Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות חיווי נדלקות וכובות לסירוגין (נורת פנס ונורת חשמל/מצבר)

CluelessGoblin

פוסטים מומלצים

היי :)

קניתי לא מזמן אוטו ראשון, סקודה ייטי ידנית 2012 (מנוע 1.2). 

לאחרונה התחילו להדלק לי שתי נורות חיווי - הן נדלקות וכובות לסירוגין, מופיעות מדי פעם. 

1. נורה אדומה של מצבר/חשמל - נדלקה יום אחד כשחניתי. התנעתי מחדש ונעלמה. מאז הופיעה עוד פעמים בודדות, תמיד נעלמת אחרי התנעה חוזרת של הרכב או לבד אחרי כמה דקות, ובדר"כ מופיעה רק במהירויות ממש קטנות, כמו חניה. יש לציין שהמצבר שלי חדש. 

2. נורה צהובה של פנס, נדלקת לפעמים כשאני נוסעת בחושך ונשארת גם אם מניעים שוב באותו ערב. בדקתי את כל הפנסים והם עובדים. יש אולי אורות שאני לא יכולה לראות כשהרכב עומד? אולי אחד מהם תקול? 

מכירים תקלות שמתאימות לתסמינים? 

המוסך שאני מכירה רחוק ממש ואם אני הולכת לאחד קרוב אני רוצה לבוא מוכנה.

בנוסף, האם אפשר לעבור טסט עם נורה של פנס אם כל הפנסים עובדים ובמוסך לא מוצאים לי תקלה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נורת מצבר דולקת, זאת אינדיקציה שיש בעיית טעינה.  כנראה צריך להחליף אלטרנטור

לגבי הנורה השנייה, תבדקי גם את התאורה של לוח הרישוי. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שמחליפים אלטרנטור, הייתי בודק את כל החיווט שמוביל בינו למצבר/שלדה.

לא מן הנמנע שתקלה לסירוגין הינה בגלל בעיות מגע בין אם ממשהו שהשתחרר או קורוזיה.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, CluelessGoblin כתב:

לאחרונה התחילו להדלק לי שתי נורות חיווי - הן נדלקות וכובות לסירוגין, מופיעות מדי פעם. 

1. נורה אדומה של מצבר/חשמל - נדלקה יום אחד כשחניתי. התנעתי מחדש ונעלמה. מאז הופיעה עוד פעמים בודדות, תמיד נעלמת אחרי התנעה חוזרת של הרכב או לבד אחרי כמה דקות, ובדר"כ מופיעה רק במהירויות ממש קטנות, כמו חניה. יש לציין שהמצבר שלי חדש. 

1. לבדוק את כול החיבורים בין המצבר לאלטרנטור.

2. לבדוק את מצב רצועת אביזרים. רצועה מחליקה עלולה לגרום לתופעה של מנורת אזהרה בצורת מצבר לדלוק.

3. לבדוק את האלטרנטור.

לפני שעתיים, CluelessGoblin כתב:

2. נורה צהובה של פנס, נדלקת לפעמים כשאני נוסעת בחושך ונשארת גם אם מניעים שוב באותו ערב. בדקתי את כל הפנסים והם עובדים. יש אולי אורות שאני לא יכולה לראות כשהרכב עומד? אולי אחד מהם תקול? 

1. לבדוק את כול המנורות כולל אור ברקס ואור רוורס.

2. במידת הצורך לפרק מנורות בפנס האחורי ולבדוק שהמנורות מתאימות מבחינת סוג המנורה והספק המנורה.

3. סורק תקלות עשוי להצביע על המנורה שאיננה תקינה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...