Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה היא למה סלמון/דגים?

היא אוהבת את הטעם או שזה בעיות אלרגיה?

למה אני שואל?

כי אם זה טעים לה, המדפים עמוסים במוצרים שבעצם מבוסים על עוף אבל מכילים בתוכם כ 20% (מתכולת החלבון, לא השק) של סלמון/דגים וזה נותן לאוכל אחלה טעם ותוספת של חומרים חשובים מדגים (אומגה 3, אומגה 6, שמן דגים וכו').

מזונות כאלה לא בעיה למצוא בשקים של 15 ק"ג בעלות של כ 250 ש"ח.

אם מדובר בכלבה רגישה לעוף והמזון צריך להיות רק סלמון/דגים, תתקשה למצוא מענה בתקציב ובמשקל הזה.

היא כרגע אוכלת סלומון של פרופלן, חשבתי לגוון או שיש מותג אחר שבא מאירופה. האמת הבחירה בסלומון נבעה מכך שאני טבעוני וזאתי הפשרה המשפחתית בנוגע למזון לכלבה, יכול להיות שזה טוב לה גם לעור ולקיבה מי יודע...

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Blackwood זה אוכל סבבה (חבל שיש בו תירס).

היא כרגע אוכלת סלומון של פרופלן, חשבתי לגוון או שיש מותג אחר שבא מאירופה. האמת הבחירה בסלומון נבעה מכך שאני טבעוני וזאתי הפשרה המשפחתית בנוגע למזון לכלבה, יכול להיות שזה טוב לה גם לעור ולקיבה מי יודע...

פרו פלאן אולי קיבל בארץ שם של מותג איכותי ומוצר ברמה גבוהה, אבל בפועל זה אוכל ברמה יחסית נמוכה (כנ"ל לגבי רויאל קנין). יכול להיות שהסלמון קצת פחות בגלל שמדובר בסדרה יחסית מיוחדת, אבל ברוב המוצרים שלהם יש לא מעט דגנים כגון תירס ואורז.

(כמובן שמדובר על דעה אישית ואין לי אחוזים באף חברה או אינטרס בנושא)

עריכה אחרונה על ידי MeDuZa

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי שק של 2 וחצי קילו מתוצרת Bil-Jac מבעלים של כלב שסרב לאכול אותו.

הבחור שלי ממש לא בררן, סתם מסקרן אותי האם מדובר במזון טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזון של 3.5 כוכבים

אני עברתי ל-Acana Puppy and Junior.

מכיל-60% עוף דגים וביצים, 20% ירקות ופירות ו-20% שיבולת שועל וסיבים.

בלי זבל ומוצרים שמנפחים את משקל המוצר ולא יעילים לכלב.

בסביבות 140 ש"ח לשק קטן של-2.27 קילו.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר שערורייתי . אני מאוד אוהב את הכלב שלי אבל 60 ש״ח לקילו? מה יש שם באוכל הזה .תהיה בטוח שרוב הכסף שלך לא הולך עבור הרכיבים אלה עבור היצרן היבואן והמשווק

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזון של 3.5 כוכבים

אני עברתי ל-Acana Puppy and Junior.

מכיל-60% עוף דגים וביצים, 20% ירקות ופירות ו-20% שיבולת שועל וסיבים.

בלי זבל ומוצרים שמנפחים את משקל המוצר ולא יעילים לכלב.

בסביבות 140 ש"ח לשק קטן של-2.27 קילו.

מגניב. עירבבתי לו את השק הזה עם אקנה שהוא רגיל אליה, ונראה שהוא לא שם לב אפילו שמשהו השתנה.

למה אתה לא קונה שקים גדולים יותר על מנת להוזיל עלויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר שערורייתי . אני מאוד אוהב את הכלב שלי אבל 60 ש״ח לקילו? מה יש שם באוכל הזה .תהיה בטוח שרוב הכסף שלך לא הולך עבור הרכיבים אלה עבור היצרן היבואן והמשווק

ככה זה בשקים קטנים. שק גדול (13 ק"ג) של אותו מזון בדיוק יוצא בסביבות ה-23 ש"ח לקילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות לכלבה שלי (אוטוטו בת 17) מזון שימורים כדי לתת לה בתור תוספת למזון היבש אבל אני לא רוצה את כל הדרעק הזה שמלא במוצרי לוואי ותירס וחיטה. יש המלצה על מזון שימורים איכותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את השימורים של אינסטינקט, אבל הם לא זולים בכלל. שים לב ששימורים בד"כ מכילים כמות גדולה מאוד של מים ואחוז יחסית נמוך של מזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש:

הבאנו חבר חדש למשפחה, גולדן מעורב בן 11 חודשים. עד עכשיו אכל אוכל לגורים (לא זוכר את הפירמה כרגע, לא אחת ה"מוכרות" אאל"ט). הוטרינר אמר שבגלל הנטייה של הגולדנים להשמין הוא ממליץ על מזון מסוג Nutram - Weight control. בחנות עצמה אמרו לנו שאין טעם לקנות מזון כזה שהוא "סתם" יותר יקר. המוכר המליץ על המזונות הבאים:

Taste of The Wild

Go

Now

אקנה

ברור לי שמן הסתם גם למוכר וגם לווטרינר יש את האינטרסים שלהם, אז - איזה מזון הכי מומלץ, מהרשימה הנ"ל או בכלל?

**חשוב מאוד שלמזון הנבחר לא יהיה שום קשר לכצט ו/או נוטרה-נאגטס :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כל החברות שהמוכר המליץ לך עליהם טובים.

Now ו-Go זה אותו יצרן אם אני זוכר נכון. יכול להיות שה-Fit and Free של Go יהיה לו טוב.

אני אישית מאכיל את הכלב שלי ב-Taste of the wild ואנחנו (והוא) מרוצים. אני מדבר על הביזון.

בנוגע ל-Nutram - Weight control, דווקא לא הייתי הולך עליו, ולא בגלל העניין של שמירה על המשקל, אלא בגלל שכל הסדרה הרגילה שלהם מכילה דגנים (אורז, תירס, קמח תירס וכו'). סדרת ה-Grain Free שלהם אמורה להיות אחלה.

*כל מה שאני רושם זה מתוך חו"ד אישית ובלי הסמכה מסוימת. סתם מתוך ניסיון וקריאה באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים רק לב שגולדנים אוכלים מזון גורים עד 12-15 חודשים אז תקפיד לקנות מזון גורים.

כמו כמעט בכל הלברדורים והגולדנים בארץ, ממזון גורים הם עוברים ישר לדיאטטי! :lol:

בנוגע למזון ללא דגנים, אני חוזר ומסביר בכל פעם, אם הממון מצוי בכיסך ובא לך לפנק תתחת של הכלב, לך על הללא דגנים אבל אם לכלב אין שום אלרגיות או רגישות למזון, זה מיותר והסידרה של אותו יצרן שמכילה מעט דגני איכות תהיה זולה יותר ובמשקל גדול יותר בשק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...