Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזון סופר פרימיום לכלב

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבקשה. @@!!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא רק שהוא מוכר, אלא הוא גם מקבל כסף בכדי להגיד "רויאל קנין (או שקר כלשהוא) זה מעולה".

אל תחפשו אתיקה מקצועית אצל וטרינר בתחום התזונה כי אין.

בשביל זה יש פורום :-)

מעדכן- ניצחתי.

הכלב אוכל כמו גדול.

זה היה צפוי.

מזל טוב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השרשור. היום נתתי לכלב (טרייר טיבטי מעורב) קנין קביאר שקניתי בזולה ב 330 ש"ח (עם מבצע 100 ש"ח מתנה לכל קניה נוספת) והוא פשוט מאושר.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ,

אני צריך עכשיו לקנות אוכל לכלבה שלי ואני מעוניין במזון מאיכות גבוהה.

אקאנה ואורג'ין לפי מה שהבנתי מהיבואן יהיה עוד שבועיים בערך, והם הפסיקו את

היבוא של השקים הגדולים. הטימברוולף צדו את עיניי ועושים רושם של מזון ברמה גבוהה.

השאלה היא האם התמחור מוגזם ומעבר לאיכות של האוכל אני גם משלם על השם? עוד דבר, חיפשתי כמה צריך לתת מהאוכל לפי המשקל של הכלב ולא מצאתי. אם הכלבה שלי שוקלת 20 ק"ג, כמה אוכל אני צריך לתת לה ביום (מהטימברוולף)?

תודה.

אם מישהו מכיר חנות שתעשה הנחה בקנייה קבוצתית של מזון כלבים שישתף וננסה לארגן איזו קנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התחלתי להאכיל ב Merrick . האוכל קיבל ציונים גבוהים באתרים שמדרגים אוכל. מחיר סביר ביותר לאוכל סופר פרמיום. כ 300 שח לשק של 13.5 קג. הכלב מרוצה

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר הזמנתי Annameat Option-

ביקורות-

http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=1946&cat=4

http://www.dogfoodadvisor.com/dog-food-reviews/annamaet-dog-food/

עלה לי 390 ש"ח לשק של 25 ק"ג. מחיר זול ותמורה מעולה לכסף, בנוסף החנות צ'יפרה בחטיף.

קניתי מפה- https://www.facebook.com/pages/%D7%9E%D7%97%D7%A1%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%97%D7%9E%D7%93/495349847202631

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחנות "עולם של חיות" בצומת ביג קריית אתא מלאי של GO,אני מאמין שזה הוא ייבוא סדיר,תרים אליהם טלפון.

Seat Ibiza 3d 2010 כרגע...

ובעתיד...אלפא אלפא אלפא ואלפא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יבוא סדיר שלGo/now, כנס לאתר שלהם לרשימת החנויות.

מריק מזון מעולה במחיר מצוין.

אקנה/אוריגן, היבואן החדש כל חודש מבטיח שעוד חודש מגיע האוכל, נראה שהוא לא ממהר לשום מקום.

אם אנחנו כבר בחדשות החיות, הופסק יבוא יןקנובה לישראל עד להודעה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יבוא סדיר שלGo/now, כנס לאתר שלהם לרשימת החנויות.

אם אנחנו כבר בחדשות החיות, הופסק יבוא יןקנובה לישראל עד להודעה חדשה.

מה הסיבה שבגינה הופסק היבוא?

האם במקרה אתה מכיר תחליף ליוקונובה דרמטוזיס? יש לי כלב שועלי, קטן ואלרגי שאוכל את הדרמטוזיס כבר זמן מה (שעשה עבורו את העבודה).

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מזון ללא דגנים יכול לתת לך פתרון טוב לכלבים אלרגים, תשתדל גם לפחות בהתחלה להמנע ממזונות מבוססי עוף וללכת על ברווז/סלמון/ כבש.

אתה גם מוזמן להגיד לוטרינר שלך שהוא חארייאת כי אף מזון רפואי לא אמור להצרך מעל חצי שנה ברצף (זה גם כתוב על האריזות) שלאחריה יש לבצע הערכת מצב מחודשת, רק לך תשכנע בן אדם לוותר על הכנסה של 400 ש"ח לחודש מכל לקוח שהוא תופס.

יוקנובה נרכשו ע"י תאגיד הענק פרוקטור&גמבל (כבר די מזמן), לתאגידים האלה מאוד לא נח שלכל מותג יש יבואן משלו והם רוצים בארץ היעד זכיין אחד שירכז את כל פעילות פרוקטור &גמבל בישראל.

