Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי על בישראל: האם זה שווה מליוני שקלים?

991
שימו לב! השרשור הזה בן 6179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במרכז לונדון בטח נוסעים בפרארי ובלמבורגיני ב-300 קמ"ש לא ?....

או במילים אחרות עם במדינות אחרות 90% מהפעמים, ומהמכוניות שאתה רואה משמשות בעיקר ל"פוזה" יותר מלנהיגה אז למה לא גם בארץ ? :wink:

יכול להיות נחמד ליהיות תקוע באיזה פקק מעצבן בבוקר בת"א ואז לשמוע לידך F430, לא? (חלומות....:roll:)

מסכים איתך שזה בעיקר פוזה! אבל תחשוב על זה ככה, למה לקנות ספיידר 360 או כל מכונית במחירים האלו אם אתה לא יכול לנצל אותה עד הסוף בארץ! (מבחינת מהירות) תאמין לי שאם בארץ היה את הכבישים והאוטוסטרדות כמו באירופה או גרמניה-בעיקר, אז היה שווה לחשוב על אוטו כזה (אולי אפילו בוגטי ווירון), אבל לא תוכל להנות מהמהירות הזאת!

קנה איזה BMW או מרצדס ספורט תאמין לי יעשה מספיק פוזה בפקקים ותחסוך לעצמך הרבה כסף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

serpent, למה לעזעזל בנאדם שרוצה פרארי צריך להתחשב בשכבות החלשות של האוכלוסיה?

זה הכסף שלו, והוא יעשה מה שהוא רוצה איתו - כל עוד הוא לא עובר על החוק.

בנאדם שלמד באוניברסיה, יש לו חוש עסקי מעולה והצליח להתעשר לא צריך לסבול בגלל שהערס של השכבה הולך לסיים את החיים בתור מוכר אבטיחים בשוק.

בנוסף - אני לא מבין מה ננעלתם על מהירות? מי שרוצה מהירות שיקנה DRAG RACER, פרארי זה הרבה יותר מלסגור סקאלה. ומי שחושב שבארץ אין איפה לסגור290 בפרארי, שזה אגב המהירות המרבית של ה360 ספיידר - חי בסרט, כי עד שהמשפחתית 1.6 שלכם סוגרת 160 הפרארי סוגרת 250, ומשם הדרך ל290 קצרה, ויש מספיק כבישים בארץ בשביל זה.

אבל בחייאת, למי איכפת ממהירות סופית? ההתנהגות, ההרגשה, הצליל, הכח וכמובן העיצוב! - זה מה שעושה את הפרארי מיוחדת!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלקייס, דברים בסלע!

נראה למישהו שאני הייתי מרגיש אשם כשהייתי נוהג במרצדס ורואה מישהו אחר באוטו יותר קטן או הולך ברגל ברמזור מולי? לא, רק הייתי מוריד את הכפתור שנועל את הדלתות וסוגר חלון. זכותי לנהוג במה שאני רוצה בלי התחשבות באחרים.

(כל עוד זה לא יונדאי או SUV)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט אנשים בארץ שיכולים לקנות כל אוטו שרק בא להם.

יש גם לא מעט סיבות למה לא להביא רכב כזה לארץ.

ובוויכוח הזה שכנראה וימשך לנצח (וכנראה שקיים בכל מדינה בעלת פער סוציו-אקונומי גדול כשל ישראל), אין זוכה, ואין מפסיד.

יש צד א', ויש צד ב'.

יש צד שתומך בשוויון כלכלי לכולם, ויש צד שתומך בתחרות חופשית וכלכלה חופשית.

הכותב, אגב, משתייך לקבוצה השניה.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעיית האי שיויון נוגעת לעובדה הפשוטה שכאן הממשלה לא מגינה על אזרחיה , ונותנת לאינטרסים של הון/שלטון לקבוע את האג'נדה במדינה , ואותם עשירי על לא מבינים שהם חייבים לחשוב גם על השכבות החלשות . בין זה ובין להוציא כסף יש הבדל גדול . ודווקא כשיש כאלו הבדלים התועלת הכי גדולה שתוכל לתת לעניים זה ללמדם לחיות בלי קנאה . כי אתה צריך לדעת שאוכל/בזבוזים/פאר זה עניים . אם מחנכים את עצמך לא לקנא , אתה יכול לחיות על משכורת רעב ולהיות מאושר , אבל אם אתה כול הזמן משווה את עצמך לאחרים ולא מפרגן ומקנא , אזי לא משנה רמת החיים שלך אתה עדיין תסבול ואיכות החיים שלך תהיה בזבל

הפתרון זה ללמד את העניים לא לקנא? ברצינות?:roll:

למען האמת, אני ארגיש ממש טוב.

