Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם הייתם צריכים לבחור רכב אחד, לכל החיים - מה ולמה?

lanosforce

פוסטים מומלצים

לנדקרוזר זה רכב עם יכולת שטח מעולה, התנהגות כביש הכי טובה שאני מכיר ברכב שטח אמיתי, אבל נוח הוא לא. תמיד שאני עולה עליו אני מרגיש שאני עולה על משאית.

כל פעם שהשאלה השאת עולה בפורום (אולי אחת לשנה) צריך לדייק ולומר אם הכוונה לרכב חלומות מתוך תקציב בלתי מוגבל?

במקרה כזה הכי קל לענות פורשה 911 dakar או m3 touring או G-class.

או לחלופין, לרכב שאדם מן היישוב בעל משכורת ממוצעת יכול לקנות כאן ועכשיו בשוק המקומי. נראה לי שזאת היתה כוונתו של פות"ש לאור הבחירה שלו ברכב צנוע.

כל פעם שאני מחליף רכב, אני במחשבה שזה רכב מושלם לכל החיים.. עד שמגיע בסוף השלב שכן צריך להחליף אותו.

אז כרגע אני חושב שהרכב שקניתי השנה, הוא כמעט מושלם, ואני מוכן בשמחה להישאר איתו לכל החיים. ניפגש עוד עשור ונראה.

BMW X3 מבציר 2011. עם מנוע 6 צילינדר, אחיזת כביש מדהימה, אווירת פינוק בפנים, יכולת העמסה מצויינת ובלי יותר מידי אלקטרוניקה כמו שיש בחדשות. קצת גבוה מידי לטעמי, אבל מצד שני לא קיימות F31 עם מנוע N52. ובכלל אין כמעט F31 בארץ. יכולת השבילים המצויינת של הX3 וה4x4 לא היו שיקול מבחינתי לקניה, אבל הם בהחלט שימושיים ביותר. צמיגי הראנפלט 245/50R18 מצויינים.

האקזמפלר הספציפי שלי ביבוא אישי מגיע עם כמה נקודות בונוס - מושבי ספורט חשמליים מעולים, מערכת מקורית עם 14 רמקולים, פנסי BiXenon ועוד כמה תוספות. החיסרון שאין לו סנרוף, ועוד חיסרון קצת מציק של הדגם שמיכל הדלק קטן, 68 ליטר. נאלצים להשתמש בממשק חיצוני לחבר אודיו בלוטות' אבל זה בקטנה.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מעניין - השרשור מתפלג בעיקר בין רכב פרקטי ALL AROUND לבין רכב ספורטיבי נטו ללב. 

כאשר הבחירה המובילה היא באופן ברור מרצדס G וואגון. 

מעבר לזה סובארו בהחלט מככבת ברכב להתבגר איתו וגם מיאטה. 

הייתי בטוח שאני אראה לפחות פעם אחת אוודי קוואטרו סטיישן בי-טורבו. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

M5 E34.

חזקה ומספיק מתנהגת לחוליגן שבי;

נוחה וגדולה לזקן שבי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, lanosforce כתב:

הייתי בטוח שאני אראה לפחות פעם אחת אוודי קוואטרו סטיישן בי-טורבו. 

כתבו RS6.

לפני 26 דקות, itaysamurai כתב:

M5 E34

סטיישן בבקשה, זאת הייתה הבחירה שלי בשירשור אחר של רכב חלומות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני מבין שאני בדעת מיעוט אבל סטיישנים לא עוברים אצלי גם ב-BMW (אולי אולי ה-3 החדשה) וגם במרצדס.

טוסיק קצר ומורם כמו ב-159 שהיתה לי - אחלה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

כתבו RS6.

זליחה - האחת שהתכוונתי אליה היא הALLROAD 

image.thumb.png.139b1a0aa82ceb73928254ad6450a1ce.png

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בוחר בנסיון לשחזר היסטוריה כי נוסטלגיה וכל זה, ולכן - 325i (E36)

רחוקה מלהיות מלכת היופי וגנרית למראית עין אבל למי אכפת אחרי שנוהגים בה.

בשמחה היית מתיישב מחדש בדגם ישן כזה.

עברו כ 20 שנה ועדיין מתגעגע : )

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי אטוס.

סתם, שאלה שגם בצחוק אני לא מוכן לענות עליה, פויה 

• מצחיק 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה לי להאמין שאני הראשון שאומר את זה 😥😥😥

רנו 5 טורבו 2

renault_5_Turbo_rally_groupe_B_cars_sport_2048x1365.jpg

ממש קשה לבחור אחד...

אופל מנטה GT

277457_2288x1712.jpg

פרארי טסטרוסה

Ferrari_512_testarossa_supercar_red_2048x1152.jpg

• אהבתי 2

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אחד! 

חתונה קטולית - עד המוות. 

תחשבו שמדובר ב"וואלדבולדבה! בת שלי זה לא הוט... זה לא... מה רוצה חותך הולך!!!"

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ברונקו כתב:

קצת קשה לי להאמין שאני הראשון שאומר את זה 😥😥😥

רנו 5 טורבו 2

renault_5_Turbo_rally_groupe_B_cars_sport_2048x1365.jpg

ממש קשה לבחור אחד...

אופל מנטה GT

277457_2288x1712.jpg

פרארי טסטרוסה

Ferrari_512_testarossa_supercar_red_2048x1152.jpg

יופי של רכבים. אבל ממש לא מתאימים לשמש כרכב יחיד לחיים.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איזה אחד שיבוא עם לאדה ניבה אורבן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...