Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הפדיחה הכי קשה שתקפה אותכם?

RS6
שימו לב! השרשור הזה בן 4921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 441
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

או קיי נשברתי גם אני יספר לכם פאדיחה אחת, שממש נשמעת כאילו היא לקוחה מ Sex4free

** אני מזכיר שלמי שלא מלאו לו 18 שנה שלא ימשיך לקרוא **

יום אחד אני וחברה שלי (לשעבר) יושבים בגג וחושבים איך להזדיין שיהיה מעניין ומיוחד - היה לי יום הולדת באותו יום.

טוב, חברה שלי שואלת אותי אם אני רוצה שהיא תביא חברה. רק לידיעתכם אנחנו היינו 3 שנים ביחד ואף פעם לא ניסינו משהו כזה - יענו פעם ראשונה שלי.

טוב היא עושה את הטלפון איזה חברה שלה שכבר דיברה איתה על זה הסכימה.

טוב אני נכנסתי לפאראנויה ...

לא ידעתי מה לעשות.

כל הבטחון העצמי שלי היה בגימלים.

רציתי לבטל.

אבל היא לא הסכימה, ממש היה לה חשק למשהו חדש. טוב היא באה (החברה של החברה), כוסית, אבל ממש כוסית, כמעט כמו חברה שלי שהיא הייתה כוסית פלוס.

אני מודה לאלוהים בשקט ועולה לחדר שלי כשאחרי שתי הבנות, ציחקוקים, מבוכה קלה שררה באוויר והביטחון שלי שקודם היה בגימלים עכשיו יצא על 21 רפואי.

טוב מתחילים - את החלק הזה אני לא יספר.

כשהתקרבתי לסוף שבא מאוחר להפליא - כנראה בגלל הלחץ.

שתיהן היו מתחתי בקיצור באתי לגמור להן על הפרצוף, תנוחה שלא תבייש אף סרט פורנו.

באותה שנייה שגמרתי....

נפרצה הדלת...

כל השכונה הייתה שם.... עם עוגה ובירות...

כולל את אמא, שחבר שלי הצליח להרחיק אותה מהאזור...

כולם רצו לראות...

אני רציתי למות...

לא יכולתי לקום לסגור את הדלת...

זה נמשך איזה 20 שניות שזה המון .... עד שהחבר הכי טוב שלי אומר לי " טוב יאללה דניאל תיתלבש יוצאים" וסוגר את הדלת.

חברה שלי לא באה אלי חודש אחר כך, חברים שלי כן :p

אורגיות אני לא עושה יותר בחיים !

טראומה שלא תאמן.

וגם זה לא כזה כיף,

דניאל.

זאת פאדיחה ששוברת שיאים...

פשוט למות :oops: (אבל למות עם חיוך :lol: ).

נ.ב - כתיבה יפה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחד אני וחברה שלי (לשעבר) יושבים בגג וחושבים איך להזדיין שיהיה מעניין ומיוחד - היה לי יום הולדת באותו יום.

טוב, חברה שלי שואלת אותי אם אני רוצה שהיא תביא חברה. רק לידיעתכם אנחנו היינו 3 שנים ביחד ואף פעם לא ניסינו משהו כזה - יענו פעם ראשונה שלי.

לא ידעתי מה לעשות.

רציתי לבטל.

אבל היא לא הסכימה, ממש היה לה חשק למשהו חדש. טוב היא באה (החברה של החברה), כוסית, אבל ממש כוסית, כמעט כמו חברה שלי שהיא הייתה כוסית פלוס.

אני מודה לאלוהים בשקט ועולה לחדר שלי כשאחרי שתי הבנות, ציחקוקים, מבוכה קלה שררה באוויר והביטחון שלי שקודם היה בגימלים עכשיו יצא על 21 רפואי.

באותה שנייה שגמרתי....

נפרצה הדלת...

כולם רצו לראות...

אני רציתי למות...

זה נמשך איזה 20 שניות שזה המון .... עד שהחבר הכי טוב שלי אומר לי " טוב יאללה דניאל תיתלבש יוצאים" וסוגר את הדלת.

טראומה שלא תאמן.

וגם זה לא כזה כיף,

דניאל.

