Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלי אקספרס

husky

פוסטים מומלצים

הזמנות עלי מסובכות לפעמים להבין.

נניח שאתה מזמין 5 פריטים.

זה מגיע לישראל וניתן לך קוד פריט אחר לכל הזמנה.

שם הפריט לא ניתן.  איך אתה יכול לדעת מה קיבלת  ?

לא הלכתי לקחת חבילה בזמן מכיוון שהיא נשלחה לחנות אחרת שפחות נח להגיע אליה.

עברו רק 10 ימים מאז שקיבלתי את הודעת האיסוף.

WHAT'S THE RUSH ?

אז ההזדמנות ללכת לאסוף תמה.

לקח קצת זמן להבין מה זה. 

הם אומרים שהם שולחים את זה בחזרה ל MOTHER CHINA    

כן נכון. 🤠  אולי ..

מניסיון העבר זה נשלח לדואר המרכזי והם מנסים להעביר לך את החבילה בפעם השנייה כעבור שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ובמשלוח יש מעורבות של מספר חברות משלוחים, כאשר לא תמיד יש תאימות מלאה בקידוד שלהן.

לכן, בעת מעבר משלוח מחברה #1  לחברה #2, החבילה מקבלת קוד פריט שונה אשר מתאים לקידוד עימו היא נוהגת לעבוד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, guya72 כתב:

מאחר ובמשלוח יש מעורבות של מספר חברות משלוחים, כאשר לא תמיד יש תאימות מלאה בקידוד שלהן.

לכן, בעת מעבר משלוח מחברה #1  לחברה #2, החבילה מקבלת קוד פריט שונה אשר מתאים לקידוד עימו היא נוהגת לעבוד.

צודק .. כנראה לא כדאי או רצוי לשלם כסף לפתח תכנה יותר משתלמת לצרכן .. כדי שיבין מה בסה"כ הוא קיבל  😁

כנראה שזה לא מספיק חשוב. 

MAYBE ONE DAY 

עריכה אחרונה על ידי husky
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נושא המשלוחים לא לטעמך, אל תזמין מהם.... פשוט וקל.

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאזור האישי באלי אקספרס, בדוק הודעות, לרוב יהיה כתוב לך שההזמנה מוכנה לאיסוף עם תמונה של המוצר עוד לפני שתקבל הודעה מהדואר

• רעיון טוב! 2

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד כשהמשלוח הוא באמצעות דואר.

עלי משתמשים גם בספקי משלוח אחרים במיוחד למוצרים שאסור לשלוח בדואר כגון סוללות.

ממליץ לעולם לא לבחור בfree shipping ללא מספר מעקב, אלא רק בaliexpress standard shipping ומעלה.

תשתמש בparcelsapp.com לפעמים תראה את התירגום של מספרי המעקב במעבר מחברת משלוח אחת לשנייה.

בנוסף כדאי לעקוב אחרי מסרוני ההפצה של החברות המקומיות כגון צ'יטה ולבחור נקודת הפצה נוחה לך.

אני מנהל טבלת אקסל עם תאריכי ההזמנה, מספרי מעקב, יעד וסטטוס של כל הדברים שאני מזמין.

• רעיון טוב! 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נתנו התראה היום לקחת את החבילה תוך 2 ימים עסקים אחרת דואר ישראל שולח את זה ל MOTHER CHINA.

החבילה הגיע לחנות רק לפני 3 ימים.

האם הם שינו את זה ?  לא מזמן היה ניתן לאסוף תוך שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד היה יומיים אבל מאז שהתחילה המלחמה בפועל איפשרו להשאיר חודש בגלל הרבה נעדרים ומגוייסים.

תמיד עדיף לאסוף כמה שיותר מהר, במיוחד בחנויות שמקבלות כל יום שקים מכל המפיצים וטובעות מתחת לחבילות - ככל שאתה בא יותר זמן אחרי ההודעה יותר קשה למצוא את החבילה.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעת ה SMS של הדואר "במידה ולא יאסף בתוך שני ימי עסקים יוחזר לשולח" - הפחדה בלבד שנועדה לדרבן את הלקוחות לבוא לאסוף את החבילות (הרבה יחידות דואר סובלות מחוסר מקום אחסון). בפועל זמן ההחזרה של חבילה שלא נדרשה הוא שבועיים עד חודש. 

• רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yuvk כתב:

הודעת ה SMS של הדואר "במידה ולא יאסף בתוך שני ימי עסקים יוחזר לשולח" - הפחדה בלבד שנועדה לדרבן את הלקוחות לבוא לאסוף את החבילות (הרבה יחידות דואר סובלות מחוסר מקום אחסון). בפועל זמן ההחזרה של חבילה שלא נדרשה הוא שבועיים עד חודש. 

זה נכון שהם שולחים הודעה לצורך הפחדה ..

אז יכול להיות שנשאר לי עוד 9 ימים  ללכת לקחת.

פעם שעברה תוך 12 ימים הם שלחו הודעה שהחבילה נשלחה בחזרה לשולח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הפחדה, אבל בכל זאת אני ממליץ מאוד לא להמתין מעבר ל-7 ימים. גם לי זכור בערך 12 יום באחת החבילות הבודדות ששכחתי.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח לא מוחזר לסין (כי אף אחד לא משלם עלות משלוח) אלא במקרה שהוא אינו נאסף, הוא מוכרז כפריט נטוש.

פריט נטוש מועבר למחסן של הדואר. פעם בתקופה הם מוציאים למכירה פומבית את כל מה שנצבר במחסן.

אם אני זוכר נכון, הדואר מתחייב (או אולי מחויב ע"י הרגולטור) לתת לך 14 יום לאסוף משלוח מחו"ל (הודעה ראשונה + הודעה שנייה).

אם הדואר אינו עומד בכך, להבנתי יש עילה להגשת תביעת נזיקין כנגדם (שאלת כדאיות הגשת תביעה זה כבר משהו אחר)

עריכה אחרונה על ידי guya72
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני איזה שנתיים היה לי ניסיון אחר - החזרתי לסין כמה בגדים שלא תאמו את התיאור (לא עלי). החבילה שכבה ללא דורש כמה חודשים בדואר בסין ובסופן של דבר הוחזרה אלי.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעלי אקספרס אני מזמין רק דברים זבל בלי חשיבות מיוחדת.

שיגיע מחר, שיגיע עוד חודש, לא יותר מדי מעניין. אמשוך עוד שבוע בלי פלאג טעינה 12V לרכב.

דברים רציניים וחשובים רק אמאזון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...