Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לג׳יפון חדש - עד 150 אלף ש״ח

rsigall

פוסטים מומלצים

שלום,

אחרי 3 שנים עם הטיויוטה יאריס (2021) שלי החלטתי שאני רוצה להחליף את הרכב.

אני נוסע כשעתיים ביום (1:40-1:50) ואני רוצה משהו קצת יותר גדול וגבוה, ונוח ושקט. אחד הדברים שהכי מפריעים לי ברכב כרגע זה בידוד הרעשים במהירויות גבוהות. 

חשבתי על קטגוריית הג׳יפונים הקטנים (B-SUV). רוב הנסיעות ביום יום זה לבד, אבל פעם ב-2-3 שבועות יש נסיעה של 4 מבוגרים לרחוק יותר.

פרמטרים חשובים מבחינתי הם בטיחות, אמינות, נוחות (נסיעה ורעשים), צריכת דלק, אבזור.

רכבים שחשבתי עליהם:

• סקודה קאמיק - עשיתי נסיעת מבחן והתרשמתי מאוד לטובה מהנוחות והשקט.
  • טויוטה יאריס קרוס - עשיתי נסיעת מבחן והאוטו נוח לישיבה ולנהיגה וצריכת דלק תהיה מעולה בגלל ההיברידי - אבל בנסיעה ב-100 קמ״ש ומעלה די רועשת, ברמה שקצת קשה לדבר עם מי שמאחורה, כמו היאריס שלי. גם הסביבה תהיה מוכרת כי די נראה אותו דבר בפנים, וגם מעל התקציב קצת
  • סיאט ארונה - להורים שלי יש כזו (חדשה - 3 חודשים), ונסעתי עליה שוב לסיבוב - היא קצת פחות מבודדת רעשים מהסקודה, ופחות טובה קצת במהמורות ושיבושים, אבל עדיין די נוחה. ויותר זולה מהסקודה.

רכבים שפסלתי:

• יונדאי באיון - רק 4 כוכבי בטיחות + לא היה כל כך נוח לשבת
  • יונדאי ווניו - ממש לא אהבתי את הנסיעה
  • ניסאן ג׳וק -  אין בקרת שיוט אדפטיבית

חשבתי גם על החשמליות הסיניות באזור המחיר הזה, אבל לא לא התרשמתי מהאיכות של התא נוסעים ממה שראיתי עד כה (אין לי בעיה של הטענה בבית אם יהיה צורך)

אשמח לחוות דעת / המלצות.

מעולם לא היה לי סקודה (או משהו אחר מהקבוצה), לא בטוח לגבי מחירי טיפול.

תודה (וסליחה על החפירה 🙂)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שאני משוחד :-)
כי אני חובב מזדות.
הייתי שוקל CX30 - עונה על רוב הדרישות שלך. הדבר היחידי שהייתי משפר גם עבור עצמי - זה הנוחות - נכון, לא כורסה ברמה של ה 3008. שאז - היה מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

ה-CX-30 מצריך להתרחק מהתקציב בעוד 10k וקצת מעצבן שאין כניסה ללא מפתח (יש התנעה) בדגם הבסיס. 

לגבי הסיאט אטקה - קצת גדולה לטעמי, ולא הרגשתי מחסור בכוח באחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע להסתכל על פורד פומה, רמת האבזור ST-Line (עם Keyless ותוספות עיצוב) תכנס בתקציב.

מניסיון בעלות של 3 שנים (עם ST-line):

יתרונות:

בידוד רעשים מעולה ונוחות בסדר גמור.

אבזור ביטוח מפנק (שיוט אדפטיבי בפקקים, זיהוי שטחים מתים, חניה אוטומטית וכו')

צריכת דלק של 1-16 עם שיוט אדפטיבי על 120+. בעירוני בנסיעה רגועה 1-12.

*תיבת הילוכים דו מצמדית עם קלאצים רטובים (אמינות גבוהה יותר בהשוואה ליבשים בסיאט וסקודה)

חסרונות:

תחושה מעט חנוקה ליושבים מאחור עקב ריפוד גג כהה

אין כניסה ללא מפתח (רק הנעה)

עריכה אחרונה על ידי sagi_11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, nissan1211 כתב:

מצטרף להמלצה על cx30 , אולי תוציא הנחה בסוכנות או מ0 קמ מוכרים בתקציב שלך ומבחינת בידוד רעשים, איכות ואמינות היא מצטיינת

רכב טוב, אבל צריכת דלק ברמה של 1:10 בנסיעה עירונית , לא תואם בקשת פותח השירשור לרכב חסכוני בדלק.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, CX25GTI כתב:

רכב טוב, אבל צריכת דלק ברמה של 1:10 בנסיעה עירונית , לא תואם בקשת פותח השירשור לרכב חסכוני בדלק.

פותש ציין הרבה בקשות, כמעט כל פרמטר שיש ברכב מלבד עיצוב . אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

מעטים הרכבים שהם גם אמינים מאוד, גם איכותיים וגם חסכוניים במחיר כזה ויותר חסכוני מזה ברמה שתחסוך ממנה הרבה אלה רכבים היברידיים, הוא כבר בדק קאמיק, ארונה ועוד כמה דגמים שהם די קרובים בצריכת דלק וכולם בנזין טורבו "בזבזניים" בין אם 1 ל12 או 1 ל10 או לא אמינים באותה מידה, גם פיגו 2008 שחסכונית בבנזין לא תהיה אמינה באותה מידה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...