תגיד יא נבלה סרוחה !!

איפה אתה מוצא אותן ?!?! למה אף אחת לא הציעה לי ליומולדת לתחנגל איתה ועם חברה שלה ?! למה ... ? :roll:

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיץ שעבר הייתי בנסיעת עבודה באיזור חיפה. היה חמסין באותו יום.

אחרי ליטר קולה ששתיתי תוך שעה, הרגשתי שאני חייב להשתין. הבעיה היתה שאני באיזור בנוי, ולהכנס לאיזו חצר זה לא בדיוק אחד התחביבים הגדולים שלי. אז התאפקתי.

אחרי כמעט שעה בפקק, כשאני עוד שנייה מרטיב את הכיסא באוטו, מצאתי איזור עם שיחים גדולים, שנראה לי מספיק טוב.

החנתי ליד אחד הבניינים מהעבר השני של הכביש והלכתי סופסוף להשתין.

תוך כדי "פריקת לחצים" אני קולט שמשהו לא בסדר שם.

לוקח לי בדיוק שנייה להבין שאני משתין על ראש של נחש.

כאן המקום לעצור ולספר שהפוביה הכי גדולה שלי (וברוך השם - יש לי הרבה) היא מנחשים. אני קופא במקום בלי יכולת תזוזה.

הבעיה כשנחש מתפתל לי על הרגל, שכחתי שבדרך כלל אני קופא, והתחלתי לרוץ כמו מטורף לכיוון האוטו (בצד השני של הכביש) תוך צרחות אימים והחזקת הזין ביד.

רצתי 20 מטר, אחוז דיבוק, צורח, ומנסה להחזיר אותו בחזרה ולרכוס שוב את הרוכסן.

אני לא אשכח בחיים את הפנים של אשה אחת עם ילדה שעברה ליד האוטו שלי (כשאני רץ לעברו), בטוחה שאני איזה סוטה מין שיצא מהשיחים :lol:

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ליטר קולה ששתיתי תוך שעה, הרגשתי שאני חייב להשתין. הבעיה היתה שאני באיזור בנוי, ולהכנס לאיזו חצר זה לא בדיוק אחד התחביבים הגדולים שלי. אז התאפקתי.

אחרי כמעט שעה בפקק, כשאני עוד שנייה מרטיב את הכיסא באוטו, מצאתי איזור עם שיחים גדולים, שנראה לי מספיק טוב.

כאן המקום לעצור ולספר שהפוביה הכי גדולה שלי (וברוך השם - יש לי הרבה) היא מנחשים. אני קופא במקום בלי יכולת תזוזה.

הבעיה כשנחש מתפתל לי על הרגל, שכחתי שבדרך כלל אני קופא, והתחלתי לרוץ כמו מטורף לכיוון האוטו (בצד השני של הכביש) תוך צרחות אימים והחזקת הזין ביד.

אני לא אשכח בחיים את הפנים של אשה אחת עם ילדה שעברה ליד האוטו שלי (כשאני רץ לעברו), בטוחה שאני איזה סוטה מין שיצא מהשיחים :lol:

יניב

:lol::lol::lol:

עננננננננננננננננננק !!!!! ענק !!! אני עדיין לא יכול להרגע !!! פשוט ענקי !

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב

גדול !!!!

הרגת אותי :)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב

:D:D:lol:

לדעתי היא חשבה שאתה סובל שמגעון גדלות - רץ עם הזין ביד וצועק "נחש :!: "...

:twisted::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מן הפדיחות הגדולות שהייתה לי הייתה בכיתה ז, מאז ומתמיד אני גדול במימדיי שזה אומר כתפיים וידיים ענקיות!!!

היה יום חורף מגעיל כזה שכל ילד מתבאס עליו ואנחנו משחקים קדאווח במסדרון של בי"ס, מי שלא יודע אם מי שעומד בקדווח תופס אותך אז כל שאר הילדים מפוצצים אותך מכות!!!!

