Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת egr יונדאי אלנטרה 2006 דיזל (מנוע 4DEA)

high way
מעבר לפיתרון נפתר ע"י EliC25,

פוסטים מומלצים

לאחר שנדלקה נורת צ'ק אנג'ין, ויש הגבלה בטורים, ונבדק בסורק פשוט הבנתי שיש בעיה עם ה egr.

ראיתי מדריך של ELIC25, על החלפת egr באותו מנוע מסוג D4EA הבעיה שהחלק פשוט לא נמצא שם. יש צינור רגיל מסעפת פליטה דרך הטורבו.

הייתי שמח להתייחסות של ELIC25 וכולם כמובן האם יכול להיות שאין בכלל את המערכת? ואם כן איך נדלקה הנורה? 

מנוע.png

IMG_1747.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

להבא אני ממליץ להשתמש באופציית התיוג (על ידי שטרולד - @ ) כדי שהאדם הרלוונטי (במקרה הזה אני) יוכל להגיע להודעה.

במקרה שלך מדובר בגרסה ישנה יותר של D4EA עם טורבו אחר וכיוצ"ב מערכת EGR שונה. ל @asafasaf היה דגם זהה וזכור לי שהוא התעסק\ביטל את הEGR.

בכל מקרה, הEGR ממוקם אצלך בדיוק באותו מקום - מעל סעפת היניקה, מה שצילמת (החלק החלוד הזה עם הסביבון מעליו) זה שסתום הEGR שנשלט על ידי ואקום (הגליל העליון זה הכניסה של הצינור - איפה הצינור? נראה שניתקת אותו והא קצת למעלה יותר בצד ימין, אני צודק?)

הצנרת קירור אצלך נראית במצב רע מאוד, הייתי מציע שתטפל בה בלי קשר.

אם רצית להחליף את החלק - איפה החלק החדש שהזמנת? ולפי מה הזמנת אותו?

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה רבה.

לא הזמנתי. רציתי לנקות את ה EGR.

לפני כשעה, EliC25 כתב:

הגליל העליון זה הכניסה של הצינור - איפה הצינור? נראה שניתקת אותו והא קצת למעלה יותר בצד ימין, אני צודק?)

כן ניתקתי... הצינורית וואקום שניתקתי מהסביבון מחוברת בצד השני לחלק קטן עם ראש כסוף שיושב על קיר האש ואליו מתחבר קונקטור חשמל זה החיישן שמדליק את הצ'ק אנג'ין? כי הצינור שפירקתי אין עליו שום חיבור של חיישן\חשמל ולא הבנתי מה גרם להדלקת נורת הצ'ק

2.אשמח להסבר מה אני צריך לפרק ולנקות כדי לפתור את הבעיה בגרסה שלי

(לא הבנתי איך אני מתייג אשמח להסבר בהרחבה😀)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@EliC25  תייגתי בשבילך. מקווה שיעזור.

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • מצחיק 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה נתקלה שקופצת לך אז קשה לי לענןת.

בנוגע לניקוי יתכן שיש ברגים שמאפשרים פירוק של השסתום מבית הegr עצמו. אבל אני בספק שזו הבעיה. יש מצב שאין אטימה טובה במנגנון. תנסה לפרק את השסתום קומפלט, לחבר צינורית ולנסות לפמפם עם משאבה ולראות אם השסתום עולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, EliC25 כתב:

תנסה לפרק את השסתום קומפלט, לחבר צינורית ולנסות לפמפם עם משאבה ולראות אם השסתום עולה.

אתה מתכוון לסביבון או לחלק שהצינורית מתחברת? (על קיר האש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון

השסתום עצמו הוא בתוך החלק המתכתי, השליטה שלו היא בידי הסביבון (שם יש אטימה כדי לאפשר לוואקום למשוך אותו מעלה, תחשוב על זה כמו שאתה שותה נוזל מקש, רק שהנוזל הוא שסתום שפותח מעבר של גזים)

הוא מתחבר לסעפת עם 2 אומים בכל צד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...