Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JL 500\1 או רוקפורד 800.2

roeiav
שימו לב! השרשור הזה בן 5979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהוא נסה להגיד שהחברה עצמה טובה אבל המחירים וההתלהבות ממנה היא יתר על המידה כאילו JL המציאו את הגלגל מחדש.

אני ראיתי ציוד שמעתי ציוד ובאמת חברה מצויינת אבל לא צריך להיסחף עוד שנייה נשווה אותה לגנסיס ומקינטוש.

בארץ אני חושב שלקנות JL במחיר של רדיו מילאנו אפשר לימצוא ציוד שיפיק תמורה יותר משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוקפורד עומדים בהספקים ומעל רק במערכת חשמל מאוד חזקה, אם אין לך כזאת ההספק פחות מהמוצהר ולא במעט

סך הכל אם אתה כבר מדבר על תמחור בארץ אז כן, במגברים הוא גבוה

וכן במחיר צרכן של 2550 שקל לא הייתי רץ וקונה מגבר כזה בקלות, אבל אל תשכח את היכולת לעבוד בכל התנגדות, דבר שבמיוחד במגברים של 500 ו1000 RMS שווה לא מעט

לא צריך להשתמש בבאס בוסט ולא כלום (שלא בדומה לרוקפורד)

בסדרת הסלאש (שעלייה אני מדבר 250.1 500.1 וכו) אתה מקבל בדיוק מה שמוצהר בכל מצב נתון של מערכת חשמל מ11V ומעלה, ובכל התנגדות ואם מבחינת השקעה בייצור ופיתוח JL לא מוערכת מספיק, ואתה מוזמן לראות את מספר הפטנטים שרשומים על שמה של JL ובמיוחד SLASH

במקום לייצר עוד מגבר רגיל הם מפתחים משהו, ומה לעשות שפיתוח עולה כסף שמגולם במחיר לצרכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם שמת לב אדון DIFORCE, אבל אתה כבר 6-7 תגובות רק חופר ומקטר על: "מונובלוק של 250 וואט RMS ב- 250 דולר" ו- "השוואות של סאבים דולר לדולר"....

והאמת ששראגמן פשוט הוציא לי את המילים מהפה (או יותר נכון לקח לי את האותיות מהמקלדת) כשהוא איבחן את מקור המידע המהימן והמציאותי והמקצועני שאתה עושה בו שימוש - הפורומים מחו"ל - בתור מעשה חובבני +.

באותה מידה שיש פה חובבנים - גם שם המצב לא שונה, אלא רק בקנה מידה יותר גדול.

ביום שתדבר על כול רכיב שהוא (ולא משנה אם זה JL שמופיע בחתימה שלי, או שזה רוקפורד שמופיע בסמלון שלך) מתוך נסיון אישי שלך - רק אז, אולי, תיהיה לך הזכות לצאת בהצהרות או טענות כגון זו שנתת, שבגללה התחיל כול הוויכוח המיותר הזה.

עד אז, אתה לא שונה מכול החוכמלוגים האלה שאוהבים לתת תגובות כגון אלה: "כן...זו מחלה ידועה במכשירים הללו של החברה הזו..." כששואלים על בעיה מסויימת. ואלו התגובות שאני הכי אוהב - פתאום הפורום הפך להיות חממה לרופאים שמאבחנים מחלות.

בדומה לשראגמן, גם אני לא נובר וחופר יותר מדי בנתונים שמוצהרים ע"י החברות השונות - אני בודק בידיי, שומע באוזניי ורואה בעיניי...

יותר משנה וחצי (!!!) לקח לי למצוא את הסאבים שמתאימים לי - שנה וחצי!!! עברו לי בידיים עשרות סאבים ושמעתי עוד עשרות במפגשים ואצל מתקינים שונים. כנ"ל גם עם מגברים רק בקנה מידה יותר קטן.

ושוב אני חוזר ואומר ומדגיש - חלאס!!! עם התגובות חסרות השחר הללו!!! מספיק עם המשפטים המפוצצים האלו של: "החברה הזו ככה והחברה הזו ככה..." זה מטעה, זה הורס וזה ממש ממש לא תורם לאף אחד - כולל כותב התגובה. במיוחד הוא.

