Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים והארות לאחר ישיבה ממשוכת בטיגואן- החדש של VW

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 5816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הלכתי עם חבר להחליף חלק קטן בפאסאט שלו, ובדרך למוסך אתה עובר דרך האולם תצוגה (בב"ש ד"א)

באמצע האולם, עומד לו הבייבי טוארג החדש, בדגם הכי מפואר ומרשים שלו, בצבע שחור נוצץ, כשכולו ניקלים ועור בצבע קרם, מסך מגע, בלם יד חשמלי (גאדג'ט ממש ממש מגניב!!!), בקרת אקלים מפוצלת לנהג ולנוסע,

בקיצור, ישבנו בתוך הרכב למשך 10 דקות, לבדוק קצת איך זה מרגיש, ולא רצינו לצאת!!!

הרכב מבחינה חיצונית ופנימית בכלל לא ברמה של המתחרים שלו, הוא כמה רמות מעליהם, פשוט יפייפה, אבל אולי זה רק בגלל שזה הדגם הכי מפואר, בתמונות בקטלוג הדגמים הפחות מפוארים לא כל כך מעניינים בפנים שלהם.

מומלץ לכל מי שרמחפש רכב בקטגורייה הזו!

(מנוע כמובן לא בדקתי...אבל אני בטוח שהמנועים שלהם מצויינים..כמו תמיד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוא נעשה מבחן קטן שרק skitz יענה עליו...

תמנה לי 5 מתחרים של הטוארג.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אל תתנשא עליו סתם.

ב. הוא דיבר על הטיגואן לא על הטוארג.

ב. צודק, התבלבלתי. טיגואן ולא טוארג.

א. אף אחד לא מתנשא, שאלתי שאלה לגיטימית האם כותב ההודעה מכיר את המתחרים של הטיגואן. השאלה הבאה שלי תהיה האם הוא ישב בכל אחד מהם.

יש לי תחושת בטן שלא, אבל אולי זה החומוס שאכלתי אתמול.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעת דימדומים, פתק מועבר ללשכתו של עורך מגזין "אוטו"

אי שם בתל אביב, תנועה ערה במיוחד סביב מערכת העיתון.

"מי המוכשר הזה שכתב סקירה מעולה כל כך במשיכת קולמוס" מהדהדים קולות במסדרון

"אנחנו חייבים לשים את היד על הכותב המוכשר הזה" שח העורך למזכירתו משוכלת הרגליים.

היא קמה ועל עקבים דקים וארוכים מהדסת לחדר הישיבות שם המו"ל נמצא בעיצומה של סקירת הגליונות הקרובים.

היא מעבירה לו פתק,

הוא קם מהשולחן, נסער, ופותח בצעדים נמרצים אל מכשיר השח-רחוק שנמצא על שולחנו.

המשך בשבוע הבא...

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המו"ל סוקר גליונות קרובים? הצחקת אותי.

הוא נסע עם ה911 שלו למנחת בערד ;)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, נו, לא באמת ציפיתם לסקירה השוואתית, נכון?

בכל מקרה, מול פורד אדג' לטיגואן תהיה בעיית תמורה, מול האאוטלנדר והסנטה-פה תהיה לו בעיית גודל ומספר מושבים וכשיגיע הפורסטר טורבו החדש הוא עלול גם להיות בנחיתות מה. בכל זאת יש לו את פולקסווגן מאחוריו עם מוניטין של איכות ופוזה, והמחיר שלו גם לא מוגזם מדי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, נו, לא באמת ציפיתם לסקירה השוואתית, נכון?

בכל מקרה, מול פורד אדג' לטיגואן תהיה בעיית תמורה, מול האאוטלנדר והסנטה-פה תהיה לו בעיית גודל ומספר מושבים וכשיגיע הפורסטר טורבו החדש הוא עלול גם להיות בנחיתות מה. בכל זאת יש לו את פולקסווגן מאחוריו עם מוניטין של איכות ופוזה, והמחיר שלו גם לא מוגזם מדי.

רוני

רוני, בעסה איתך!

