Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי

דרור לסט
שימו לב! השרשור הזה בן 4877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למסלול יש/אמור להיות ביטוח לפגיעות נפש , כלומר אם אתה במסלול ואותו חתול גרם לך לאבד שליטה ונכנסת לתוך היציע

והרגת 100 איש זה מבוטח, כנ" לגבי אם אחד הצופים החליט בשירותים ופתח את הראש

עניין הגדר - למסלולים יש תקנים ויש חוקים איך הדברים אמורים להיות, החוקים הללו אמורים להיות מיושמים ואמורים להיבדק ולקבל אישור לפני כל מירוץ/אירוע

כלומר, אם אין גדר בהתאם לתקן אותו מרוץ/אירוע לא אמור להתקיים

על איזה מדינה אתה מדבר

נורבגיה אנגליה או ישראל.

בישראל אין ספורט מוטורי ואחת הסיבות היא שאין מבטח שרוצה לבטח בסכומים הנדרשים לפי החוק ותקנותיו המ..נות.

שלא לדבר על מסלולים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לצורך העניין , ממה שאני מכיר בגרמניה ואנגליה לא נתקלתי בזה

לא ברינג, לא בסילברסטון ולא בסנטה פוד , ועל זה אתה יכול להוסיף שלל מסלולי דראג זמניים

בכל אירופה - אין ביטוח על כלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לעצמך טובה

בדוק בחברת השכרה שמשכירה כלי רכב לרינג אם יש או אין ביטוח.

לא הרגילות אלא אלה שנמצאות באזור הרינג ומשכירות רכב מיועד לרינג ותחזור לדווח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטט לך את אחת ההודעות הקודמות שלי ,

יכול להיות שאתה צודק וכל בעלי רכבי הראלי פה מוזמנים להגיב בעניין

במדיקה קצרה שעשיתי , לא נתקלתי במקומות/חברות/נהגי/קבוצות שעושות ביטוח לכלים

למעט חברות שמשכירות רכבים לספורט מוטורי במסלולי המרוץ השונים בעולם , וגם אז ההשתתפות העצמית

היא קרוב למחצית שווי הרכב

סבבה ? עכשיו סתם כדי לסבר את האוזן , באחת החברות ברינג מחייבים השתתפות עצמית

8K יורו במקרה של השבתה על רכב שעולה כחדש +/- 20K יורו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שאפשר לבטח הכל , שכן בדברים האלה כסף מדבר

אתה מוזמן להראות לי קבוצת מרוצים ו/או רכב מירוץ ו/או רכב שעוסק בספורט עממי

שמבוטח על הרכב ועל הרכבים מסביב , זה בהחלט יגרום לי להשכיל

מצטט לך את אחת ההודעות הקודמות שלי ,

סבבה ? עכשיו סתם כדי לסבר את האוזן , באחת החברות ברינג מחייבים השתתפות עצמית

8K יורו במקרה של השבתה על רכב שעולה כחדש +/- 20K יורו

מבלי להיכנס למספרים שנקבת, הביטוח המקיף הזה מכסה לא רק את הנזק לרכב שלך אלא גם אם פגעת ברכב מסביבך באיזה מרצדס AMG + נזק למסלול.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם גם לך ישה ושנה טובה לכם.

ישה יש לך שותף לבטוח?:lol: חברה קודם עוברים את כול השלבים להכרה בספורט מוטורי ורק אחר כך אחת מחברות הבטוח תתן הצעת מחיר לכול ענץ הספורט המוטורי והמחירים יהיו אני מקוה נוחים לכולם, ולמי שלא יהיה כסף לבטח את עצמו ואת המכונית שלו הוא כמובן לא תחרה זה מה יש.

המשיכו לנהוג בזהירות המטיףף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ספורט מוטורי בארץ כנראה לא יהיה ב-5 השנים הקרובות לפחות, ולפי ההתקדמות אי פעם, מבלי פניה לבצ"ג. מה שמעלה את השאלה הבאה, האם החוק התעבורתי חל גם מחוץ לכביש הציבורי? האם בשבילי עפר \ דיונות חול החוק התעבורתי בתוקף? ואם כן מה בדבר שטחים פרטיים?