אף אחד גם לא אמר לך מאיפה פותח השירשור מתכוון לרכוש את המגברים הללו - כמו שאני לא מתכוון לרכוש את ה- 1/500 בארץ אלא במחירים הזולים יותר של חו"ל.

זה שבארץ יש יבואנים שאוהבים "לנקנק" את הצרכנים בכך שהם היבואנים הבלעדיים למותג מסויים זה לא אומר שהחברה הנ"ל לא שווה את ההשקעה או מוערכת יתר על המידה.

אחרת, איפה היינו??

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בארץ היבואנים אוהבים "לנקנק" זה JL מנקנקת את כל העולם עם שטיפות מוח על W7 ב 600 דולר .

ומגברי " דולר ל RMS " .

"טכנולוגיות" , פיתוח , כל זה לא שווה כל כך אם אני יכול להשיג סאב או מגבר אחר טוב יותר .

אני לא משלם ל JL לעשות את הפיתוח והמחקר שלהם בשביל שהם יוכלו לזכות בפרסים .

כל העולם יודע שהמוצרים של JL הם יקרים ולא מצדיקים את המחיר שלהם , לא מבין למה אתה לא רוצה להאמין לזה , כרגע הבאתי לך דוגמאות מ 4 פורומים אחרים בעולם ... רצית " ביסוס " , אבל אתה עדיין הולך עם הראש בקיר .

זה פשוט כל כך מפגר העיקרון הזה , לקנות דברים יקרים בגלל " עלות הפיתוח והמחקר " . בסופו של היום כל מה שאני רוצה זה רמקול או מגבר , לא הרבה לבקש .

רק בגלל שהם מתלהבים מה Damping factor שלהם כבר אומר לי לרדת מזה , כמו מגברי מדבקה סינים שמתהדרים ב 1000 WATT , אותו עיקרון , יחצ'נות .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפורס. אתה מדבר ומדבר אבל אין תוצאה.

אני לא סובר את רוקפורד. אבל אני יודע שיש לה מגברים מצויינים. וJL יקרנים. נכון. אבל רוקפורד לא פחות יקרנים וגנבים.

אבל לפחות בJL ית תוצאה יותר הגיונית תמורת הכסף.

יש לי 12W7. הגברתי אותו על מונו בלוק. (אגב זה בתגובה לעיניין שלך עם הדמפינג פקוטר.)

בבית הסאב היה מדהים. חד מדוייק. עוצמתי. ולמה כי המגבר שיש לי בבית הוא אנלוגי של קראון. והוא מגבר בההמה. והוא שולט טוב בסאב. אז יש לד"פ משמעות! והוא קריטית באלמנטים גדולים וקטנים.

אז אני מציע לך לעשות חושבים. לעבור על מה שאתה יודע לעשות לעצמך סדר. ולראות שמחיר של 600 דולר לסאב. זה לא נורא. ולמה לא לקנות DD. או RE XXX. שעולים כ 2000 $. זה לא יקר? ולא גנבה?

אגב יש לנו משהוא בפורום שמחזיק T1 של רוקפורד. כמה הוא שילם על סאב של 600W RMS?

במחיר שלו הוא היה קונה 2 קיקר L7. שהם יותר חזקים. או אפילו FI שישבור את הT1.

אני יעזור לך. 12W7 עולה כ 500-600 דולר בחו"ל. (חישוב ממוצא. $550 4X שקל. = 2200 שקל.)

רוקפורד T1 עולה כ 220 - 400 דולר. (אני לקחתי את המחיר הכי נפוץ $250 4X שקל = 1000 שקל)

ה12W7 נמכר בארץ בכ5500 שקל. ובחו"ל כ2200 שקל. (כמעט כפול! בארץ!)

הT1 נמכר בארץ בכ4500 שקל!!! ובחו"ל 1000 שקל. (לא כפול פי 4.5 יותר יקר!)

