Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו מוטורס מציגים: כך מרמים לקוח נאמן ויוצאים מזה בשלום

ariel000

פוסטים מומלצים

מאמר מעניין מאתר TheCar

הסיפור נוגע בכך שחברת קרסו מכרה רכב יד 2 ללקוח, בידיעה שהרכב עבר תאונה ולא רק, אלא גם עבר ירידת ערך.

הבעיה בנושא וזה לא דבר חדש במדינתנו, הוא אי היחס, הזלזול ואי האיכפתיות של המוכר כלפי הלקוח ובעיקר להאשים את הלקוח.

זה מקרה עצוב לטעמי בייחוד שגם אני נכוותי מחב' קרסו והואשמתי שבגלל שעשיתי פוליש ווקס, הגג מתקלף.

5 שנים של משפט ללקוחה ובסוף, קרסו יצאה מורווחת והלקוחה... "נדפקה".

• אהבתי 1
  • מבאס 1
  • מעניין 2

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש כאן מישהו שמגרש מכוניות לא ניסה לרמות אותו.

מה שיותר עצוב זה מערכת משפט שמועדדת אקטיבית את שיטת המצליח.

אם החברות השונות (מגרשי רכב, ביטוחים ושאר חברות) היו יודעות שהן יאכלו אותה חזק במידה והן ירמו וזה יגיע לבית משפט ושיפטו כנגדן אז הן היו פועלות אחרת.

נכון להיום התנהלות החברות אומרות לעצמן "הכי גרוע יתבעו אותנו ואז ניתן מה שהלקוח היה אמור לקבל מלכתחילה, בינתיים נרוויח מה98% שדפקנו ולא תבעו אותנו".

הפיצויים אותם קובע בית המשפט מגוחכים ושווים לחלוטין לאותם הרמאים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב...
עצוב לדעת שבתי המשפט לא מגנים על הצד החלש

עצוב לגלות שחברות גדולות ומכובדות פשוט לא פועלות בתם לב כמצופה מהם

עצוב שחברות הביטוח גובות פרמיה מלאה, אבל מפצות בהרבה פחות ולאף אחד (הממונה על הביטוח - תתעורר!!!) לא אכפת

עצוב ששופט בישראל לא מנקנק תאגידים סוררים למען יראו ויראו

יש לי רשימה של כמה וכמה חברות שאיתם אני לא עושה ואעשה עסקים (וגם אמליץ לכל מכרי וחברי)
קרסו ופריזבי הרוויחו ביושר היום את הזכות להצטרף לרשימה הזאת

הלקח מהסיפור הזה הוא קודם כל לבדוק את הרכב לבד!
לפחות בבדיקת השלדה, מכוני הבדיקה עושים בדיקה טובה וכל אחד חייב לכל הפחות לבדוק את השלדה
שנית, לבדוק במסלקה אם יש תביעות קודומת, נכון שזה לא תמיד מעודכן כי יש חברות שלא מבטחות (בעיקר ליסינג... שזאת עוד סיבה לא לקנות רכב עם עבר כזה) אבל עדיין חובה לבדוק.

דבר אחרון, אפשר לערער על הפס"ד הזה ואולי כדאי שארגונים צרכניים יתמכו בתובעים בערעור שכזה

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • אהבתי 5
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מסגרת החוק הישראלי מאפשרת "לנקנק" את הסוחרים. דומני שבישראל אין פיצויים לדוגמה/עונשיים. יש כמה תחומים בהם יש פיצויים ללא הוכחת נזק, אבל לא זה המקרה, ובכל מקרה מדובר בסכומים שלא יגרמו לקרסו לטלפן לעורך הדין שלהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, tepic כתב:

אני לא חושב שיש כאן מישהו שמגרש מכוניות לא ניסה לרמות אותו.

מה שיותר עצוב זה מערכת משפט שמועדדת אקטיבית את שיטת המצליח.

אם החברות השונות (מגרשי רכב, ביטוחים ושאר חברות) היו יודעות שהן יאכלו אותה חזק במידה והן ירמו וזה יגיע לבית משפט ושיפטו כנגדן אז הן היו פועלות אחרת.

נכון להיום התנהלות החברות אומרות לעצמן "הכי גרוע יתבעו אותנו ואז ניתן מה שהלקוח היה אמור לקבל מלכתחילה, בינתיים נרוויח מה98% שדפקנו ולא תבעו אותנו".

הפיצויים אותם קובע בית המשפט מגוחכים ושווים לחלוטין לאותם הרמאים.

יש הבדל עצום , לא מדובר על איזה מגרש עלום בנתניה . הבחור לקוח ותיק של פריזבי (קרסו ) גם ההורים שלו לפי הכתבה , נכנס למקום שכנראה גם מטפל בו וסומך עליו. חברה גדולה , לכאורה חברה מכובדת , שכנראה לא תתלכלך על כמה שקלים 

מסתבר שטעה , ובענק. 

די מזכיר את הסיפור על העקרב שלקח טרמפ על הצפרדע לחצות את הנהר 

ולא , שינוי שם מקרסו לפריזבי לא ממש עוזר 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אהבתי את רנו מאוד, מ א ו ד.

רכבים נוחים, בטוחים, כייפים לנסיעה  מרווחים.

אבל אני אחרי כ-20 שנה כלקוח של קרסו, ניכוותי קשות על ידהם ונשבעתי שלא אכנס וארכוש מקרסו/פריזבי רכב.

וחבל, רנו אחלה רכבים וקרסו (לעניות דעתי) הרסו את המותג בישראל.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תביעת דיבה מטופשת אפשר בקלות לקבל 50,000 שקל ומעלה, אבל על חוסר גילוי נאות? כלום בישראל, הפשע אכן משתלם ואם צריך רפורמה במערכת המשפט, זה בדיוק במקרים האלו של האזרח הקטן. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, zadoki כתב:

ככל שאני מהרהר בכך, אחרי שתי מיקרות ורנו קפצ'ור - כנראה שאלו הקרסו האחרונות שיהיו לנו.
איך אמרו הגששים: "שופטים של'ת@ת".

קטע, אני היום עם 2 רנו
קאפצ'ור ומגאן,
האחת סבבה השניה מעט פחות, אבל האישה אומרת לא עוד - לא רוצה את הסמל הזה אצלי בבית (-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

וואו! אני בשוק שאני קורא את זה עכשיו.

ניסיתי לקנות מהם סנטרה פעמיים עם "בדיקות נקיות" של קופיוטסט.

פעם אחת המכון (נבדקי רכב בראשון לציון - מומלץ) בדיקה גילה כמה רג'קטים שנראו לי רע

ופעם שנייה עם סנטרה אחרת, כל מיני נורות אזהרה נדלקו איך שהתנעתי.

ביטלתי הכל, נקווה שנראה את 2000שח פיקדון בחזרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...