Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת מיים בקליאו

yogi_o
שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הקליאו מודל 92 והיום נסעתי בא פעם ראשונה ואחרי שנסענו קצת (מרחובות לרמלה וקצת ברמלה וחזרה למושב שאני גר בו בסמוך לרמלה...) כלומר נסיעה קטנה... פתאום אני עוצר ברמזור למושב מישהיא אומרת לי יש לך נזילה אני לא מבין... מגיע לבית אני רואה שהאוטו ממש חם!!! ושהמיים(לא יודע למה אבל הם ממש צהובים!!!) התחילו ליזול.

עכשיו קניתי את הרכב היום וידעתי שיש לו נזילת מיים קטנה אבל אל רצינית לא כזו שתגרום למנוע לא להתניע אחרי נסיעה כזו קצרה יש מצב שזה משהו אחר שגרם לזה כי אחרי חצי שעה המנוע התניע אבל אחרי ניסעה קטנה שוב הוא התחיל להתחמם ממש מהר אזז לא נסעתי בו עוד שלא ילך לי הראש מנוע...

מה נראה לכם הבעייה.??(בדוק המיים) וכמה כסף יעלה לי לסדר את הבעייה בערך..??

נ.ב יש לציין כי האוטו עבר טסט היום על ידי הבעלים הקודמים והצפצפה לא עובדת והאגזוז חרוך יש מצב שיש לו פרוטקציות.??

תודה רבה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הקליאו מודל 92 והיום נסעתי בא פעם ראשונה ואחרי שנסענו קצת (מרחובות לרמלה וקצת ברמלה וחזרה למושב שאני גר בו בסמוך לרמלה...) כלומר נסיעה קטנה... פתאום אני עוצר ברמזור למושב מישהיא אומרת לי יש לך נזילה אני לא מבין... מגיע לבית אני רואה שהאוטו ממש חם!!! ושהמיים(לא יודע למה אבל הם ממש צהובים!!!) התחילו ליזול.

עכשיו קניתי את הרכב היום וידעתי שיש לו נזילת מיים קטנה אבל אל רצינית לא כזו שתגרום למנוע לא להתניע אחרי נסיעה כזו קצרה יש מצב שזה משהו אחר שגרם לזה כי אחרי חצי שעה המנוע התניע אבל אחרי ניסעה קטנה שוב הוא התחיל להתחמם ממש מהר אזז לא נסעתי בו עוד שלא ילך לי הראש מנוע...

מה נראה לכם הבעייה.??(בדוק המיים) וכמה כסף יעלה לי לסדר את הבעייה בערך..??

נ.ב יש לציין כי האוטו עבר טסט היום על ידי הבעלים הקודמים והצפצפה לא עובדת והאגזוז חרוך יש מצב שיש לו פרוטקציות.??

תודה רבה!!!אין דבר כזה נזילה לא רצינית , כל נזילה דורשת התייחסות מסויימת ואי אפשר להמשיך במסיעה כאילו הכל בסדר !

נראה לי שהכי טוב בשבילך זה מוסך שיבדוק מאיפה הנזילה + מצב הכללי של הצינורות מים

מצב ראש מנוע , מצב רדיאטור ,טרמוסטט וכד'

בקשר לטסט לא בודקים צפצפה ולא בודק לך את הרכב אגזוזן

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזילה היא מאחד הצינורות... ולפי מה שהבנתי לא נשרף לי ראש מנוע אני רק צריך לנקות את הכלי של המיים לתקן את הצינור ואזז ושים מיים ירוקים... תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את זה ובסוף זה בכלל פיצוץ באחד הצינורות של המיים הבעייה היא שהוא ממש למטה וצריך לפרק הרבה חלקים באוטו כדי להוציאו אותו כמו האלתרנטור... כלומר הרבה עבודה שעולה הרבה כסף...

מחר אני אקבל הצעת מחיר על התיקון נראה כמה זה יעלה לי גג 300 400לא???

ההה והמיים בצבע צהוב בגלל החלודה שנוצרה משימוש במיי ברז..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההה והמיים בצבע צהוב בגלל החלודה שנוצרה משימוש במיי ברז..

]

תתחיל לחסוך כסף למשאבת מים,צנרת,טרמוסטט, רדיאטור ובעיקר ראש מנוע.

שימוש במי ברז במיוחד במנועי אלומיניום =פצצת זמן למנוע....תיק...תק...תיק...תק :fist:

...לצערי...

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מתכוון לתקן את הנזילה ואז לפרק את המיכל מיים ולנקות אותו ואזז להשתמש במיים ירוקים נראה לי שזה ישנה את המצב ואני לא יצתרך להתקל בהרבה בעיות....

לא עניתם לי כמה זה מחיר סביר לתיקון הפיצוץ???(נראה לי זה צינור מתכת של מיים...)

ניצן יש לך מוסך באיזור רמלה או משהו כזה??? אם כן יש מצב שאני אטפל שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מתכוון לתקן את הנזילה ואז לפרק את המיכל מיים ולנקות אותו ואזז להשתמש במיים ירוקים נראה לי שזה ישנה את המצב ואני לא יצתרך להתקל בהרבה בעיות....

לא עניתם לי כמה זה מחיר סביר לתיקון הפיצוץ???(נראה לי זה צינור מתכת של מיים...)

ניצן יש לך מוסך באיזור רמלה או משהו כזה??? אם כן יש מצב שאני אטפל שם.מוסך "אקספרס" ב כביש לוד רמלה קצת לפני ויקטורי ותחנת הרכבת(מכיוון לוד)

עבודה וחומרים טובים מחיר זול ומעל לכל -אמינות.

(מכונאים שמומחים לכל הרכבים).

תעשה אצלו "יישור קו"(הוא כבר יאמר לך מה צריך להחליף),שים מים ירוקים(הוא ישים לך) ותתפלל...(כמה זמן הרכב נסע על מי ברז...???)

צריך להזמין תור יום יומיים מראש(מפוצץ שם כל הזמן)

בקש את רומן או איגור

089218924

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש, לתקן ולנקות את המיכל זה לא רק המיכל פלסטיק הזה שאתה רואה, זה גם הרדיאטור עצמו, כלומר החלק הזה שאליו בעצם נכנסים המים ומשם עוברים למנוע וכן הלאה, עכשיו היות ומלאו מי ברז, הרדיאטור שלך חייב ניקוי בהול ביותר, בקליאו יש בלוק אלומניום, חבל שיסדק בגלל הקורוזיה של המי ברז, מחיר אי אפשר להגיד לך, זה יכול להיות בין 300 ש"ח לניקוי ועד 1500 לרדיאטור חדש, לא ממש חוכמה דרך המחשב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, בקליאו יש בלוק אלומניום, חבל שיסדק בגלל הקורוזיה של המי ברז, .
]

תתחיל לחסוך כסף למשאבת מים,צנרת,טרמוסטט, רדיאטור ובעיקר ראש מנוע.

ניצן

...סליחה..טעיתי ...התכוונתי בעצם ל...מנוע...

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב, אבל מתחמם.

תעשה שניה אחת טובה לעצמך:

גש לאוטו, פתח את פקק מילוי השמן והבט בחלקו הפנימי, האם אתה רואה נוזל אפור כזה סמיך ?

אם כן, ברכותי, האוטו שלך בדרך לראש מנוע כנראה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...