פאק איט,אני ירגיש קינג.....

לא גנבתי לאף אחד,לא הרגתי אף אחד, למה אני צריך להרגיש רגשות אשם על הסביבה ?

יש לנו ממשלה שצריכה להרגיש את זה,ואפילו היא לא מרגישה את זה,אבל למרות זאת הם נוסעים ברכבים טובים יותר מהרכבים שרוב האזרחים נוסעים.

חבר'ה נכון, אף אחד לא הרג או גנב בדרך לכספו (תיאורטית), ולכן זכותו החוקית המלאה לעשות ככל שיחפוץ. השאלה היא האם ראוי להסתובב עם צעצוע ראוותני כמו מכונית אקזוטית בכביש. איפה קצת צניעות - לא כי אתם אשמים במצב, אלא כי אתם חלק מהחברה הישראלית. אז אל תקנו אוטו ישן ודפוק כשאתם יכולים לקנות חדש וטוב, אבל מכוניות כל כך יקרות לדעתי עוברות את גבול הטעם הטוב. הכל שאלה של גבולות...

serpent, למה לעזעזל בנאדם שרוצה פרארי צריך להתחשב בשכבות החלשות של האוכלוסיה?

זה הכסף שלו, והוא יעשה מה שהוא רוצה איתו - כל עוד הוא לא עובר על החוק.

בנאדם שלמד באוניברסיה, יש לו חוש עסקי מעולה והצליח להתעשר לא צריך לסבול בגלל שהערס של השכבה הולך לסיים את החיים בתור מוכר אבטיחים בשוק.

לסבול? לא לקנות פרארי זה לסבול? יש דברים יותר גרועים בחיים. מאחל לך שזה יהיה הסבל הכי גדול שלך.

עניינית, מדוע אני צריך לסבול ולשלם מסים כדי שיהיה ביטוח לאומי לערס שהפך להיות מוכר אבטיחים? או לתרופות לזקנים? רק כי זה החוק, או בגלל שחברה מתוקנת דואגת לחלשים שבה? "דאגה" זה לטעמי מכלול - גם עזרה כלכלית וגם נורמות התנהגות שאינן משתקפות במתן כסף, כמו צניעות סבירה (וחזרנו לפרארי). אני מאמין שרוב העניים במדינה לא "ערסים" ובוודאי לא עשו לך עוול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול של סולידריות חברתית לא קשור בכלל.

מי שקונה מכונית סופר-יקרה בארץ תורם ישירות מליוני שקלים למס קניה, כלומר לתקציב של הממשלה - שמשמש בין היתר לרווחת כלל האוכלוסיה.

ובנוסף כמובן תורם הרבה כסף כל שבוע בתחנת הדלק (שחצי מהכסף הנ"ל הולך, שוב, לממשלה) ומשלם המון כסף לביטוח שזה אמנם לחברות פרטיות אבל הגדלת הפעילות שלהן=תשלומי משכורת לעוד סוכני ביטוח וכו' וכו', ובקיצור המשק הישראלי רק מרוויח.

לגבי הסבל שבנסיעה בתוך הערים - אני מרשה לעצמי להניח שמי שמחזיק למבו בחניה, כנראה שיש לו איזה מרצדס או ב.מ.וו נורמלית לנסיעות היומיומיות שלו (ואולי בכלל לנסיעות העירוניות בפקקים הוא נוסע במונית כדי שיוכל לעבוד תוך כדי או לנוח),

ורק בסוף השבוע או כשבא לו לקפוץ לכבישים הפתוחים הוא מוציא את הלמבו מהחניה (המקורה והנעולה) ונוסע להנאתו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול של סולידריות חברתית לא קשור בכלל.

מי שקונה מכונית סופר-יקרה בארץ תורם ישירות מליוני שקלים למס קניה, כלומר לתקציב של הממשלה - שמשמש בין היתר לרווחת כלל האוכלוסיה.אם הוא לא מצא דרך חוקית למזער את זה

ובנוסף כמובן תורם הרבה כסף כל שבוע בתחנת הדלק (שחצי מהכסף הנ"ל הולך, שוב, לממשלה) ומשלם המון כסף לביטוח שזה אמנם לחברות פרטיות אבל הגדלת הפעילות שלהן=תשלומי משכורת לעוד סוכני ביטוח וכו' וכו', ובקיצור המשק הישראלי רק מרוויח.