מי שווה שקל לשקל?

ואגב ה12W7 זכה בפרסים. ורשומים עליו פטנטים והוא נחשב לסאב איכותי בדרגה 1.

והT1. יושב על השם רוקפורד וזהוא. אין בוא כלום מיוחד.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ינסה לסיים את זה:

בוא נפריד בין שתי דברים - סאבים ומגברים:

1. סאבים:

תגיד מה שתגיד על כול סאב שאתה רוצה (W7, W3, XXLS, CVR, P2, XENON ועוד ועוד...) - מה שתגיד יהיה מקובל עלי כי זו דעתך. לי תיהיה דעה אחרת על כול סאב בנפרד. אנחנו יכולים להתווכח על סאבים מכאן ועד 2020 - סאב זה עיניין של טעם. נקודה.

2. מגברים:

פה הצידוד שלי (ושל השאר כאן) במגברים של JL הם בראש ובראשונה היציבות שלהם בכול תצורת חיבור ומתח לעומת הרוקפורד. זה הכול. פיניטו. קאפוט.

נוסיף לזה את הבית החם שממנו המגבר הזה מגיע (ואתה יכול לעשות שמיניות באוויר ולא תוכל לגרוע אפילו במעט מהמותג הזה שנקרא JL ולא משנה איזה """ביסוס""" הבאת מפורומים בחו"ל).

20 פעם אמרתי שזו התכונה שלדעתי לא מותירה ספק בכלל בבחירה שבין שתי המגברים. זה הכווווול!

מישהו אמר ש JL "טובים" יותר מרוקפורד? כבר ראיתי מפלצות של רוקפורד...אני לא מפקפק בהם לרגע.

ואם כבר נפלת על כול עיניין "הדולר לדולר" והמחירים המופקעים של JL - אתה מודע בכלל למחירים המופקעים שדורשים על מגברי רוקפורד??? משיטוט קצרצר ב- ZAP אפשר לראות שהמונו שדיברתם עליו (BD) עולה לא פחות מ- 3000 ש"ח ל- 250 וואט RMS. לא יודע איפה אתה משיג את המגברים שלך, אבל קשה לי מאוד להאמין שהם יהיו זולים בהרבה ממה שמופיע באינטרנט, בטח ובטח שלא לחדש.

אז אולי הגיע הזמן להפסיק להתווכח?

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בסדר , סאבים זה עיניין של טעם .

אני עדיין חושב שיש רבים וטובים אחרים , ולא משנה כמה טעם יש , ב 500 דולר אני משיג יותר טוב וזה בדוק , ואני גם יהנה יותר כי אני אדע שלא שילמתי ל JL להנפיק פטנטים מפגרים כמו טבעת שמסתירה את הברגים שאפשר לצבוע אותה בכל מיני צבעים , כן הם מגדירים את זה כפטנט . פששש , בטח 2 מיליון דולר פיתוח לעלות על זה , לא נורא מעכשיו כל סאב יעלה 50 דולר יותר :) אחלה שיווק , אנשים עדיין יקנו , אנחנו עדיין JL , אנחנו עדיין AHEAD OF THE CURVE :roll:

בקשר ל damping factor , מה עוד אני צריך לעשות ? הבאתי לכם 4 אתרים מבוססים של מהנדסי סאונד , ואנשים שעובדים בתחום עם ציטוטים מדוייקים שבגדול אומרים " כן זה סבבה , אבל כל מגבר מדבקה סיני מציע יותר DF מאשר שתצתרך גם ככה אז זה לא משנה " מה ? אתה מבין יותר מבני האדם שכתבו את זה ? http://www.bcae1.com אתה חושב שכותבים פה שטויות ? מה כי אני לא הגברתי W7 בבית ... וואלה הוא נשמע סבבה , אז זה בגלל ה DF ? אני להשתמש בניסיון האישי המוגבל אחרי הכל שלי כי אני לא איש מקצוע ולא להקשיב לכאלה שכן ? נשמע מאוד הגיוני .