מי שעמד בקדווח רץ לכיווני ואני רץ עם הגב אחורנית בלי לראות מה מאחוריי-- ואז אני מרגיש חבטה בגב וצעקה כזו: איייייייייייייייייייייייייייהההההההההההההההההההההההההההה

כולם מתפוצצים מצחוק ופתאום אני מסתכל אחורה ורואה את המחנכת שלי מרוחה על הקיר של במסדרון!!!!!!!!!!

באותו הרגע לא ידעתי מה לעשות-- אז התחלתי לצחוק והלכתי לעברה ושאלתי אותה אם היא בסדר.......... אותה מחנכת לא באה לבי"ס שבוע וחצי בגללי(כמובן שלא היו שיעורי בית בזכותי)

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי מה לעשות.

רציתי לבטל.

באותה שנייה שגמרתי....

נפרצה הדלת...

כולם רצו לראות...

אני רציתי למות...

טראומה שלא תאמן.

וגם זה לא כזה כיף,

דניאל.

זאת פאדיחה ששוברת שיאים...

פשוט למות :oops: (אבל למות עם חיוך :lol: ).

נ.ב - כתיבה יפה.

אכן כתיבה יפה.. רק דבר אחד אני לא מבין...

למה לעזאזל לא נעלת את הדלת?? :shock:

יכולת למנוע את המצב,ובמקום לזכור את

האירוע כ"פראנויה" ,היית זוכר אותו כחוויה מטורפת... :wink:

וחתשבו על זה.... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כותב כאן הרבה, אבל לא יכולתי להתאפק אחרי קריאת השירשור המשובח הזה.

זה קרה לפני כמה שנים. חברה שלי ואני נסענו לחוף פלמחים להתמזמז. בהמשך לדיון על מקום בתוך אוטו לכל מיני עניינים - בגולף GTI דור שני אין בעיה.

חזרה לסיפורינו. אחר-כך התלבשנו והחזרתי אותה הביתה ליבנה. ניכנסתי איתה פנימה, ולפני שאני אמשיך אני אוסיף שני פרטים חשובים להמשך: 1. אבא שלה, טיייס בחיל-האוויר, לא ממש חיבב אותי עוד לפני כן. 2. באותו יום לבשתי תחתונים אדומים.

ואז, בשנייה שאני דורך על המפתן של הדלת, אבא שלה מרים מרים עיניים ומסתכל עלי. עשירית שנייה אחר-כך, כשהוא עדיין מסתכל, התחלתי לתהות אם זכרתי לסגור את הריצרצ' אחרי העניינים, ושלחתי אוטומטית אצצע למשש. הסתבר שאכן שכחתי. התחתונים האדומים רק הפכו את כל העניין לבולט יותר.

שנייה אחר-כך פגשתי את המבט שלו. אם מבט יכול היה להרוג, לא הייתי זוכה לכתוב את ההודעה הזאת. מצד שני, היה בזה נקמה מתוקה, משהו בנוסח "כרגע זיינתי את הבת שלך, ופשוט תצטרך לחיות עם זה...."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב

אני חושב שהיה רשום עליך בעיתון... :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה!

אויויי איזה פאדיחה..

סיפור-דווקא על פאדיחה אדירה שהרימו עלי לפני איזה חודש:

וידוי....

יש לי כזה מין פטיש (יוגב..EXTREME FETTISH :lol::lol: גרבילן..) מפגר כזה....יש לי מצלמה ביד,אני חייב לצלם אנשים,אבל כשהם לא יודעים.

כלומר...להתגנב בשקט בשקט כשמישהו מחרבן,לפתוח את הדלת ולצלם באמצע גוש (כואב.. בחורות יודעות לבעוט גם בישיבה) (יתרון עם אנשים שמחרבנים עם דלת פתוחה) או השוס הכי גדול...בשקט בשקט,בבוקר,כשהבן אדם עוד ישן..(אני קם כמו שעון בשש..זה ייתרון אדיר... :lol: ) לצלם את הפרצופים ושאר...אה..דברים.

בקיצור...יש לי בבית מצלמה שקניתי לפני שנה ושכחתי ממנה לחלוטין.היה בה סרט של הרבה תמונות ואני חשבתי שאיבדתי אותה.לא זכרתי בכלל שצילמתי איתה.