זה הליך שכבר קרה בארץ גם עם פרו פלאן (נסטלה) ועם הילס סיינס דיאט (קולגייט) ואגב רלוונטי לפורום הזה, זה גם היה עם חברת המזרח וליאו גולדברג ש GM ארה"ב איחדה אותם בכפיה ל UMI.

בד"כ הסדרת היבוא ע"י הזכיין החדש לוקחת כשנה וגם אז, זה נראה על הפנים כי מה חברת פרפומריה מבינה פתאום באוכל לחיות :-(

אם מישהו מכיר חנות שתעשה הנחה בקנייה קבוצתית של מזון כלבים שישתף וננסה לארגן איזו קנייה.

עם קניה קבוצתית כזו יש בעיה.

בא נגיד (סתם לשם הדוגמא) שאני אומר לכם, תאספו 20 שקי יוקנובה ותקבלו אותם ב 150 ש"ח.

מחיר פצצה, מדהים!

עכשיו הבעיה, אתה לא מצפה ממני בעלות כזו לעשות 20 משלוחים, אחד לקצרין, אחד לערד, אחד באילת, אחד בירושליים, אתה כבר מבין, זה לא מעשי.

מצד שני, אני יכול להגיד יאללה, בואו אליי, אז מה, מישהוא מקריית גת יבוא לקנות אצלי יוקנובה?

בקיצור, לצערי זה יותר בעייתי ממה שנשמע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שכשמוציאים משלוח אז הוא לא במיוחד ללקוח ספציפי. מרכזים משלוח לאזור מסויים ונניח כל שבוע-שבועיים יוצא שליח לאזור. על כל פנים, אני כבר הזמנתי, אשמח אם מישהו יתן חוות דעת על המותג מנסיון אישי, לפי הביקורות הוא נחשב למשהו טוב.

אגב מזון ללא דגנים, שאלתי את המוכרת והיא לא ידעה כ"כ מה לענות. מה היתרון במזון ללא דגנים? שווה לשלם את האקסטרה מחיר עבורו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מזון ללא דגנים יכול לתת לך פתרון טוב לכלבים אלרגים, תשתדל גם לפחות בהתחלה להמנע ממזונות מבוססי עוף וללכת על ברווז/סלמון/ כבש.

אתה גם מוזמן להגיד לוטרינר שלך שהוא חארייאת כי אף מזון רפואי לא אמור להצרך מעל חצי שנה ברצף (זה גם כתוב על האריזות) שלאחריה יש לבצע הערכת מצב מחודשת, רק לך תשכנע בן אדם לוותר על הכנסה של 400 ש"ח לחודש מכל לקוח שהוא תופס.

ראשית, תודה על התשובה.

לגבי הוטרינר, הוא אומנם המליץ לנו על המזון הזה, ולשמחתי הוא שיפר את מצבו של הכלב שלי משמעותית. אבל את המזון עצמו לא קניתי מהוטרינר, אלא בחנות שיצאה הזולה ביותר (350 ש''ח, אכן הוצאה משמעותית).

לגבי מזון אחר, אני חושד שדווקא כבש לא יתאים מכיוון שהאלרגיות שלו החלו כשנתתי לו sportsmix כבש (אוכל ברמה נמוכה, אתם צודקים, בפעם הבאה ארכוש מזון איכותי יותר), ולכן אני חושב שאלך לפי המלצתך על ברווז או דגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מזון ללא דגנים, שאלתי את המוכרת והיא לא ידעה כ"כ מה לענות. מה היתרון במזון ללא דגנים? שווה לשלם את האקסטרה מחיר עבורו?

אין ממש צורך אמיתי להאכיל כלב בריא במזון ללא דגנים (אלא אם ההוצאה הכספית לא מפריעה לך), מצד שני, מרבית האלרגיות הקלות שכלבים מציגים (נשירה מוגברת, ריח גוף רע, הפלצות) נובעות בד"כ מאלרגיות קלות לרכיבים במזון, דגנים, תירס, סויה וגם עוף (כמובן במידה והתסנמינים הנ"ל נובעים מאלרגיה, הם יכולים לנבוע גם מבעיות רפואיות אחרות).

לא שיש בעיה עם עוף, יש בעיה עם דרך השימור שלו במזונות פשוטים יחסית.

הדרך הכי קלה והכי זולה לשלול שזה מאלרגיה היא פשוט להעביר את הכלב למזון ללא דגנים למשך שני שקים, אם זה פותר את הבעיה, רואים את זה תוך כ 3 שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...