Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתם צריכים לבחור רכב אחד, לכל החיים - מה ולמה?

lanosforce

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, נתן מירושלים כתב:

איסוזו טרופר מוגבה אם שנורקל והלוק האכזרי שאוכל כל שטח

הרעיון שזה רכב שאתה אמור לנסוע איתו, לא לקלל למה הלך מנוע או שהגיר התחמם, ולא להסתכל עליו בחניה ולהתלהב מהשנורקל ו'הלוק האכזרי'.

• מצחיק 5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכוונה לקנת פעם אחת רכב ולקוות שיחזיק כל החיים אז זה רק לנדקרודר ארוך 

אבל א ם יחליפו ויתקנו לי על חשבונם כל חיי זה יהיה כנראה BMW X7 גרסת M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדילמה שלי היא CIVIC TYPE R , RS3\RS6 או בכלל SQ7\5.
בגלל שזה לכל החיים, ובגלל שאנחנו יוצאים מנקודת הנחה ששום דבר לא יקרה לאוטו , נראה לי ה SQ5 מנצחת אצלי את מבחן הזמן הפראקטיות הגודל והכח .

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה היא שאתה מודע למשמעויות של אחזקת הרכב ולא משנה מה יקרה לו, זה הרכב שתיסע בו.

להיות לרגע קטן ר-ציני

אם אתה מחליט לחיות עם רכב יקר לתחזוקה לשארית חייך רוב הסיכויים גם שתוכל לתחזק אותו כי זה במילא ברוב המקרים זול יותר מלשדרג... 

לפני 12 שעות, בנצי כתב:

נכון להרגע, רכבים שלא אמכור הם הסוויפט והטנדר

יש מצב לתמונות של הסלון של ה"טנדר"? 

ובבקשה תגיד לי שנסעת איתו לכנס של מחבקי עצים :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, RK כתב:

קיימן זאת הבחירה המתבקשת, אבל אם אנחנו חושבים על הגיל ההולך ומתקדם - ג'וליה QV.

אבא שלי חי עם קיימן כדיילי בשנות ה-70 שלו. זה באמת לא כזה קשה.

כמכונית נהיגה היא לא קרובה לקאיימן, אבל אם אני בכל זאת צריך משהו שאפשר גם להשתמש בו עם משפחה קטנה אז E36 325 קופה.

בלי בקרות, בלי טובות, לא משעממת לרגע. מנוע מושלם, הנעה אחורית, ביצועים שלא עוברים את היכולות שלי לנהוג, בלאנס מושלם על הכביש, תנוחת נהיגה מושלמת, ארגונומיה מושלמת ולקינוח, המזגן היחיד שאני מכיר שמוציא אדי כפור בקיץ הישראלי.

מכונית שהיא תפורה למידותי.

בתאריך 24.1.2024 בשעה 09:14, lanosforce כתב:

הבחירה שלי - סובארו פורסטר XT מהשנתונים האחרונים של הדגם. 

וואללה... יצא לנהוג קצרות באחד במשעולי בשמן לפני שבוע. באמת אחלה מכונה. גם סטיישן משפחתי, גם שטח, נוח לנסיעה. לא מפונפן, אבל יעיל.

• אהבתי 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין, פשוט אין אחת כזו, ומרפרוף על השרשור הזה אני חושב שכל האופציות שעלו כאן נכונות לאיזושהי פנטזיה ו/או לרגע כתיבת ההודעה בלבד, ושאחרי טעימה מהרכבים האלו רוב הכותבים היו מחליפים אותן אחרי כמה שנים.

אבל אם לזוגתי יש רכב משפחתי, תנו לי כזו ואני מסודר:

image.jpeg.ade6b26c5cd5bfc63b21709fff83798c.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, בנצי כתב:

דודג' D/W200 שנת 73, יושב על שאסי משופר של ראם 3500 שנת 2005, הקאמינס משופר גם הוא (ומתישהוא אהפוך את האינטרקולר . 

20230725_121121.jpg

20230623_180202.jpg

20220116_141227.jpg

20210904_194044.jpg

20220127_114621.jpg

20220216_102959.jpg

WTF?!!

מה זה, שאריות מהאביזרים של מקס הזועם?

לגבי הבחירה ב-G, אני חושב שצריך לזכור שלהוציא את העשור אולי עשור וחצי האחרונים, הרכב הזה יצא בהרבה גרסאות שהיו לחלוטין רכבי יום יום או אפילו רכבי חקלאים. כאלו שייסעו וייסעו. עוד ועוד.

יש פרק מעולה של wheeler dealers שהם רוכשים ומשפצים כזה. נכון, זה לא סוזוקי אלטו, אבל לחלוטין יצא משהו סביר ביותר.

לא מוצא פרק מלא, אבל הנה חלק.

וכן,

הם מכרו אותו, ב- 12 אלף פאונד.

הזוי.

היום כזה היה נמכר בכמעט רבע מיליון שקל. ירידת ערך?...

אם לא ננעלים על הדור האחרון שיצא, או גרסאות העילית עתירות המערכות החשמליות, האלקטרוניקה, המנועים ההזויים והגלגלים של pimp my ride , זה לא רכב שצריך להיות מופרך לתחזק אותו.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה נוהג די הרבה על סבארבן 2013.

לגמרי מוכן להשאר איתו לכל החיים

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2024 בשעה 10:14, פריג'י כתב:

אם לא ננעלים על הדור האחרון שיצא, או גרסאות העילית עתירות המערכות החשמליות, האלקטרוניקה, המנועים ההזויים והגלגלים של pimp my ride , זה לא רכב שצריך להיות מופרך לתחזק אותו.

גם לא צריך לבחור איזו גרסא חלשה עם 6 צילנדר, G500 עם מנוע M113 יהיה קל לתחזוקה לבד, אבל היי, אני גם טיפלתי לבד בW12 טווין טורבו אז כל דבר נראה קל לתחזוקה פתאום. 

ברצינות יתרה, הייתי קונה G ישן, מאוד נהנתי מה550 ב2016 והייתי שמח להחזיק אחד משנות ה90/תחילת ה2000, הייתי מרכיב לו פורטלים ומגביה לרמה של הסקוורד. 

• אהבתי 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחמוד בשרשור הזה שהוא מתחלק לשתיים

אלה שרואים בשואל דוד נדיב שמוכן לתת להם כל רכב שירצו רק בתנאי שישתמשו בו כל חייהם (הגדילו לעשות אלו שבקשו חדש אם הישן הלך)

ואלה שרואים בו נביא זעם על עולם פוסט אפוקליפטי או נציג המפלגה שדורש רכב אחד לכל אחד...

אין לי מספיק נסיון ברכבים אבל ממה שיש לי  - התשובה לשאלה הראשונה היא המאזדה שיש לי עכשיו והתשובה לשאלה השניה היא הסוזוקי הישנה שהיתה לי קודם - תמיד מניע ולא אוכל דלק טפו טפו.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...