תשמע אני יכול לעשות את זה עד מחר , מוצרים סבבה , באותו מחיר כל בן אדם מבין בתחום אחר ידע להשתמש בכסף הזה בצורה טובה יותר ביחס לתמורה .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

יש לי 12W7. הגברתי אותו על מונו בלוק. (אגב זה בתגובה לעיניין שלך עם הדמפינג פקוטר.)

בבית הסאב היה מדהים. חד מדוייק. עוצמתי. ולמה כי המגבר שיש לי בבית הוא אנלוגי של קראון. והוא מגבר בההמה. והוא שולט טוב בסאב. אז יש לד"פ משמעות! והוא קריטית באלמנטים גדולים וקטנים.

אלי זה יכול ליקרות מסיבות אחרות. רכב זה לא בית. רכב זה מקום קתן זה קופסה. הסאב נימצא בבאגאז, מאחורה. בבית הוא מולך. המגבר הוא מגבר אחר. החשמל הוא אחר. כל הרכב עשוי ממתכת ופלסטיק. הבית שלך בנוי מבטון.

לא חושב שזו השווה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התייחסתי לאיכות ולאיך שהוא נשמע, ולדיוק של הסאב. ולא לתוצאה הכללית שלו בבית / ברכב.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפורס , אני גם חופר באינטרנט , , ולא רק זה מגיע לתובנות ע"פ מה שכתוב בן השאר בפורומים . ההבדל היחיד הוא שיש לי נסיון של המון שנים , בכול ציוד איך ל"קרוא" את התגובות/כתבות , ומ"היכן" לקרוא . העובדה היא שגם בסטריאו בייתי וגם ברכב , מי שכן שמע את העצות שלי , בד"כ גם הפנים אותם מאוחר יותר וזה עשה לו טוב , ובאודיו בייתי סינרגיה בין רכיבים היא מאוד בעייתית , וחלק שחשבו שהם יודעים יותר טוב חזרו לציוד המקורי שהצעתי להם בתחילת המסע שלהם . אני מביא את זה לא כדי להתגאות (אני לא צריך את זה ), אלא כדי לומר לך , שהדרך שלך היא בסדר אם אתה יודע איך להשתמש בה , וכמה משקל לתת לה , ואיך בדיוק אתה מסנן את המידה מהשפעות חיצוניות אלו ואחרות . וזה דורש נסיון , שכבר לפי התגובות שלך אני יודע שאין לך מספיק ממנו . זה לא להעליב או משהו זה פשוט לעודד אותך לבוא ולבדוק יותר ולאזן את עצמך כך שבסוף תוכל לקנות על עיוור ולא לטעות . ומנסיון זה אפשרי אבל זה דורש שתמיד תבין שאתה יכול לטעות , להודות בטעות ולהבין מהיכן היא מגיעה . רק ככה מגיעים ליכולת גבוהה בכול דבר

ולגבי הDF , כול הדברים שהם אומרים שם הם נכונים בהחלט , אבל פספסת את הקונטקסט , מדובר על מגברים רגילים שאמורים להגביר רמקולים/קומפוננטים . לא מדובר על מגברים לסאב . אף אחד לא יגיד לך שמגבר של סאב לא צריך DF .

ולגבי במגברים של זד אודיו , הם עובדים בצורה שונה לחלוטין עם תכנון שונה , הם מה שנקרא HIGE CURRENT

אני מסכים שהמגברים של JL יקרים יחסית , אבל לעומת הרוקפורד הם לפחות מייצגים תמורה יותר טובה לכסף . אם הייתה לי בחירה רק בין שני המגברים האלו , הייתי בוחר בJL

היות ואני מודע לכך שחלק לא קטן מהמשתתפים בפורום חושבים שהרקע לדעות שלי הוא פסול , אני לא מתווכח . אבל בפורומים הנחשבים באמת , כול ה"תותחים" שם חושבים כמוני שאם אין לך מגבר קלאס A/B , הJL מציגים את הדבר הכי קרוב אליו מבחינת שליטה בסאבים .ותאמין לי שהפורומים שלי עדיפים כולל מי שאני שומע שם

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי שקארתי את כול השירשור הזה...