למה גילית את התשובה לחידה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר רוני הזכיר את הסנטה-פה, אז האם הטיגואן הוא המתחרה שלה או של הטוסון נגיד?

הגרסה המאובזרת ביותר של הטיגואן (רבע מיליון ש"ח) יקרה יותר מהגרסה המאובזרת ביותר של הסנטה-פה (והאדג' כמו שרוני אמר) מה שמעלה את שאלת התמורה שוב.

במחיר של הגרסה היקרה ביותר ניתן למצוא את הלנד קרוזר הארוך (פחות אבזור, יותר יכולת שטח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הטיגואן פונה לפלח שוק שונה מאשר הלנד-קרוזר. בטח אם תשווה גרסא מאובזרת (מאוד) לגרסא הכי בסיסית.

לגבי השוואה ליונדאי - זה לא סוד שרכבים אירופאים בכלל, וגרמנים בפרט, יקרים יותר מקוריאנים.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעת דימדומים, פתק מועבר ללשכתו של עורך מגזין "אוטו"

אי שם בתל אביב, תנועה ערה במיוחד סביב מערכת העיתון.

"מי המוכשר הזה שכתב סקירה מעולה כל כך במשיכת קולמוס" מהדהדים קולות במסדרון

"אנחנו חייבים לשים את היד על הכותב המוכשר הזה" שח העורך למזכירתו משוכלת הרגליים.

היא קמה ועל עקבים דקים וארוכים מהדסת לחדר הישיבות שם המו"ל נמצא בעיצומה של סקירת הגליונות הקרובים.

היא מעבירה לו פתק,

הוא קם מהשולחן, נסער, ופותח בצעדים נמרצים אל מכשיר השח-רחוק שנמצא על שולחנו.

המשך בשבוע הבא...

הפרץ היצירתי שלך :yum:

השימוש במילים גבוהות מדי בשביל אוטו :beerchug:

ההיכרות עם איך הדברים קורים במערכת :nono:

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלח שוק שונה אני מסכים לחלוטין.

כמות הטוסונים למשל שנמכרו עד היום מדברת בעד עצמה וההבדלים במחירים בין כל גרסאות הטיגואן לכל גרסאות הטוסון גדולים מאוד. השאלה באמת עד כמה שווה לשלם יותר על טיגואן מאשר על טוסון לצורך העניין. כל זה בטח יתבהר אחרי שיעשו לרכב מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אעזור לכולכככםםם

טיגואן מתחרה ישיר בעולם לRAV 4 .

מעבר לזאת הוא מתחרה גם מול CRV , אאוטלנדר, טוסון (לא ממש מתחרה ישיר.. והמחיר בהתאם ,המבין יבין) , גרנד ויטארה .

מי שישב בכל החמישיה הנ"ל וחקר את המנועים\הספקים\צריכת דלק\איכויות\מרווח\רמות גימור יבין טוב מאוד למה המלאי של הטיגואן כבר נגמר (דווקא בדגם המפואר ונשארו בודדים בדגמים מתחתיו..) וזה כבר באותו יום של פתיחת ההזמנות... (אתמול דרך אגב).

פורד אדג' בהחלט רכב מרשים אך אינו מתחרה ישיר לטיגואן , הוא רכב יותר גדול כבד ומאסיבי ולא נמצא בקבוצת הLIGHT SUV.

החיסרון הגדול שלו הוא נתון צריכת הדלק (1\6.5) ואני לא יודע מה יהיה בעולם האמיתי.

הטיגואן הינו הרכב האירופאי הראשון בסגמנט הנ"ל והוא כבר כבש את השוק באירופה (לאילו שיותר בעיניין ויודעים - זמן המתנה של 9 חודשים בגרמניה נכון להיום!).

אני מודה ומתוודה ומבין שחלקכם רואים כי כמשוחד (עובד VW למי שלא יודע) , אך אני בהחלט חושב שהטיגואן כלל אינו יקר ונותן תמורה טובה משמעותית ממתחריו (שוב למי שבאמת הלך והשווה וראה יבין אותי) ומחירו ביחס למתחריו אינו יקר יותר במיוחד ביחס לתמורה!

עומר.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...