Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תמונות מתחרויות האודיו של אירוע Cars Forum

Itsik
שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה - הרעיון שלי הוא : במפגשים - לשים על שמשה הקדמית של הרכב דף עם אותיות גדולות ובו כינוי של בעל הרכב בפורום.

בתחרויות: - לשים תג קטן (סיכה עם דף) על החולצה עם שם/משפחה (ואם הוא חבר בפורום - אז גם את הכינוי שלו).

רעיון מצוין!!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון. אתמול הייתי באירוע כמו 90% מחברי הפורום, וחוץ מ כמה אנשים כגון (אריק 23, JMG) ועוד בודדים פשוט לא הכרתי אף אחד(גם אותם הכרתי במקרה אתמול), וזו תחושה מוזרה : כאילו אני מסתכל על בן אדם, ואני בטוח שהוא כנראה חבר בפורום, אבל אני לא אתחיל עכשיו לגשת לכל אחד ולשאול אותו שאלות כגון: "אתה מהפורום?", או "מה הכינוי שלך?" :) - לא מתאים.

אז ככה - הרעיון שלי הוא : במפגשים - לשים על שמשה הקדמית של הרכב דף עם אותיות גדולות ובו כינוי של בעל הרכב בפורום.

בתחרויות: - לשים תג קטן (סיכה עם דף) על החולצה עם שם/משפחה (ואם הוא חבר בפורום - אז גם את הכינוי שלו).

לפי דעתי זה יעזור מאוד לתקשורת בין חברי הפורום במפגשים ובתחרויות .

מבקש היתייחסות של מנהלים / אוטופרט להודעה זו.

בברכה.

אם תתחיל להגיע באופן קבוע למיפגשים שמתקיימים אחת לחודש בערך בר"ג, שבהם כמות המשתתפים היא קטנה יותר, אני מבטיח לך שבסופו של דבר תכיר את חבריי הפורום.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתחיל להגיע באופן קבוע למיפגשים שמתקיימים אחת לחודש בערך בר"ג, שבהם כמות המשתתפים היא קטנה יותר, אני מבטיח לך שבסופו של דבר תכיר את חבריי הפורום.

שלו.

את האמת הגעתי למפגש שהיתקיים בתחילת חודש אפריל... הייתי עם פולו 2006 לבנה,

והתעכזבתי טיפה מהקרירות של האנשים.. וזה טיפה מבאס , כי אני מגיע מרחוק (קרית גת).

לא כולם כאלה חברמנים ומתחילים לדבר אחד עם השני (אני אחד מהם), אז כמו שאומרים "בשביל לשבור את הקרח" זה רעיון לא רע לדעתי, ולא מצריך הרבה :) סה"כ דף A4 וטוש (במקרה והמדפסת לא עובדת:) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת הגעתי למפגש שהיתקיים בתחילת חודש אפריל... הייתי עם פולו 2006 לבנה,

והתעכזבתי טיפה מהקרירות של האנשים.. וזה טיפה מבאס , כי אני מגיע מרחוק (קרית גת).

אני חושב שאתה צודק מאוד , יצא לי כמה וכמה פעמים להגיע למפגשים שלכם ותמיד זה קורה מדברים רק אם אלו שהן מכירים וממש נותנים הרגשה של לא להתקרב אליהם ולנסות להכיר אותם , וזה ממש חבל

יש באויר תחושה של התנשאות מכמה אנשים במפגשים האלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צודק מאוד , יצא לי כמה וכמה פעמים להגיע למפגשים שלכם ותמיד זה קורה מדברים רק אם אלו שהן מכירים וממש נותנים הרגשה של לא להתקרב אליהם ולנסות להכיר אותם , וזה ממש חבל

יש באויר תחושה של התנשאות מכמה אנשים במפגשים האלה .

מסכים עם כל מילה שרשמת... זלא אומר שאני לא אגיע למפגשים הבאים, פשוט אני רוצה למנוע מעצמי ומעוד אנשים כמוני אי נעימות מסויימת. ובגלל זה אני הצעתי את הרעיון של אמצעי זיהוי במפגשים ובתחריות.

מנהלים תגובתכם.....???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תגובה אתה מחפש? את המפגשים החודשיים לא המנהלים מארגנים אלא אתם בעצמכם, אם תחליטו ותסכימו כולכם שכל אחד יענוד תג עם שם אז זה מה שיהיה ואם לא אז לא.

דבר אחד אני יכול להגיד לכם בביטחון מלא, אף אחד לא מתנשא, גם היום כשאני מגיע למפגשים אני לא מכיר את כולם ולא מדבר עם כולם אבל אני לא מתנשא על אף אחד ובטוח שאף אחד לא מתנשא עליי, פשוט צריך ליצור קשר ראשוני וזהו, תמיד יש אנשים חדשים שמגיעים למפגשים ונראה להם כאילו אחרים ותיקים יותר לא מוכנים להראות או להשמיע להם את המערכת, אבל לא קרתה פעם אחת שמישהו ביקש כזה דבר והשני סירב לו.

אני מציע שנחזור לנושא המקורי של השרשור ככה שאם למישהו יש עוד תמונות אז בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע כאילו שאתה מפרסם את בומבאס... מעניין אם יש לך קשר אליהם...

זה ממש לא הרכב היחידי שנבנה ככה

יש לך את soundstorm שעושה עבודות מ ד ה י מ ו ת - והרכבים שלו, שניים מהם נכחו באירוע האחרון ויש לו מגוון שלם של עבודות באתר שלו שהן ברמות מטורפות.

יש לך את crazystereo בהנהלת ניר גורן שהוא פשוט אומן אמיתי בתחום הפיבר. הבן-אדם הזה פשוט

תותח על!!! בשלושה ימים (אפילו פחות) הוא עשה לי בנייה מדהימה!! וחכו למפגש פורום הבא אני מביא את בו-דוד שלי שמסיים פרוייקט עכשיו אצל ניר משהו מדהים.........

יש לך את עופר רוטמן מא.ד.י מערכות שעושה התקנות סופניות.

ויש עוד הרבה חברה שלא חסרה להם היכולת לעשות כאלה עבודות - הרשימה ארוכה!

אגב איך אני מעלה סרטון???

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מונסטר

כן... 55 קילוהרץ זה באמת תדר מעניין...:loco:

התלבלבתי

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני אציין שאני הייתי בינתיים רק במפגש אחד

ולא הכרתי אף אחד ועכשיו אני מכיר חלק ניכר...

ןאף אחד לא התנשא עלי וכולם עזרו לי וניסו לעזור והיה לי ממש כיף

אז אני אישיתץ לא איכפת לי לשים תג או דף

אבל מי שבאמת רוצה להכיר אנשים לא צריך דף עם שם בשביל זה...

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...