נגדיר את זה ככה העשירים אף פעם לא משלמים מס כמו העניים . נטל המס עליהם הוא יותר נמוך , כי יש מספיק חורים חוקיים במערכת המס שעשירים שיכולים להרשות לעצמם עו"ד טובים ורו"ח טובים ימצאו את הדרך לא לשלם .

וורן באפט המשקיע האגדי אמר את זה במפורש בסעודה של הילארי קלינטון , שהוא משלם פחות מס מהעובדת שלו . ובישראל המצב יותר גרוע אבל כאן אין וורן באפט שיגיד את האמת בפרצוף

לסרפנט , אני לא באתי לומר שזו דרך חינוך , אני רק בא לומר שזה לא יעזור להם ואם הם מקנאים אזי שיעבדו על זה זה יועיל להם יותר בחיים . אצלנו לדתיים יש אמרה שעשיר זה מי שמסתפק בחלקו . תחשוב על זה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

serpent, אני כמו רבים מן האנשים הגרים בארץ כנראה לא אוכל לקנות פרארי בזמן הקרוב... אבל מה שכן אני מאוד אשמח לראות משהו שיכול לקנות, קונה ואפילו עושה שעות סיבובים בת"א כל יום כדי לנקר עיניים עם האוטו... ויותר מזה אני אפילו אפרגן לו ואעמוד שעות ואסתכל. מספיקה לי פרארי אחת כדי לשכוח את כל החר* שיש במדינה הזאת מידי יום... ועוד לא התייחסתי לצלילים של המכוניות האלו, בישיבלי זה מספיק סיבות לשים בצד את העניינים החברתיים ולשכוח מהם. :-D

להתחשב באחרים ? לא נראה לי. כמו שתגיד למה לקנות בגדים של מעצבים שאני יכול לקנות את "אותם" בגדים ב"מציאון" ב-5 שקלים. במילים אחרות, בולשיט.

אנשים עובדים קשה בשביל הכסף ומי שיכול למה לא? לבריאות.

זה עוד חלק מצרות העין שיש בישראל. כואב לאלו שלא יכולים שאחרים כן יכולים. אז פתאום כל העולם צריך להתחשב באלו שלא יכולים ? :roll:

עריכת הנהלה: נערכו החוצה ריבוי נקודות, הוחלפו י' בא'. נא להקפיד, תודה.

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

serpent, אני כמו רבים מן האנשים הגרים בארץ כנראה לא יוכל לקנות פרארי בזמן הקרוב... אבל מה שכן אני מאוד ישמח לראות משהוא שיכול לקנות, קונה ואפילו עושה שעות סיבובים בת"א כל יום כדי לנקר עיניים עם האוטו... ויותר מזה אני אפילו יפרגן לו ויעמוד שעות ויסתכל מספיקה לי פרארי אחת כדי לשכוך את כל החר* שיש במדינ הזאת מידי יום... ועוד לא התייחסתי לצלילים של המכוניות האלו, בישבלי זה מספיק סיבות לשים בצד את העניינים החברתיים ולשכוח מהם. :-D

להתחשב באחרים ? לא נראה לי... כמו שתגיד למה לקנות בגדים של מעצבים שאני יכול לקנות את "אותם" בגדים ב"מציאון" ב-5 שקלים... במילים אחרות, בולשיט...

אנשים עובדים קשה בישביל הכסף ומי שיכול למה לא? לבריאות.

זה עוד חלק מצרות העין שיש בישראל... כואב לאלו שלא יכולים שאחרים כן יכולים.

אני מת על מכוניות ואני חושב שמכוניות-על הן יצירות אומנות, ואפרגן גם למי שיש לו (מתוך נימוס, כאמור אני מתנגד). אני ממש לא אפרגן למי שיעשה סיבובים כל היום כדי להשוויץ. לא הבנתי למה שתעשה זאת אתה - כי הסאונד עוזר לך לשכוח מאיפה שאתה חי? קצת, קצת פרופורציות. בעניין השוואתך על בגדי מעצבים - האם הם זועקים משמעותית מסתם בגדים טובים שקונים בחנות? כנ"ל תכשיטים ושאר חפצי אופנה למינהם. לא כך עם מכונית-על שיקרה משמעותית מכל מה שיש על הכביש וגם נראית כך.

אני חושב שהתופעה הפסולה יותר בישראל, מעבר ל"צרות העין של העניים", היא הראוותנות של אלו ששפר עליהם מזלם וכשרונם.