רכשתי בכבוד את הJL 500\1 ואני בטוח שהוא יעשה את העבודה.

נ.ב המגבר למכירה (ראו בפורום מכירה)

מזל"ט!!!

ללא ספק! הבחירה הנכונה... כמה שאני מקנא בך!

תתחדש, תהנה ותחווה את דעתך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני אחד שמאוד אוהב את הציוד של רוקפורד במקרה הזה רוקפורד לא משתווים בכלל JL הרבה יותר איכותיים והרבה יותר מושקעים מבחינת טכנולוגיה

לבחור שמצידק את רוקפורד תבדוק טוב טוב מול מה אתה מצדיק את רוקפורד, רוקפורד חברה טובה אבל JL הרבה יותר

לפותח השרשור מזל טוב על המגבר החדש תהנה ותבלה קנית אחלה מגבר

HU: DXZ785USB. FRONT: MW: A.A HAVOC. MR: HAT L3. TW: HAT L1PRO. SUB:DC AUDIO LEVEL 3F X2. FRONT AMPS:XETEC P-2+S.A SAX-50.4. SUB AMP:DC AUDIO 5K. POWERED BY 2 XS POWER 3100+3400

:twisted: DO YOU THINK YOU HAVE BASS? THINK AGAIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

אני לא קראתי את כל מה שכתבתם

אבל אני אענה לפי מה שהבנתי שהשרשור הזה הגיע אליו.

תקנה את ה JL.

הרוקפורדים לא נצילים בעליל , אתה חייב תחנת כח בשביל להוציא משהו מכל מגבר רוקפורד. הם לא אוהבים מצברים קטנים ומתח נמוך.

בנוגע לדאמפינג פאקטור , בסאבים לא צריך יותר מספרה בודדת, או מקסימום נתון דו-ספרתי של DF , למה?

מהסיבה הפשוטה שסאב לא מנגן יותר מכמה תדרים בודדים!

מי שיבחר מונובלוק לפי ה DF שלו , צריך לבדוק את עצמו שוב.

מונובלוק נבחר לפי נצילות והספק.

הDF חשוב בדרייברים שמנגנים קשת רחבה של תדרים וצריכים משהו ש"ירסן להם ת'תחת"

לדוגמא

סאב מנגן בד"כ מ 20 הרץ עד 80. 60 תדרים , לא צריך נתון DF גבוה בשביל לגרום לו לעבור מתדר לתדר כמו שצריך , צריך הספק גבוה.

טוויטר , מנגן מ 2ק"ה ועד 20ק"ה , אאל"ט זה כבר בערך 18,000 תדרים שונים שהטוויטר צריך לרקד ביניהם , פה, צריך DF גבוה.

תעשו את החושבים לבד.

בשביל לנגן 50 תדרים בודדים לא צריך להיות בררן, צריך חשמל, הרבה מנתוני ה DF בסאבוופרים הולכים לפח כאשר בונים תיבה לא מתאימה.

תיבות גדולות זורקים את ה DF לפח , תיבות קטנות עוד יעשו בזה תועלת.

אלה היו שתי האגורות שלי לשרשור.

אתם כותבים ומתווכחים הרבה על כלום:)

אבנר, בעע.

diforce , צ'יל אאוט מאנג

אתה חייב לרדת מהקטע של השגעון פטנטים של JL . סבבה , הם משוגעים, אבל זה מה שעושה אותם לטובים.

אם תשווה 500\1 לכל מגבר אחר

אתה תגלה ש...

1. הוא מוציא הספק יציב גם ב11V של 500 וואט.

2. הוא נציל יותר מרוב המגברים , בגלל שיש לו 2 ספקים שונים [התנגדות גבוהה\נמוכה]

3. הוא עדיין נשמע טוב, אי אפשר להגיד שלו

4. זהו.

תשווה את זה לכל מגבר 500 וואט אחר, ותגלה עליות ונפילות מתח\הספק , ושינוי בצליל.

זה מה יש.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...