Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בריא לחנות על משטח חנייה מבטון לא ישר (וידאו מצורף)

URSH

פוסטים מומלצים

בכלל לא ברור לי איך אתה מתכוון להגיע למקום הזה, אלא אם מדובר בדו״ג.

@yairw הייתי חושש משריטות בכניסה הצרה ומנזק לצמיגים.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, yairw כתב:

ממה החשש בדיוק?

החשש מכך שהרכב יעמוד שם כל השבוע ,על משח בטון לא ישר, ואני שואל האם זה עשוי להזיק לרכב או לצמיגים?

לפני 22 דקות, sperial כתב:

בכלל לא ברור לי איך אתה מתכוון להגיע למקום הזה, אלא אם מדובר בדו״ג.

@yairw הייתי חושש משריטות בכניסה הצרה ומנזק לצמיגים.

הכניסה היא מול החנייה (השער ברזל יוסר) הבלטות החומות הן של המדרכה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה עם הכניסה - לא ברור לי אם יש רמפה למדרכה, ומכל מקום, צריך לקבל העיריה אישור, כולל סימון מעטפה, כדי שהרכב לא יינעל על ידי רכבים חונים.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם שאל שאלה פשוטה ומייעצים לו כאן על דברים אחרים.

אין שום בעיה לחנות על המשטח שהצגת, בולמי הזעזועים והצמיגים של הרכב מספיק עמידים ומאזנים אחד את השני מול הפרשי הגבהים של המשטח.

• אהבתי 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רק 15 שנה בקבוצה הזו. לא יודע איך הדברים מתפתחים?

האיש שאל שאלה, העלה סרטון עם לא מעט בעיות, אז מקבל תשובה מרחיבה.

אגב, הפנצ׳ר האחרון שהיה לי היה כשחטפתי בורג במשטח דומה. משטח מסוג זה עלול להסתיר חפצים חדים, כדאי לסרוק היטב לפני השימוש.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, sperial כתב:

יש לך בעיה עם הכניסה - לא ברור לי אם יש רמפה למדרכה, ומכל מקום, צריך לקבל העיריה אישור, כולל סימון מעטפה, כדי שהרכב לא יינעל על ידי רכבים חונים.

המדרכה מונמכת לכניסת רכב ,בקשתי מעטפה מהעירייה והשיבו לי בשלילה ,כיוון שהבית הוא פינתי בתחילת רחוב המצטלב עם רחוב אחר , ויש "אדום לבן" שעליו לא ניתן לצייר מעטפה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אדום לבן ורמפה במיקום וגודל מתאימים אתה מסודר. לא כדאי לקום בבוקר ולמצוא עצמך חסום.

אגב, ברוח שרשור ה-road rage, זה קרה לי פעם אחת ליד הבית בחיפה, ופעם שניה ליד הצימר בקלן.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

אם יש אדום לבן ורמפה במיקום וגודל מתאימים אתה מסודר. לא כדאי לקום בבוקר ולמצוא עצמך חסום.

אגב, ברוח שרשור ה-road rage, זה קרה לי פעם אחת ליד הבית בחיפה, ופעם שניה ליד הצימר בקלן.

מה עשית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, sperial כתב:

אתה רק 15 שנה בקבוצה הזו. לא יודע איך הדברים מתפתחים?

"הדברים מתפתחים" כאילו כח עליון גורם להם להתפתח בכיוון של בלבולי ביצים, במקום לענות בפשטות, "אין שום חשש לגרימת נזק". 

לפעמים באמת די. 

• אהבתי 4

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בישוב הררי כל הרכבים כאן חונים בשיפוע צד ועל משטחים מכל סוג ומין. שאלה יהיו הצרות. 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב ולצמיגים לא יקרה כלום.

לא רואים טוב בוידאו אבל נראה שבחלק מהמשטח הבטון התפורר לגמרי ולמעשה חונים על האדמה. זה גם לא כזה קריטי אבל הלחות שעולה מהאדמה גורמת לחלודה מואצת ברכב שלא זז מהמקום הרבה זמן אז זה פחות מומלץ. 

בגדול אם זה הבית שלך ולא שכור, אני ממליץ לחדש את יציקת הבטון על המשטח הזה. אפשרי לעשות את זה לבד אם יש לך מאיפה לארגן מיקסר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור..

במקום שבו החניה (רשמית ומותרת) חצי על הכביש וחצי על המדרכה.

רכב שחונה כך באופן קבוע, יכול להיגרם נזק לצמיגים או למתלים?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...