אז פתאום כל העולם צריך להתחשב באלו שלא יכולים ? :roll:

לא כל העולם, זוכר? אלו שיכולים להרשות לעצמם פרארי או שתיים וכנראה עוד כמה מכוניות יוקרה "פשוטות" קצת יותר. כן, להתחשב באחרים! להתנהג באחריות ולא להתהדר בראוותנות. נו, אם מאוד בוער להם לשמוע נהמה של V12 איטלקי, לפחות שלא יעשו סיבובים בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך שזה בעיקר פוזה! אבל תחשוב על זה ככה, למה לקנות ספיידר 360 או כל מכונית במחירים האלו אם אתה לא יכול לנצל אותה עד הסוף בארץ! (מבחינת מהירות) תאמין לי שאם בארץ היה את הכבישים והאוטוסטרדות כמו באירופה או גרמניה-בעיקר, אז היה שווה לחשוב על אוטו כזה (אולי אפילו בוגטי ווירון), אבל לא תוכל להנות מהמהירות הזאת!

קנה איזה BMW או מרצדס ספורט תאמין לי יעשה מספיק פוזה בפקקים ותחסוך לעצמך הרבה כסף :)

מה הקשר למהירות?

נראלך שמי שיש לו פרארי כל הזמן נוסע על 300?

מי שקונה רכב כזה מחפש או פוזה, או ביצועים במסלול. מעטים מביניהם באמת קונים את האוטו בשביל להגיע ל300.

חוץ מזה, מה ההבדל בין ה250 של הBMW לבין ה300 של הפרארי?

מי שקונה BMW מסדרה M לא מחפש מהירות? אותו הדבר בדיוק...

מי שיש לו את הכסף, ובא לו על רכב כזה, שיקנה.

בלי שום התחשבות בסביבה. הוא עבד קשה, למד הרבה והרוויח ביושר את כספו (אני לא מדבר על מאפיה...) ומותר לו לעשות איתו מה שהוא רוצה, בלי "מה יחשבו אחרים". במיוחד אם הוא תורם גם לעמותות (כמו עשירים רבים בישראל ובעולם).

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים שאנשים שיש להם סכומים נכבדים מאוד של כסף יכולים להרשות לעצמם להחזיק בית (ואפילו כמה) מחוץ לארץ, ולהחזיק שם חברות במועדון מכוניות או אפילו מכוניות פרטיות.

יש חברות שמתמחות בתחזוקת רכבים של אנשים שיש להם בתי נופש וצריכים מישהו שיטפל ברכב כך שמתי שהם באים לבית הנופש הרכב במצב תקין.

בית בעיירת-קיט בצפון שוויץ עם פרארי ספיידר צהובה בחנייה הוא לא דבר שמחוץ להישג ידם של חלק נכבד מהאנשים שיכולים לקנות את הרכב הזה בארץ.

מה גם שסביר להניח שהבית + האוטו יעלו להם שם בערך אותו מחיר של הרכב לבד בארץ, ושם הביטוח והתחזוקה הכללית תהיה יותר זולה (פרט אולי לדלק, אבל שם הוא יהיה יותר איכותי).

והכי חשוב, כשהם ירצו להחליף את האוטו, שם יהיה שוק לרכב הזה כי הם לא ה"משוגעים" היחידים לדבר שמוכנים להוציא כאלה סכומים על רכב שכזה.

Serpent,

אני מזמין אותך לעשות סיבוב בחנויות יוקרה שמוכרות בגדי מעצבים, שעונים, נעליים ושאר דברי מותרות ולראות את המחירים.

נעליים ב3500 דולר. חליפה ב35 אלף שקל. שעון יד ב130 אלף שקל.

יש אנשים שמשקיעים בנעליים, ויש כאלה שבחליפה ויש כאלה שבשעון. כל אחד משקיע במה שעושה לו טוב. מה שיעשה אותו טיפל'ה יותר שמח לקום בבוקר.

אני מכיר לא אדם שיש לו משאבים כמעט בלתי מוגבלים בשביל לקנות כל מכונית שמוכרים בארץ, אבל הוא נוסע בלנד-קרוזר מודל 2001.

הוא מוציא עשרות אלפי שקלים על חליפות. עשרות ואולי גם מאות אלפי שקלים על השעונים שיש לו. אבל רכב לא עושה לו את זה.

אז אם יש לי כסף, ואני יכול להרשות לעצמי לקנות אוטו ב2 מליון שקל, אבל לא מתחשק ל BMW 760 (מאוד מאובזרת),

אלה מתחשק לי רכב ספורט קטן ועצבני. מי יקבע לי שאני לא אקנה למבורגיני? או פרארי? או "סתם" 911 טורבו?

