Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לבצע שינוי - למכירה BRZ 2023

farkash7
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב

פוסטים מומלצים

קשה לוותר על הצעצוע, עושה נעים רק להסתכל עליה אפילו עומדת, אבל אני שוקל לעבור לצעצוע אחר ויש לזה מחירים.
BRZ כחול ראלי, עלתה לכביש בספטמבר 2023. נקנתה עם 5 שנות אחריות. נקנתה עם חיישני רוורס מאחור. לא התקנתי קיפול מראות אוטומטי ולא מרימי שמשות שהוצעו בחברה.
יד ראשונה (00) פרטית. 8500 ק"מ.
לרכב הוחלף פגוש קדמי כשעבר 2500 ק"מ בערך, שילוב של גשם ראשון+הנעה אחורית+נהג לא מיומן, קרה במהירות נמוכה מאוד, קצת פאדיחה אבל זה מה יש... לא נפגעו חלקי פח/פנס וכו' רק פגוש. תוקן עצמאית ללא עירוב של הביטוח, יש תמונות של הרכב לפני ואחרי, כולל של הרכב ללא הפגוש, כולל של הקורה שמאחורי הפגוש, ישלחו למתעניינים בטלפון.
ב5000 ק"מ בערך הוחלף שמן ופילטר במוסך סובארו, אין לי מושג למה עשיתי את זה אבל דואגים לצעצוע.
יש שובר לטיפול ראשון בחינם שקיבלתי עם הרכב - ימסר לקונה.
הותקנה מצלמת דרך (דדאפי Z50) אצל יוסי אלפיין האגדי, כי רציתי שאגדה תתקין לי מצלמת דרך. עברה ציפוי נאנו אצל "קוף נינג'ה" (זה באמת עוזר במשהו?)

זהו. חוץ מזה אין הרבה מה לספר, אה מחיר מבוקש 200K.
אפס חמש 2
5
תשע 6 תשע
469

תמונות עדכניות (אם מישהו מתעניין איך שוטפים רכב כל כך טוב יש פורום דיטיילינג):

subaru3.jpg

subaru2.jpg

subaru1.jpg

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים