Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים והארות לאחר ישיבה ממשוכת בטיגואן- החדש של VW

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 5843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטיגואן הוא לא הרבה יותר מגולף פלוס מוגבה עם הנעה כפולה. היכולת בהתאם (על ומחוץ לכביש), וכך גם העיצוב (דומה להפליא מבחוץ,

כמעט זהה בתא הנוסעים). לטעמי זה פספוס רציני מאוד עבור כניסה ראשונה לפלח שוק חדש. נכון שפולקסווגן אוהבת להציע מכוניות שמרניות,

אבל עם הטיגואן הם לקחו את השמרנות והפכו אותה לשעמום... (וזו גם הסיבה למסע הפרסום מלא הרוח והצלצולים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזכיר לי ויכוח עבר שלך צוקרמן.. כאשר אמרת שפיאט קופה זאת בעצם טיפו עם טורבו..

כמעט כל רכב שתיקח בשוק מתבסס על דגם שיש גם פשוט ממנו.. (וכנראה שזה גם עובד מצוין..)

ובמבחן דרכים שלך נסעת על גרסת הכביש (לא אקטואלי בישראל!) ועל מנוע ה1.4 TSI (מדהים לדעתי) וגם לא אקטואלי לישראל (לישראל מגיע המנוע החזק 2.0TSI עם 28.6/1700-4200 קג"מ) עם גרסת ה4X4..

בקיצור המבחן שלך לא מדמה את הרכב עליו מדובר..

לגבי שאר הדברים - המספרים מדברים בעד עצמם...

ושוב יש להבין כי לא מדובר בטוארג מול X5 אלא בטיגואן מול RAV 4 וכו'...

בוא נכניס דברים לפרופורציות ..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אעזור לכולכככםםם

טיגואן מתחרה ישיר בעולם לRAV 4 .

מעבר לזאת הוא מתחרה גם מול CRV , אאוטלנדר, טוסון (לא ממש מתחרה ישיר.. והמחיר בהתאם ,המבין יבין) , גרנד ויטארה .

מי שישב בכל החמישיה הנ"ל וחקר את המנועים\הספקים\צריכת דלק\איכויות\מרווח\רמות גימור יבין טוב מאוד למה המלאי של הטיגואן כבר נגמר (דווקא בדגם המפואר ונשארו בודדים בדגמים מתחתיו..) וזה כבר באותו יום של פתיחת ההזמנות... (אתמול דרך אגב).

פורד אדג' בהחלט רכב מרשים אך אינו מתחרה ישיר לטיגואן , הוא רכב יותר גדול כבד ומאסיבי ולא נמצא בקבוצת הLIGHT SUV.

החיסרון הגדול שלו הוא נתון צריכת הדלק (1\6.5) ואני לא יודע מה יהיה בעולם האמיתי.

הטיגואן הינו הרכב האירופאי הראשון בסגמנט הנ"ל והוא כבר כבש את השוק באירופה (לאילו שיותר בעיניין ויודעים - זמן המתנה של 9 חודשים בגרמניה נכון להיום!).

אני מודה ומתוודה ומבין שחלקכם רואים כי כמשוחד (עובד VW למי שלא יודע) , אך אני בהחלט חושב שהטיגואן כלל אינו יקר ונותן תמורה טובה משמעותית ממתחריו (שוב למי שבאמת הלך והשווה וראה יבין אותי) ומחירו ביחס למתחריו אינו יקר יותר במיוחד ביחס לתמורה!

עומר.

אם הוא מתחרה ישיר ל-RAV-4 לצורך העניין, מה יש בו שמצדיק 30 אלף ש"ח יותר? (הפרש בין הגרסאות היקרות ביותר)

ה-CRV לא קיבלה שבחים מי יודע מה וגם יקרה מהטיגואן. לא הבנתי למה הטוסון לא ממש מתחרה ישיר? רוני גם הזכיר את הפורסטר מקודם שגם עליו אתה יכול להגיד שהוא לא מתחרה. זה שהמחיר של הטוסון רחוק ממחיר הטיגואן זה רק יתרון, ואת אותו היתרון רואים בכמויות שיש ממנו על הכביש (תמורה למחיר). 50 אלף ש"ח לא הולכים ברגל.

לא שאני מנסה לקטול את הטיגואן חלילה, פשוט מעניין אותי מה מסתתר מאחורי הרכב הזה ומה מאפיין אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנהל דיונים על טיב מכונית מול הבנאדם שמוכר אותה.

תשובה יפה 8).

ניתן ללקוחות המתעניינים בסמגנט לקבוע את הטיב ,האיכויות והתמחור.. :-)

במילים אחרות ,המספרים מדברים בעד עצמם...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע האולם, עומד לו הבייבי טוארג החדש, בדגם הכי מפואר ומרשים שלו, בצבע שחור נוצץ, כשכולו ניקלים ועור בצבע קרם

נראה לי התיישבת בטעות באוטו שלי :shock:

גולף 4X4 - יש!

צבע שחור נוצץ - יש!

מלא ניקלים - יש!

עור בצבע קרם - גם יש!

עכשיו רק חסר לה סמל של טיגואן ומישהוא שיקנה אותה ברבע מיליון ש"ח :twisted:

Picture 074.jpg

Picture 082.jpg

Picture 077.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולסווגן גולף יותר גבוהה, עם 4*4 ב-250K לי זה לא ניראה מחיר זול בטח כשיש המון מיתחרים שהבולט הוא הפורד אדגי שלפי דעתי הכי מישתלם לקנייה.

