Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני באמת שואל בתמימות, כל ה GO, קנין קאוויאר, NOW, וחבריו עולים כ 380-400 ש"ח (לפני הנחות ומבצעים) והמריק, שיש לו מקום של כבוד בקטגוריה הזו עולה 330 (כנ"ל, לפני הנחות ומבצעים), אז למה אתם מתעקשים?

אין לי מניות בחברה, ממליץ מואוד גם בגלל שמדובר במוצר מעולה, גם כי הוא זול משמעותית וגם כי היבואנים הם זוג חמוד מאוד ולא איזה תאגיד רב זרועות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מתעקש, היה מחיר סביר 120 לשק 3 קילו. אם יש משהו אחר סבבה אין לי סיבה לא לקנות. את המריק לא ראיתי בכלל בחנויות

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לכלב בסוף Taste of the wild Pacific Stream מ"אימפריית החיות" ב-320 ש"ח. זול ב-60 ש"ח מהיוקונובה, עם אותם הרכיבים. עד כה אין תלונות או תסמיני אלרגיה נוספים. בנוסף, ה-Taste of the wild גדול יותר (13.6 ק"ג במקום 12 ביוקונובה).

מה שמרגיז... בארה"ב אותו השק עולה 180 ש"ח. אין מה לעשות - נפלאות הביורוקרטיה בישראל והעומס על יבואני המזון לבע"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בארץ דווקא תחרותיים מאוד בהשוואה למשל לאירופה, רק קשה מאוד להשוות מחיר מוצר אמריקאי בארה"ב מול מחירו בישראל, רק ההשטה מוסיפה למחיר כמה עשרות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת שואל בתמימות, כל ה GO, קנין קאוויאר, NOW, וחבריו עולים כ 380-400 ש"ח (לפני הנחות ומבצעים) והמריק, שיש לו מקום של כבוד בקטגוריה הזו עולה 330 (כנ"ל, לפני הנחות ומבצעים), אז למה אתם מתעקשים?

אין לי מניות בחברה, ממליץ מואוד גם בגלל שמדובר במוצר מעולה, גם כי הוא זול משמעותית וגם כי היבואנים הם זוג חמוד מאוד ולא איזה תאגיד רב זרועות.

למה לא מריק? כי גוגל.

http://truthaboutpetfood2.com/mold-found-in-merrick-cat-food-cans

http://truthaboutpetfood2.com/report-of-nails-in-merrick-dog-food

http://truthaboutpetfood2.com/response-from-merrick

http://dogfoodchat.com/forum/dry-canned-dog-food/17399-nails-found-merrick-dog-food.html

וזה ממשיך...

אז מישהו כבר נתקל באוריג'ן בחנויות?

אין עדכונים באתר של ביופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לא בא להגן על מריק, כמו שאמרתי, אין לי מניות שם , אבל כל הסיפור הזה, עם המסמרים והכסף בתוך האוכל, ועוד תמונה של מזון צבעוני בזמן שהמזון של מריק הוא חום אחיד...מה אני אגיד לך, לא אתפלא אם איזה תאגיד מממן את המתלונן בכדי להסיר מהדרך מהמורה לא תאגידית שמסרבת למכור מזה שנים.

אפרופו אוריג'ן, בגיגול מהיר, מסתבר שגם להם היו כמה וכמה ריקולים במשך העשור האחרון, מה זה אומר?

זה אומר כלום, בדיוק כמו עם המטבע (לכאורה) במריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים בארץ דווקא תחרותיים מאוד בהשוואה למשל לאירופה, רק קשה מאוד להשוות מחיר מוצר אמריקאי בארה"ב מול מחירו בישראל, רק ההשטה מוסיפה למחיר כמה עשרות שקלים.

בהחלט יש היגיון בעניין היבוא, והאמת שכשבדקתי את היוקונובה הוא היה במחיר דומה בארץ ובחו''ל.

כך או אחרת, מניח שסיימתי איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מישהו כבר נתקל באוריג'ן בחנויות?

אין עדכונים באתר של ביופט.

כן ראיתי אתמול בערב כבר שקים של אקנה ואוריג'ן בחנות השכונתית

המחיר היה מ-139 שקל לשק של 2 קילו ומשהו של אקנה ועד נדמה לי 159 לשק של אוריג'ן באותו גודל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ב 350 ש"ח. הקניה הקודמת היתה במבצע של הנחה 100ש"ח לקניה הבאה כך ש

1. הייתי כבול לאותה חנות בקניה הנוכחית ואין להם מריק

2. בממוצע המחיר יצא כ 300 ש"ח לשק 12ק"ג.

אם עד סוף השק יתחיל להמאס לו גם כן אני אנסה בקניה הבאה מריק.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שמה שקניתי נמצא בשרשור בין השמות הרבים,אך אנסה בכל זאת.

דעות? נרכש רק שק נסיון (3ק"ג) והכלבה מבסוטית

גם אני לא נתקלתי במריק או אקנה\אוריג'ין (יש בערך בחנות משהו כמו 20 שמות שונים מחו"ל,כלום לא מהארץ)

מה שכן יש גם קושי למצוא אוכל לגורה (?) כי היא עדיין לא בת שנה (עשרה חודשים וקצת אאל"ט)

20141120_195730.jpg

נ.ב - שאלתי את המוכר ולטענתו אוכל שמורכב מדגים וכבש עוזר בהפחתת נשירת שיער (הסוג שיש לי גם מעורב בדגים נדמה לי)

יש אמת בדבר?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על החברה הזו, אבל אני לא יודע איך האיכות של האוכל.

למה קשה למצוא אוכל לגורים? לכל חברה יש סדרה ל-Puppies.

ברמת העיקרון אוכל כבש / דגים מפחית נשירה שנובעת מאלרגיה לעוף

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזון שהמרכיב העיקרי שלו דגים, הוא גם בעל אומגה 3 ו-6, דברים שבהחלט עוזרים לפרווה. אם אני לא טועה ישנם גם סוגים שונים של שמן, שאמורים לתרום למראה הפרווה.

בכל מקרה, כדי להגיע לפרווה בריאה ומבריקה, חשוב גם לסרק את הכלב ולא להזניח את העניין.

הכלבה שלי אוכלת מזון מדגי אוקיינוס (:)) של קאנין קוויאר. (350 ש"ח לחודש).

אני בתכנונים לעבור למזון טבעי בחודש הבא...

עריכה אחרונה על ידי Black Joker

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזון בהחלט משפיע על הפרווה עצמה (כלומר כמה היא מבריקה וכו'), אבל מזון טוב לא אמור לגרום לנשירה אלא אם כן יש לכלב אלרגיה / מפתח אלרגיה (וזה בד"כ לעוף), לכן המזונות המכילים כבש / דגים / צבי וכו' נקראים גם מזונות אנטי אלרגניים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...