Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי

דרור לסט
שימו לב! השרשור הזה בן 4862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתתפות והארגון , שניהם עבירה פלילית שהעונש המירבי עליה הוא כמה שנים טובות בפנים

מנחתים בד"כ שייכים לרשויות אז זה קצת בעייתי, אבל אם בעל המנחת הוא אדם פרטי בהחלט

יכול להיות מואשם באירגון מירוץ לא חוקי יחד עם מארגני המרוץ ,

המשתתפים באותו דין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב עכשיו אני יותר מבהלם

יש הכל אבל הכל!!!!

תקראו פה תורידו את הטפסים תקראו

אני לא מבין למה אנחנו לא מתחרים כבר

http://www.mcs.gov.il/Units/Sport/SportDrivingAuthority/default.htm

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריפרוף קל, אין עוד מה להתלהב. בשביל להוציא רשיון נהיגה ספורטיבי צריך לעבור הכשרה מיוחדת במקום שמאושר ע"י משרד התחבורה, ואני לא יודע אם יש כאלו, אבל אני אהמר שלא.

http://www.mcs.gov.il/NR/rdonlyres/046E5E78-18BD-4269-8607-BF10E4060E0E/0/%D7%94%D7%9B%D7%A8%D7%94%D7%91%D7%92%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%94%D7%9B%D7%A9%D7%A8%D7%94%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%9F%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%91%D7%99%D7%AA.pdf

בנוסף לא מצאתי שום מידע על שימוש ברכב פרטי על מסלול פתוח. לעומת זאת העדויות מצביעות על כך שיש צורך להעביר רכב רישום מיוחד למטרה הזאת. אין מידע אם זה פוסל אותו מלנוע על הכביש, אבל מאחר והתקנות סביר להניח יכללו התקנת כלוב התהפכות, אשר מהווה שינוי מבנה, יגרום לפסילתו מנסיעה על הכביש.

בעצם לא צריך לנחש...

http://www.mcs.gov.il/NR/rdonlyres/4898625F-1A5D-4AB9-B523-038D2D8BDFD2/0/%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%95%D7%AA%D7%94%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%91%D7%99%D7%AA%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%91%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94%D7%A9%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%94%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%91%D7%99%D7%AA%D7%91%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%AA%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99.pdf

קיצר יש התקדמות משמעותית לראשונה זה 6 שנים, כנראה איזה פוליטיקאי יצא מהתמונה, ומישהו תיקתק עבודה לפני שעוד מחמם כיסא יגיע. זה גם יסביר למה אף אחד לא לקח על זה קרדיט.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו אני יותר מבהלם

יש הכל אבל הכל!!!!

תקראו פה תורידו את הטפסים תקראו

אני לא מבין למה אנחנו לא מתחרים כבר

http://www.mcs.gov.il/Units/Sport/SportDrivingAuthority/default.htm

ההודעה שלך אם היא לא הייתה עצובה היא הייתה מצחיקה.

לצערי אני בהלם מחוסר הידע שאתה מגלה בנושא.

אוי אני מתגעגע לזקני השבט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי חוסר הידע קיים

אבל מה לעשות ,אי אפשר לדעת הכל

ומה שידעתיי עד עכשיו

זה מהיושב ראש לשעבר שלנו

ומכל מיני אנשים [כמובן מהתחום ושישבו בישיבות ההתאחדות]

היום שלח לי את זה יובל מלמד

ואני ישב לקרוא כדי ללמוד ולהבין

לפני שאני גם מיישב את כולם .

קיצר אני חוקר לעומק דברים שאני לא יודע .

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי ביטוח אני ממש לא מומחה, אך ביטוח תעופתי לטייסים חובבים (תעופה קלה) קיים כבר מזמן.

יש לחקור את התחום הזה שלדעתי הרבה יותר בעייתי באופן טבעי.

אם ברכב אתה עלול להכנס במרצדס AMG אז במטוס אתה עלול להכנס בבית של אותו אחד בכפר שמריהו.

תיאורתית כמובן, אף טייס לא טיפש מספיק להכנס בבית אלא יכוון לבריכה. :)

(הכל בצחוק כמובן)

שווה ליצור קשר עם הבחור הזה, אני מכיר אותו מהתחום ויש לו מומחיות רבה וניסיון גדול בנושא:

http://www.millis.co.il/apage/54041.php

בנוסף ישנם מנחתים פרטיים לאולטראלייטים ושווה לבדוק מה הפרוצדורה שם. (ישנו למשל נוהל להכשרת מנחת חד-פעמי, אין לי מושג מה הביטוח אומר בנושא הזה)

בנימה זו, חבל שהבריטים לא נשארו עוד קצת ובנו כמה מסלולים לספורט מוטורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה מאד דרייבר,

חוק הנהיגה הספורטיבית, תשס"ו-2005

תחילה 38. תחילתו של חוק זה בתום תשעה חודשים מיום פרסומו, ואולם רשאי השר, באישור ועדת החינוך התרבות והספורט של הכנסת לדחות, בצו, את המועד האמור בתקופה שלא תעלה על שישה חודשים.

רשומות - תקנות כלליות תוקן ק"ת תשס"ט ‏מס' 6731 מיום 18.12.2008 עמ' 212 – צו תשס"ט-2008‏

http://www.nevo.co.il/Law_word/law06/tak-6514.pdf

צו הנהיגה הספורטיבית (דחיית תחילתו של החוק), התשס"ו 2006-

בתוקף סמכותי לפי סעיף 38 לחוק הנהיגה הספורטיבית, התשס"ו 12005- (להלן - החוק),

ובאישור ועדת החינוך התרבות והספורט של הכנסת, אני מצווה לאמור:

1. תחילתו של החוק תידחה עד יום כ"ה באדר התשס"ז ( 15 במרס 2007 ).

י"ז בתמוז התשס"ו ( 13 ביולי 2006 )

(חמ 3-3619 ) אופי ר פי נס-פז

שר המדע והטכנולוגיה, התרבות והספורט

שים לב לקובץ המצורף

motori.zip

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שלך אם היא לא הייתה עצובה היא הייתה מצחיקה.

לצערי אני בהלם מחוסר הידע שאתה מגלה בנושא.

אוי אני מתגעגע לזקני השבט

מה פספסתי?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש .

כנס בקש הודעות של דני לוי ספורט מוטורי.:-o

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה עם הוא יעשה את זה

האתר יקרוס.חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...