Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתם צריכים לבחור רכב אחד, לכל החיים - מה ולמה?

lanosforce

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, נקודה טובה כתב:

אלה שרואים בשואל דוד נדיב שמוכן לתת להם כל רכב שירצו רק בתנאי שישתמשו בו כל חייהם (הגדילו לעשות אלו שבקשו חדש אם הישן הלך)

זה כי אנחנו מכירים את פות"ש, ויודעים שיש לו נכונות ורצון טוב. 

• מצחיק 4

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכונות ורצון טוב יש, כסף פחות

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכונות

רצון טוב

אני פולני, מה לי ולמחלות הגנטיות האלה?

זרקתי שאלה, כל אחד והפירוש שלו לתשובה.

ריינג' רובר אפרופו היה הבחירה שלי אם לעלויות לא היה שום שיקול של טווח ארוך

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ידני כתב:

סיקרנת

איזו אם יורשה לי

למה לא יורשה?

יורוסוויפט 2003, אופנוע עם חמש מקומות, 3 הילוכים - מה שאומר טורים 4 במאה קמ"ש + אפס בידוד.

אבל מה, אין כמו אהבה ראשונה, והדברים שהאוטו הזה לימד אותי שווים את משקלם בבנזין...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חלשים אתם.

הרכב לכל החיים שלי הוא מטוס מנהלים.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהגיל עולה, הרכב לכל החים זה הרכב הנוכחי שלך, במיוחד אם הנסועה שלך נמוכה ויורדת עם השנים.

במקרה שלי, עד לפני עשור, הנסועה השנתית שלי הייתה באזור ה 30-35 אלף . עם הזמן ירדה ל ל כ 15-20 ובעקבות הקורונה והמעבר לעבודה היברידית הנסועה הנוכחית היא באזור 8000 .

אז אם ניקח את הרכב הנוכחי שנרכש חדש, ב אוגוסט 2017, בקצב הזה אגיע בעוד עשור לפחות מ 150 אלף קילומטר, עם רכב שאין תחליף לו, אלא אם מחשיבים גימיקים אלקטרוניים (או עזרי נהיגה למתקשים לנהוג ללא הסחות דעת) אין כל תמורה הולמת למכוניות שנמכרות בשנה האחרונה בהשוואה למה שאני מחזיק היום 😊 ששווה להשקיע עשרות אלפי שקלים נוספים על הערך הנוכחי ( עבור הדגם החדש ההפרש הילם הוא חמעלה מ100 אלף שקל) ולקבל בערך אותו הדבר אולי אפילו פחות.

• אהבתי 3

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח את השאלה לכיוון של נתקע עם דגם אחד לתמיד ואסור לי להתחרט, צריך לתחזק את האוטו בעצמי, צריך לחיות איתו בכל הנסיעות יום יום שלי, וצריך לשלם עליו

והתשובה:

PandaCrossLead.webp

עריכה אחרונה על ידי liorwohl
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@zafאין לך קטע של העברת רכבים לדור הבא? כי בחוגים שלי יש תופעה די נפוצה של מסירת או מכירת הרכב לילדים. בשבועות האחרונים שני בנים שלי פנו אלי בעניין, אבל אני ממש לא בעניין של החלפת רכב (שלי בן 8 עם 95,000 ק"מ ושל אשתי בן 4 עם פחות מ-30,000, לא מוצא סיבה להחליף).

אבל בצורה כזו הרכב יכול להשאר במשפחה (כמעט) כל חייו, בהחלט עד סביבות 20 שנה, ואני מדבר על שני רכבים שהתקרבו לגיל זה בצורה זו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני המשפחה הצעירים כבר התחדשו להם במכוניות משלהם. את תחילת הדרך הענקתי להם , ההמשך כולו שלהם. 

עבור הבת שלי רכשתי בזמנו פולו 1.6 ידנית ממכרז משטרה (יד ראשונה משוטר) וכעבור 4 שנים החלפתי לה כמתנת יומהולדת וסיום תואר, פיקנטו ידנית. משם המשיכה לבד... כיום עם פיקנטו gt line חדשה שרכשה בכספה. אני ״שיחררתי״ . דבר דומה עם הבן שלי שתחילה ירש את האופל אסקונה בת ה 13 שעברה בירושה מאבי אלי. ואחר כך עזרתי לו לרכוש את הרכב הבא שלו. כיום הוא מחזיק בסיאט אטקה שנרכשה חדשה. וכמו שנאמר אני ״משוחרר״ , משמש רק כקצין הרכב המשפחתי/ מכון שטיפה. 😂

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 24.1.2024 בשעה 19:29, Supertigre כתב:

"אם הייתם צריכים לבחור רכב אחד, לכל החיים - מה ולמה?" זה פורום רכב, למה לקלל? מבקש לשמור על שפה נאותה ולהרשות בחירה של 5 רכבים לפחות. 

בול.

זה כמו שתבוא לאוהבי אוכל ותגיד להם מהיום אתם יכולים לאכול רק דבר אחד עד סוף החיים. זה עונש.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב נסועה, הרכב שלי כאמור אוגוסט 2017 עם 52 אלף קילומטר בלבדֿ באדיבות שנת הקורונה והמעבר לעבודה היברידית (ומשרד במרחק 15 קילומטר מהבית בלבד) .

הרכב של אישתי 2022/5 ״מגרד״ את ה 12 אלף . בקצב הזה, לא רואה כל טעם בהחלפה.

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, Shmulik_Miata כתב:

אתם חלשים אתם.

הרכב לכל החיים שלי הוא מטוס מנהלים.

זה אומר ש90% מהחיים שלך יהיו בתחבורה ציבורית 😁

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

בול.

זה כמו שתבוא לאוהבי אוכל ותגיד להם מהיום אתם יכולים לאכול רק דבר אחד עד סוף החיים. זה עונש.

אתה לא חייב להיות הבעלים של הרכב. חוויתי את זה כשמאד רציתי טרקטורון שיחנה בחצר. עבר לי, הסתפקתי ועדיין מסתפק בכלים מושכרים. 

גם אוכל לא מבשלים הכל אותו הדבר כל הזמן עם אותו התפריט, יוצאים למסעדות ונהנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...