לקנייה? אולי.

אבל לך אתה תשלם דלק בשביל מנוע אמריקאי בנפח 3.5 ליטר כשמחירי הדלק רק עולים ועולים כל חודש :roll:

אם הוא מתחרה ישיר ל-RAV-4 לצורך העניין, מה יש בו שמצדיק 30 אלף ש"ח יותר? (הפרש בין הגרסאות היקרות ביותר)

אתה ראית מה האיבזור של הגרסא הכי הכי הכי מאובזרת של הRAV-4 ?

לדעתי הטיגואן הכי פשוט מגיע יותר מאובזר :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שני נציגי הפולסווגן באתר יסבירו לי למשל ,למה שווה לשלם מעל ל-90K עבור טיגואן ולא לקחת את הטוסון? חבר קנה ליפני שבוע את הטוסון בדגם אריזונה שהדבר היחיד שאין בדגם הזה זה מושבי עור! אבל הוא גם קיבל עם הרכב DVD+GPS של אלפיין כולל מצלמת רוורס,כולל פויינטר, כולל אזעקה+מרימי שמשות, פלוס כל שאר הדברים שיש בטוסונים למינהם,וכל זה ב-162K על הכביש!!! כולנו כבר יודעים שהטוסון רכב מצויין ואמין וכמו שאתם אומרים המכירות מדברות ולגבי המכירות אז גם לפורד אדגי כבר בשבוע ה-1 לשיווקו נימכר כל המישלוח ה-1 , אז מה זה אומר? אני לא בא להגיד שהטיגואן רכב לא טוב אבל 250K וזה עוד לא על הכביש, על הכביש עם כל התוספות המקובלות להיום(GPS,DVD,מצלמה,פויינטר/איתורן,אזעקה מרימי שמשות)אפילו על צבע מטאלי רוצים בפולסווגן עוד 2500 ש"ח(לא להאמין) הרכב בסופו של יום על הכביש יגיע במיקרה הטוב ל265K זה נישמע למישהו מחיר הגיוני? ושוב אני לא בא להגיד עם הרכב טוב או לא, פשוט התימוכר של הרכב לפי דעתי מוגזם לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שעל איכות צריך לשלם,אבל השאלה היא כמה צריך לשלם? אין ספק שהפנים של הטיגואן יותר איכותי מהטוסון,והגג הפנורמי מגניב(יש גם בפורד אדגי) אבל ההבדל הוא בסביבות 100K!! לדעתי טרוף מוחלט, אפשר ליקנות טוסון ולהוסיף את הסוזוקי גימני במחיר של טיגואן אחד, לא מבין את זה.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא טוסון?

כי כשתיסע בגרמנייה לא תוכל לרדת לקוריאנית (יותר נכון - ליפול לקוריאנית).

כפי שנאמר : על איכות משלמים, ועם כל הכבוד ליונדאי. הם עדיין לא שם וכנראה גם לא יהיו שם כי הם לא מכוונים לשם.

רכישת רכב, לאחר סקירת כל הנתונים והמתחרים , היא בין היתר רכישה אמוציונלית שנובעת מתדמית ונסיון קודם, ורכב קוריאני - לא משנה איזה, הוא עדיין לא מהווה רכישה כזו.

המקסימום שאפשר לומר עליו זה שהוא מהווה תמורה טובה למחיר ומהווה קנית "הגיונית" משיקולי אמינות וירידת ערך.

ברור לי שההסבר הזה נשמע טיפשי, אבל אני בטוח שרבים מרגישים כך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שעל איכות צריך לשלם,אבל השאלה היא כמה צריך לשלם? אין ספק שהפנים של הטיגואן יותר איכותי מהטוסון,והגג הפנורמי מגניב(יש גם בפורד אדגי) אבל ההבדל הוא בסביבות 100K!! לדעתי טרוף מוחלט, אפשר ליקנות טוסון ולהוסיף את הסוזוקי גימני במחיר של טיגואן אחד, לא מבין את זה.

על פי אותו הגיון למה לקנות פורשה 911 , סובארו STI תתן את אותם ביצועים לא ??

אז זהו שלא, ומעבר לכך, על מוצרי פרימיום משלמים, בדיוק כמו שמנכ"ל של חברה גדולה יקנה מרצדס ולא יונדאי סונטה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמים והארות לאחר ישיבה ממשוכת בטיגואן

ישבתם 10 דקות באולם תצוגה, ואתם קוראים לזה ישיבה ממושכת ומביאים רשמים כאילו עברתם פריז דקאר

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמר לי מישהו חטטן במכון בדיקה כשבדקתי את ה GTI לפני הרכישה :

מי קונה רכב שנת 2001 ב80 אלף שקל? אתה יכול לקנות בכסף הזה סוזוקי ליאנה מליסינג שנה על הכביש ,

או יונדאי....

בדיוק לאנשים האלה המציאו את יונדאי.

בוריס, האמת שכתבתי כאן תגובה שלמה על התרשמות מספת אמריקן קומפורט לאחר ישיבה ממושכת, אבל לא היה לי נעים לפרסם את זה... :)

אם כל הרכבים ייבחנו רק לפי ישיבה ממושכת (10 דקות זה לא ממושכת), אני מניח שהאמריקאיות ינצחו בכל מבחן.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...