מה בעצם מונע ממני, חוץ מתקציב, מלקנות 10 דונם ולבנות עליו "כביש גישה מפותל לחניה" ללא הגבלת מהירות, החניה לא מוגבלת בזמן אבל כל מעבר בשער עולה X שקלים.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים שוב על ביטוח, אז משהו על ביטוחים...

ציטטתי באחד הדיונים את השלט שיש בכניסה לכל מסלול בחו"ל אשר מזהיר את הנכנסים שהם מסתכנים והמארגנים לא לוקחים על אחריותם פגיעות בנפש, אם יהיו.

בעניין הזה, לפני מספר שבועות דיברתי עם נהג מירוצי מדבר אמריקאי, אחד שדי בעניינים, על התאונה הנוראית שקרתה שם השנה (נהרגו 8 צופים במרוץ מדבר).

הוא מספר שלמארגן האירוע היה ביטוח של מיליון דולר "שנגמרו בערך כשהמסוק הראשון נגע בקרקע" כדבריו. המשפחות של ההרוגים לא קיבלו פיצוי מאף אחד. שאלתי אותו אם המשפחות יכולות לתבוע מישהו כדי לקבל את הכסף, והוא אמר שהם יודעים טוב מאוד שאין להם את מי לתבוע, כי למארגן אין יותר כסף (נגמר הכסף של הביטוח), את הנהג של המכונית אין מה לתבוע (כי גם לו אין כסף ולו גם לא היה ביטוח), והיחידים שאולי יש להם כסף הם המדינה (כי המרוץ היה בשטח ציבורי) - אבל לתבוע את המדינה זה "כמו לתבוע את אלוהים", וכסף לא תראה מזה.

עוד הוא הוסיף שנראה לו שאם זה היה קורה בארץ, המשפחות של הקורבנות היו מקבלות לפחות משהו, ואחר כך המדינה היתה מחפשת למי לתבוע את התחת - וזה ההבדל, אם תרצו.

אני לא יודע איפה אני רוצה להיות, אני יכול לומר לכם שאם הביטוח צריך לכסות את כל האפשרויות וכל המקרים אז אני מבין איפה הבעיה. במצב כזה הפיצוי ענק והפרמיה בהתאם. אבל ייתכן שיש דרך בין שיטת "חפש ת'חברים שלך" האמריקאית לבין שיטת "הכל כלול" הישראלית.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף , אין ספק שצריכה להיות הגבלה מינימלית מסוימת על הביטוח

פוליסה של מיליון דולר לבעל מסלול זה לא נקרא לעשות ביטוח , זה נקרא להגיד שהוא עשה ביטוח

כי בשביל לגמור מיליון דולר לא צריכים להיהרג 8 אנשים , ומספיק שאחד מחליק בשירותים ושובר את הרגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פרסומת של ביטוח אתגרי בחול!

לא זוכר של איזה חברה

למה מבטחים בחול ומפה יש בעיות אם הביטוח

תקשיבו לפרסומות

וצריך להתקשר לחברה הזאת

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יענה לך במשפט שיענה לך על השאלה

הבית שלך, הוא שטח פרטי נכון ? מותר לך לגדל ולעשן שם סמים ?

נכון, אבל זה חוק פלילי וזה תעבורתי...

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהוא יודי לענות מה קורה אם הביטוח?

אין חברה שרוצה לבטח?

אין תקנות מה לבטח את מי ואיך?

מה ביוק הבעיות?

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה לא, זו עבירה פלילית לכל דבר

מה עבירה פלילת? ההשתפות או האירגון? אתה רוצה להגיד לי שבאופן תאורתית אם מקיים מירוץ על מנחת, יכולים לעצור את בעל המנחת ולפתוח לו תיק פלילי על אירגון מירוץ לא חוקי או שקר כלשהו?!

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...