שראגמן

אני בדיעה שמנהל הפורום ימחוק את כל ההודעות של סחייק והתגובות שלי כלפיו ובמיידי.

כעקרון אני רק ממתין לסחייק שיחשף על מנת להגיש נגדו תביעה משפטית על לשון הרע.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון אפשר לחשוף בצו של בית משפט משתמש.

אבל למה בכלל להגיע לזה ולא לתעל את זה לראש בראש על המסלול.

הרי אתה תגיש, הוא יגיש ובינתיים תועלת לא תצא מזה.

מתחרים לא חייבים להיות חברים, רצוי ומומלץ, אבל לא חייבים.

רק ששורה תחתונה אני מאמין (מקווה מאוד שזה ככה) שגם אלה שצולבים אחד את השני פה בשביל כלום רוצים להתחרות בכיף ולהביא את המשפחה שלהם ולהנות מיום מירוץ.

לא בא לכם?

http://www.youtube.com/watch?v=wwkDODWIb_o דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכסוך ביני לבין סחייק לא קשור בכלל לספורט המוטורי לכן שוב אני מראש מסכים שמנהל הפורום ימחק את מה שנראה לו.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...