לפני איזה חודש סידרתי את הארון קיץ (איזה פולני...) שלי ומצאתי את המצלמה.ראיתי שיש בה תמונות,אז ישר יצאתי והבאתי בוק לאוטו.

בערב חבר שלי ,שעוסק בין השאר בצילום (זה מהדאחקה עם הקרחת :lol: ) ,בא אלי וביקשתי ממנו לפתח לי .

הבן זונה פיתח את התמונות עוד באותו ערב...והוא משך אותי יומיים וסיפר לי שלא היה לו זמן לפתח עדיין.

אחרי יומיים (בן זונה מניאק מאונן גרבילן,מושתל שיער) הוא מתקשר אלי ומזמין אותי לפאב.אני תמיד שמח לבוא,אז אני בא בכיף.

שמחתי לראות שהיו שם עוד איזה 5 חבר'ה שלי ועוד לא קלטתי את עוצמת הפאדיחה....

איך שנכנסתי כולם התחילו לצחוק כמו חיות.אף פעם לא קיבלו אותי בכזאת התלהבות בשום מקום, כך שזה נראה לי קצת תמוה.

אחרי שישבתי,ישר הזמינו לי שתייה.הרבה שתייה.וכל מי שישב לידי החליק לי כאפות ואני ממש לא הבנתי מה זה פרץ הידידותיות הזאת...אבל מכיוון ששילמו לי על השתייה (והדגישו את זה!!) אז סתמתי וחיכיתי...

אחרי שעה חבר שלי שאל אותי אם אני יושב חזק.אמרתי לו שלא,כי הם השקו אותי יותר מדי ונראה לי שאני תופס מונית הביתה.

הוא שאל אותי אם אני מסוגל להרביץ.

אמרתי שלא.

ואז כולם התחילו לצחוק כמו משוגעים ושלפו 2 ערימות של תמונות ,שהוכנו מתחת לשולחן.

לקח לי כמה שניות לתפוס שהאוטו שלי נמצא רק בחלק מהן...

ואז חבר שלי דפק לי הרצאה ארוכה על כל מיני דברים, כשהוא בכוונה לא נותן לי לגעת בתמונות ולקחת אותן (בן זונה...נהיה חזק...כנראה השערות נותנות לו כוח...).

ואז חבר שלי שלף מצלמה וצילם אותי-בטענה שגוונים כל כך אדומים של אדום אי אפשר למצוא ב***....התמונה אצלי בבית. (באמת היתי אדום רצח).

אני חושב שזו אם כל הפאדיחות שאי פעם עשו לי....

מה היה בתמונות שלא היה מצולם בהן האוטו שלך? :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הרגע נזכרתי בעוד פאדיחה מטורפת שהייתה לי.

נתחיל מהתחלה: למדתי בבית ספר בו לימדה מורה שמנה, ענקית, חביצה, בלונדינית בשם

שולמית. אנחנו קראנו לה בשם האינפנתילי "שומנית". ח'ברה אני מדבר על ענקית בסדר גודל

של נגמ"ש ושל מרכבה. משהו מאסיבי. כולם צחקו עליה כל הזמן,

היא הייתה מורה ללשון דרך אגב. קיצר יום אחד אני הולך לחבר שלי שם בדוי א. וזאת הפעם

הראשונה שאני אצלו, ככה שאני לא מכיר את המשפחה שלו או את הבית שלו. בכל אופן אנחנו

שנינו עומדים בחוץ כשפתאום אני מסתכל בהמשך הרחוב ואני רואה קציצה ענקית ובלונדינית

הולכת לה. קיצר עולה לי חיוך על הפנים ואני מגחך וצוחק ואומר לחבר שלי שם בדוי א.:

"אחי, תראה את השמנה ההיא, היא דומה בול לשומנית". הוא כולו נהיה אדום מבושה ואומר

לי: "אדם, זאת אמא שלי". :shock: הוכחתי את הטקט הלא טוב שלי פעם נוספת וניסיתי

איכשהו

לצאת מהפאדיחה הנוראית הזאת אז אמרתי לו בנואשות: "אחי סתם ניסיתי לבחון אותך".

ככה עד סוף היום התפדחתי עד הרגע המיוחל כשאספו אותי הביתה.

אדם. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...