Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מיקרוגל לקנות?

arik100

פוסטים מומלצים

יש לי רוחב של 56 ברוטו, כלומר מקסימום מקסימום 52, 

עדיף נראה לי ללכת על בטוח ולקחת 48? 

מניח שסביבות 28-34 ליטר

אז איך מחליטים איזה מיקרוגל לקחת ואיזה פיצרים מומלצים? או שיש עניין בדברים כאלה בכלל?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בשימוש הצפוי.

אחרי 34 שנים עם מכשירי מיקרוגל שונים הגעתי למסקנה שהשימוש היחיד הוא חימום מזון, לא הפשרה, לא בישול ולא כלום. לכן מכשיר בסיסי צפוי להספיק.

בעבר הייתי ממליץ להורים לתינוקות לרכוש מכשיר שגובהו מספק לחימום בקבוקים, כיום זה לא מקובל. אבל חשוב לוודא שהתא מספיק גדול להכיל את כלי האוכל וקערות הבישול שלך.

בשנים האחרונות אני עם מיקרו של דלונגי ומרוצה מאוד.

תביא בחשבון עקומת למידה קצרה עד שתכיר את זמני החימום הרצויים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לדברי ספריאל: אחרי שווידאת שהצלחת/תבנית קרמיקה הכי גדולה שתכניס לשם באופן קבוע אכן נכנסת, חפש את שילוב האחריות הכי ארוכה עם ההספק הכי גבוה והמחיר הכי נמוך. לא הייתי טורח להתמקד במותגים כאלו או אחרים.

מניסיוני, עדיף שיהיה עם כפתורים מאשר עם חוגות בלבד (מה שנקרא 'מיקרוגל מכני'). שתיים-שלוש עוצמות בישול אמורות להספיק. גריל, הפשרה, ושאר פיצ'רים מתוחכמים זה בזבוז כסף, אלא אם כן ידוע לך בוודאות מניסיון עם מכשיר קודם שאתה הולך להשתמש בהם.

מדי פעם אני נתקל במיקרוגלים עם ווייפיי, חיישני לחות ומשקל, וכאלה שסתם נראים כמו חללית. זה נהדר באיירבנב לשבוע, אבל לא הייתי רוכש כזה הביתה, כי לתקן כל תקלה שלו יעלה כמו מיקרוגל פשוט חדש מהשופרסל. זה אחד הדברים האלה בחיים שעובדים הכי טוב בגרסה הבסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק  אתן עצה. לא לגעת במיקרו-גלים של סמסונג. היו כמה כאלו.  חלק לא החזיקו אפילו שנה. אצל ההורים שלי.

אחרי שהאחרון קיצר. קנינו מכני. של מאידה. ניראה כמה יחזיק. נכון לא מדויק. אבל בשביל לחמם מרק. ואורז זה מספיק.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, yor2 כתב:

אני רק  אתן עצה. לא לגעת במיקרו-גלים של סמסונג. היו כמה כאלו.  חלק לא החזיקו אפילו שנה. אצל ההורים שלי.

אחרי שהאחרון קיצר. קנינו מכני. של מאידה. ניראה כמה יחזיק. נכון לא מדויק. אבל בשביל לחמם מרק. ואורז זה מספיק.

אצלי הוא עובד מצויין כבר שמונה שנים.עכשיו קצת התפרקה הפלסטיקה.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. לנו לא היה מזל. והם לא עבדו קשה. חושב שהיו לנו שלושה. או ארבעה.  אז באחד אפשר לקבל. אבל זה לא מה שהיה.

פעמיים לפחות ממשנו אחריות. חלק אחרי שנה כבר התפגרו.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

...

בעבר הייתי ממליץ להורים לתינוקות לרכוש מכשיר שגובהו מספק לחימום בקבוקים, כיום זה לא מקובל.

...

זה עדיין נכון להורים לתינוקות - לצורך סטריליזציה של בקבוקים ומוצצים.

מיקרו בנפח קטן או שהסטריליזטור  לא ייכנס או שתדרש להוציא את צלחת המיקרו מספר פעמים ביום.

עד שבסוף, כמו אצלי, הצלחת תישאר בחוץ באופן קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי לשקול מיקרוגל ללא צלחת.

ניצול הנפח אופטימלי, כלים מלבניים מפריעים פחות לסיבוב ה(אין) צלחת והניקוי קל.

החיסרון העיקרי = מחיר.

דוגמא: https://www.sharp-israel.co.il/shop/מיקרוגלים/r-328fhbs/

לפני המון זמן,  avargel כתב:

חברים, הבא שעונה לו חוטף כאפה. אני לא צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הבעייה עם השורה הזו?

- מנוע אינוורטר:  הבפקים חלקיים אמיתיים ולא on/off.

- עצמתי; 1200 וואט זה באמת על הצד החזק.

ושארפ היו ידועים תמיד (אולי גם היום) כיצרן מיקרוגלים איכותיים ומתקדמים.

אז שוב, מה הבעייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@stum לא יודע לגבי הסטריליזטור - אני יודע שכמות הגאדג'טים שהבן שלי קנה לקראת לידת הבת שלו היתה אינסופית, כולל מכשירים ייעודיים לסטריליזציה. כשהיא באה אלינו מזגנו מים רותחים מהקומקום החשמלי.

@dani666אני משתמש במיקרוגל רק 34 שנים. יכול לספור כל אצבעות יד אחת את המקרים בהם השתמשתי בהפעלה מקוטעת להפחתת הספק או בפונקציית ההפשרה שגם היא, למעשה, חימום מקוטע. כמובן שפות"ש מכיר את השימושים שלו, אישית לא הייתי משקיע בפונקציית אינוורטר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה זה אתה.  אני משתמש בשוטף.  וגם אחרים.

בכל מקרה תגובתי לא היתה בנודא האפ ספריאל מדתמש או לא בתכונה מסוימת אלא להבהיר מה התכונה דאחד המשתמשים לא הבין.

מצד שני,  הייתי צריך לצפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמוכן להשקיע הרבה כסף במיקרוגל - שווה לשקול בלי צלחת, אינוורטר, מגש, מה שתרצו.

ל-99 אחוז הנותרים אני ממליץ לעשות אן דן דינו, אין שום יתרון לשום פירמה, האמינות היא מזל נטו, וכל המכשירים, 100 אחוז מהם, נחלשים בהדרגה עם הזמן.

אישית אני מעדיף "מכאני" עם שתי חוגות בגלל שזה מאפשר להפעיל ולקבוע זמן בתנועה אחת של כף היד, אבל נראה לי שהרוב נהנה יותר ללחוץ 7 פעמים על 2 כפתורים, על טעם וריח וגו...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם התכונה מצדיקה השקעה של מאות שקלים. ציינתי את ניסיוני, וגם שכדאי שפות"ש יבדוק את צרכיו.

אגב, המיקרוגל הראשון שלי היה רב משימתי עם כל מיני שכלולים (בעיקר היה יכול לשמש גם כגריל. האינוורטר טרם הומצא), ועליו למדתי שהכפתור החשוב ביותר הוא זה של החצי דקה וחוץ ממנו צריך את ה-10 שניות, הפסקת הפעולה וכיוון השעון.

אישית אני אוהב את הלחצנים או שילוב של לחצנים עם חוגת זמן אחת עם צעדים (זה מה שיש לי היום), אבל זה עניין של טעם אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...