Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלטרנטיבה לאייפד

Supertigre

פוסטים מומלצים

הסוללה של האייפד שרכשתי בעבר עבור אבי (כבר לא זוכר איזה זה דור) עושה קולות שכבר אין לה כוח יותר, לפני שאני רוכש אייפד דור 10, אשמח לשמוע על אופציות נוספות. הדרישות? למעט מסך בגודל דומה של 10-11 אינץ' אין ממש דרישות שכן השימוש מוגבל לקצת גלישה ונטפליקס בלבד. 

ממה שראיתי בשוק יש את שיאומי PAD 6 אבל נדמה לי שאני מעדיף את יחס המסך של האייפד, ויש המון של לנובו וסמסונג שאני כבר לא מבין שם מי נגד מי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חסיד של אנדרואיד, ואפילו נוהג ללעוג לאייפוניסטים.😁

היו לי בעבר טבלטים, גם יקרים מאד, של שיאומי, לנובו וסמסונג.

צריך להודות על האמת- בטבלטים אין על אייפד. פשוט עולם אחר לגמרי.

לא מחליף את האייפד (המאד קשיש שלי-בן משהו כמו4) בשום דבר אחר.

(אגב- כנ"ל לגבי אנדרואיד אוטו VS קארפליי. אבל זה כבר לשרשור אחר)

• אהבתי 3

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומרים שהטאבלטים של סמסונג השתפרו מאוד. אבל בכל מקרה, אני מרוצה מהאייפדים - אין לי סיבה להחליף.

דווקא אנדרואיד אוטו עובד לי מעולה כבר שנים בהחלפת טלפונים ורכבים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאין מתחרה לטיב המסך של האייפד. אם הוא משמש לצפיה בסרטים הוא הכלי הנכון.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה המצב.

בנוסף - השוק אפליקציות לאייפד (שפותחו לאייפד וזה לא איזה מתיחה שעובדת סביר במקרה הטוב) לטאבלטים של אנדרואיד על גבול הלא קיים (זה ביצה ותרנגולת. לכתוב אפליקציה טובה לאייפד/טאבלט זה לא קל יש הרבה הבדלים שהולכים וגדלים עם הזמן).

אם אתה קונה היום - דור עשירי זה מה שאכן הייתי ממליץ לבערך 95% מהמשתמשים. (כן - האייר ומעלה הרבה יותר חזקים , אבל זה על גבול הלא רלוונטי).

הערה יחידה לאחרים שלא צריכים היום -> זה ללא ספק דגם שעומד בפני שדרוג. כמה משמעותי הוא יהיה ? לא יודע, אבל השמועות שהאייפדים מקבלים עדכון בקרוב חזקות (בטוח לדגמים היקרים יותר , כנראה לדגמי בסיס)

מה שכן - הם כולם כ״כ חזקים -> שבכנות הם יחזיקו מעמד עוד לפחות 4-5 שנים קדימה עם כל העדכונים וביצועים טובים.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Nemesis כתב:

אומרים שהטאבלטים של סמסונג השתפרו מאוד.

ניסיתי. אפילו קניתי לסבתא.

השתפרו אבל עדיין רחוקים מאייפד,

אם יש תקציב וכבר מכירים את המערכת - אייפד שוב בלי למצמץ.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל את מערכת ההפעלה של האייפד - למשל, להוריד קובץ זה עינוי כי יש קושי לשים אותו בתיקיה הנכונה (או, מה שיותר סביר, אני לא הבנתי את המערכת). אבל כל הסבל הזה לא מקזז את ההנאה מאיכות הצפיה.

• רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם באייפון.

כשאני צריך לשמור קובץ מהווטסאפ ואז לצרף אותו למייל, אני מקלל נמרצות כל פעם מחדש. היו מקרים שנשברתי ועברתי למחשב.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני מעריך שאם הייתי צריך להשתמש באייפון בשלב מסוים הוא היה מוצא את עצמו לומד לעוף. עם האייפד לא כ"כ יוצא לי לעבוד עם קבצים אז לא נורא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור שלי הוא שאני מוריד פעם בחודש גליון של עיתון שעליו אני חתום. אבל אני רוצה לשים אותו בתיקיה ייעודית. אז אני צריך למצוא אותו, להעתיק אותו, לעבור לתיקיה הייעודית, להדביק אותו, לתת לו שם מובן ואז למחוק את המקור. לעזאזל,  איפה הנורטון קומנדר מ-1988?

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להחליף סלולה באייפד?

אני אישית משתמש ב Lenovo tab p11 pro gen 2 שרכשתי באלי אקספרס .

עם מעבד SD870 ומסך 11.6 אינץ OLED. צפייה בסרטים/סדרות זו חוויה מעולה במסך הזה. 

לאחרונה יצא גירסה חדשה עם שינויים קלים , מסך 12.7 אינץ IPS 

ב880 ש"ח 

*צריך להתקין שירותי גוגל עצמאית, תהליך לא מסובך. 

אם אתה מחפש יחס מסך כמו באייפד , אז אולי שווה לבדוק את ה OnePlus Pad

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...