למה אני צריך למצוא חריטה על האוטו עם מפתח אחרי שהחנתי אותו ל30 דקות בחנייה ליד בניין של קרוב משפחה?

בגלל שמישהו אחר לא יכול להרשות לעצמו ולכן הוא חושב שגם אני לא צריך לנסוע ברכב שכזה?

שהעובדה שמישהו משקיע את הנשמה שלו בעבודה ומקבל תגמול על זה לא אומרת שמותר לו לקנות דברים שגורמים לו להנאה בזמנו הפנוי?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני צריך למצוא חריטה על האוטו עם מפתח אחרי שהחנתי אותו ל30 דקות בחנייה ליד בניין של קרוב משפחה?

בגלל שמישהו אחר לא יכול להרשות לעצמו ולכן הוא חושב שגם אני לא צריך לנסוע ברכב שכזה?

שהעובדה שמישהו משקיע את הנשמה שלו בעבודה ומקבל תגמול על זה לא אומרת שמותר לו לקנות דברים שגורמים לו להנאה בזמנו הפנוי?

כל מילה בסלע.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי להבין משהו - בנאדם עבד קשה כדי להרויח את מה שיש לו ובגלל שלמישהו אחר אין את הסכום הזה אז הוא צריך "להתחשב באלו שאין להם"? (שמתי את זה במרכאות כי הביטוי הזה מגוחך).

זובי!

למה שאותו אדם יתפשר על רמת החיים שלו בגלל שלמישהו אחר אין? הוא עבד מספיק כדי להגיע לסטטוס שלו? כן? אז תנו לו לחיות בשקט!

חוץ מזה - מי אתם בכלל לומר לו מה לעשות עם הכסף שלו? כל עוד זה לא הכסף שלכם אני מציעה לכל הלא מפרגנים להסתכל בצלחת של עצמם ולהפסיק להתעסק שמה שהולך בכיסם של אחרים.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לי להבין משהו - בנאדם עבד קשה כדי להרויח את מה שיש לו ובגלל שלמישהו אחר אין את הסכום הזה אז הוא צריך "להתחשב באלו שאין להם"? (שמתי את זה במרכאות כי הביטוי הזה מגוחך).

זובי!

למה שאותו אדם יתפשר על רמת החיים שלו בגלל שלמישהו אחר אין? הוא עבד מספיק כדי להגיע לסטטוס שלו? כן? אז תנו לו לחיות בשקט!

חוץ מזה - מי אתם בכלל לומר לו מה לעשות עם הכסף שלו? כל עוד זה לא הכסף שלכם אני מציעה לכל הלא מפרגנים להסתכל בצלחת של עצמם ולהפסיק להתעסק שמה שהולך בכיסם של אחרים.

כמו שקודמי אמר, כל מילה בסלע.

באמת זאת לא אשמתי אם ה"ערס" של הכיתה לא למד כלום והפך להיות מוכר בשוק.

שיתפגרו כולם, אני עם הכסף שלי יעשה מה שאני רוצה, כל עוד אני לא פוגע באחרים (להוציא עיניים לא נחשב פגיעה...).

ואם אני תורם לחברה בעקיפין בכך שאני מפתח את הכלכלה, את התשתיות (אתם לא נהנים כשפותחים תחנת דלק חדשה ואיכותית קרוב לבית? אז מה אם הוא מרוויח מזה הון עתק, אני מרוויח נוחות, כמו שבונים קניון חדש, סופר חדש וגדול. כל פיתוח כלכלי מתקבל בברכה.) ואפילו תורם לעמותות, מה טוב, אני את שלי עשיתי.

מי שרואה אוטו כזה ומקלל, הבעיה היא אצלו.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הייתה לי האפשרות הייתי נוהג בפרארי קבריולה בלי שום ריגשות אשמה.

וגם הייתי מוסיף ג'אנטים מפוצצים, מערכת ב100 אלף ש"ח, ואגזוז רועש במיוחד לקינוח (למרות שאני מאמין שפרארי כבר באה עם כמה כאלה מובנים).

ומי שקונה רכב כזה לא באמת יסע 300 קמ"ש-הוא ייסע 10 קמ"ש, כדי שכולם יראו. :)

אני גם לא מבין מה הבעייה עם אנשים שעבדו קשה כל החיים והרוויחו הרבה כסף, שמגיע להם, ומוציאים אותו על קצת פוזה וכיף. מגיע להם.

בנוגע ליורשים למיניהם זה כבר סיפור אחר.

חזרתי לפורום לאחר 3 שנים מהנות במיוחד בצה"ל. :-D

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

"172..one day you will be mine"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...