Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין כל רע באורז (חום/מלא).

איך אתה יודע שיש הרבה מלח?

על איזה אוכל אתה מדבר? הפרונייטיב?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, מדבר על הפרו נייטיב, השאלה עולה מחוות דעת חו"ל שקראתי.

כמה פעמים נתקלתי באמירות שבטווח מחירים של המזון עדיף לחפש משהו עם פחות אורז ושיש כמות קצת מוגזמת של מלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול באמת לעבור לטייסט אוף דה ווילד או משהוא דומה.

נראה שגם תקבל יחס מחיר למשקל יותר טוב.

לא שרויאל קנין זה מזון רע, אני פשוט נמנע מלהאכיל/ להמליץ על מזונות שבשליטת תאגידי ענק, עם כל החרא שהם מכניסים לנו למזון (וזה עוד עם פיקוח קפדני על מזונות לצריכת בני אדם), לך תדע איזה זבל הם מכניסים למזון כלבים.

אגב, הילס סיינס פלאן הוא מזון באותה רמה של רויאל קנין וב 170 ש"ח תקבל אריזת 7.5 ק"ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה שקים של 2.26 קילוגרם ב-65 שקל כל אחד, ייתכן שהמחיר של השקים הגדולים מגיע לתקציב, בכל מקרה אני שוקל לנסות להחליף להם, אולי ל-Go! הם מאוד אוהבים את הטעם אבל זה נראה שיש להם יותר נשירת פרווה ממה שאמור להיות, מה שכן המצב טוב יותר מהרויאל קנין גורים שהיה להם לפני.

30 שקל לקילו ? זה יותר ממחיר של בשר עוף טרי מהקצביה. ובשר טרי בטוח הרבה יותר בריא ונכון לכלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהעלות לק"ג היא גבוהה מאוד בשקים הקטנים והולכת ויורדת משמעותית ככל שהשק הולך וגדל.

65 ש"ח לשק של 2.26 ק"ג זה לא כזה מזון יקר, המשקלים האלה מגיעים גם למחירים של 120 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש -

התחלתי לתת לכלב שלי בראווקטו בהמלצת הוטרינר (ואחרי ביקורות חיוביות ברשת). אני קונה את זה ממנו ב250 ש"ח, אממה (ולא ברור למה לא עשיתי את זה קודם), נכנסתי לאיביי וגיליתי בדיוק את אותו המוצר ב150 ש"ח, כמעט חצי מחיר!

השאלה - יכולים לעשות עם זה בעיות בכניסה לארץ? אישורים וכו' (הרי נחשב כתרופה)? או שדינו של המשלוח כדינו של משלוח רגיל? זה חתיכת חסכון בהוצאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשקל של המוצר הוא כזה, שמשלוח יעלה לך יותר מהשק אצל הוטרינר.

אבל ערוך סקר רשת קצר, סביר להניח שתמצא בזול יותר, וטרינרים מוכרים מזון במחירי מחירון שלעיתים יקרים בעשרות אחוזים מהמחיר בחנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, בלזור מדבר על בראווקטו, כדור נגד קרציות ופרעושים ולא על שק מזון.

המשקל הוא כמה גרמים בודדים ולכן המשלוח לא אמור להיות יקר.

Sent from my X9076 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, בלזור מדבר על בראווקטו, כדור נגד קרציות ופרעושים ולא על שק מזון.

המשקל הוא כמה גרמים בודדים ולכן המשלוח לא אמור להיות יקר.

Sent from my X9076 using Tapatalk

אכן, הייתי בטוח שענית למישהו אחר ולא לי. המוצר עצמו עולה 120 ש"ח + 30 ש"ח משלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעי, לא לקנות ולא לתת לכלב!!!

אבהיר מאוחר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...