Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר קיץ-איך אתם מעדיפים את הסאנרוף שלכם???

רועי לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במצב אוורור....גם במהירויות של 180+ המצב לא בעייתי בכלל לא מבחינת רעש ולא מבחינת רוחות

*כמובן שאני לא נוסע במהירות כזאת לעולם, זה ממגזין רכב קאג'גיסטאני*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מעדיף אותו ככה: בבוקר פתוח לגמרי. בצהריים סגור. ובערב.... פתוח בשיפוע ("מצב פוזה") עם חלונות פתוחים עד הסוף ומוסיקת ראפ ברקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף סאן-רוף באוטו...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאן רוף זה חלום,איך אפשר להתנגד לדבר כזה אלוהי?

לי אין באוטו סאן רוף,אבל לאחותי בפולו 16V 97 יש...(הפולו שיותר שמורה משל אייל...:wink: )

אחותי כרגע בחו"ל,אז אני נוסע קצת באוטו...ומנצל כל רגע פנוי בהנאה מהסאן רוף...וכמובן גם מהאוטו שיותר שמור משל אייל...:-)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח רנו אקספרס סאן רוף אחורי מעל לדלתוו האחוריות

מצב פוזה תמיד חחחחחח

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאנרוף, פתטי לשמוע שרק בארצינו המעפנה חלון-גג מסכן נחשב "לוקסורי"...
לפי דעתי מי שאומר דברים כאלו הוא מקנא:x

סאנרוף ברכב זה אחד הפינוקים היותר כיפים שאפר לבקש בכל סוג של רכב -בין אם ספורטיבי ובין אם לא!

לפי דעתי אוטו בלי סאן רוף זה כמו זונה בלי כוס:-D ..(לא שיש לי נסיון קודם עם זונות בלי כוס ,וזונות בכלל..)

בכל מקרה המצב המועדף עלי הוא:

1)שחם מצב ספורט

2)ושיותר נעים פתוח עד הסוף.ברכב שלי(הונדה סיויק) אני יכול"להנות"ממצב ספורט גם שהוא פתוח עד הסוף כי הוא נפתח אחורה:)

חתימת השתמש נמצאת בשיפוצים מצטערים על אי-הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים המיותרים ביותר באוטו, אבל אם זה שם

בכל שעה במהלך היום - סגור עם המכסה.

אויל במפגשים פתוח בפוזה ( איוורור כשחם בחוץ ! )

אמצע הלילה - נסיעה חזקה ( בלי מזגן ) פתוח לגמרי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת מה אתם עושים בכבישים בינעירוניים על 100 קמ"ש למשל, מישהו פותח את הסאנרוף ? או שזה מפריע לאווירודינמיות של האוטו ?

לדעתי, (פעם ניסיתי לחשב את זה) כשהסאן רוף מוטה במצב "ספורט" (יותר נכון לקרוא לזה מצב "דאווין") , זה פוגע מעט באירודינמיות וגורם ככל הנראה לצריכת דלק קצת מוגברת...

אבל בתכלס, למי אכפת? גם במהירויות של 150 (סנטימטר לשעה) זה לא מפריע ולא עושה כמעט רעש.

אין איוורור יותר טוב מזה, כי חלונות פתוחים במהירות מעל 80 , זה דיי מטריד.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מי שאומר דברים כאלו הוא מקנא:x

סאנרוף ברכב זה אחד הפינוקים היותר כיפים שאפר לבקש בכל סוג של רכב -בין אם ספורטיבי ובין אם לא!

לפי דעתי אוטו בלי סאן רוף זה כמו זונה בלי כוס:-D ..(לא שיש לי נסיון קודם עם זונות בלי כוס ,וזונות בכלל..)

בכל מקרה המצב המועדף עלי הוא:

1)שחם מצב ספורט

2)ושיותר נעים פתוח עד הסוף.ברכב שלי(הונדה סיויק) אני יכול"להנות"ממצב ספורט גם שהוא פתוח עד הסוף כי הוא נפתח אחורה:)

מה זאת אומרת ? הוא יוצא החוצה שהוא פתוח לגמרי ? היה לי את זה בפאסאט (סאן רוף התקנה מקומית) זה פוזה לפנים.....אבל זה גם רעש לפנים....ורק תדע שיש המלצת יצרן (אני כמעט בטוח שגם אצלך) לסגור אותו במעל 140 מחשש לנזק למנוע\או העקרותו....להבדיל מסאנרופים מקוריים כמו שלי ושל אייל שנכנסים בפנים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב ספורט כל הזמן (אם חם אז סוגרים את הכיסוי) ולפעמים בלילה או אחר הצהריים שנעים פותחים אותו לגמרי.

ובחורף סגור כמה לגמרי (מין הסתם).

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לעתיד": הסאן רוף שלי הוא מקורי לחלוטין!!!-ולא הרכבה מקומית.הפתיחה שלו היא רק מצב אחד,כלומר הוא נע על מסילה אחת בלבד-נפתח למצב ספורט(או אוורור..איך שתרצה) ואז עולה באותה זוית למעלה עד שהוא נפתח לגמריי!

כמו במגאן וביונדאי קופה.

נ.ב אני לא פותח אותו עד הסוף שאני נוסע מהר ,או שהוא סגור או שהוא במצב ספורט:)

ולא נראה לי שהוא יכול "להעקר מהמקום שלו..

חתימת השתמש נמצאת בשיפוצים מצטערים על אי-הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פותח את הסאן רוף במצב איוורור כאשר הרכב חונה בשמש כדי שיהיה, מן הסתם, איוורור.

בלילה קריר אני פותח אותו לגמרי.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...