Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח Audi TTS

Fraysa

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, Fraysa כתב:

@sperial@harhanegev

אשמח לא לגלוש לנושאים שלא קשורים בשרשור שלי, תודה!

אם זה היחס והדיבור שלך (בצורה של passive aggressive כזה), אל תצפה שירצו להגיב ולעזור לך פה.

בכל מקרה, בנושא השרשור "שלך".

מסכים עם אחת התגובות הקודמות. פשוט לא לעשות מקיף.

אם אתה לא נהג דבע, אין סיבה לעשות מקיף. שים מצלמת דרך קדמית, אחורית ותסתדר עם זה.

אני מכיר הרבה מאוד רכבי יוקרה וספורט שלא עושים מקיף מהסיבה הזאת. המון עושים רק צד ג'.

עריכה אחרונה על ידי needforcs
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, needforcs כתב:

אם זה היחס והדיבור שלך (בצורה של passive aggressive כזה), אל תצפה שירצו להגיב ולעזור לך פה.

יש להגיב ולעזור ויש לגלוש לנושאים שלא קשורים לנושא המקורי ששאלתי עליו שאלה - שזה 90% מה שתמיד קורה בקארספורום. 

אם הם רוצים לגלוש לדיון פילוסופי על משמעות המונח ״נהג חדש״ הם יכולים לפתוח אחד אחר או לדבר בפרטי. אין פה שום דבר מזלזל או פאסיב אגרסיב (ועובדתית אתה היחיד שזה מפריע לו).

אגב, פאסיב אגרסיב זה המשך התגובה שלך, ולשים מרכאות על ה״שלך״.  

לפני שעתיים, needforcs כתב:

בכל מקרה, בנושא השרשור "שלך".

מסכים עם אחת התגובות הקודמות. פשוט לא לעשות מקיף.

אם אתה לא נהג דבע, אין סיבה לעשות מקיף. שים מצלמת דרך קדמית, אחורית ותסתדר עם זה.

אני מכיר הרבה מאוד רכבי יוקרה וספורט שלא עושים מקיף מהסיבה הזאת. המון עושים רק צד ג'.

אין קשר לנהג ״דבע״. מכיר אין ספור מקרים של אנשים שמאוד אוהבים את הרכבים שלהם נקלעו לסיטואציה שלא באשמתם וניזוקו את רכבם. מקרה אמיתי: רכב בלם בלימת חירום בגלל יונה (!) ומישהו שאני מכיר ניסה לבלום כמה שיותר ונישק אותו. הנזק? 38,000₪ (לקסוס NX450h).

לעשות ביטוח צד ג׳ בלבד זה לא רק לא חכם, זה אפילו טפשי. ה-TTS הזו מצוידת בפנסי מטריקס, ועוד שלל חלקים יקרים. אתה באמת היית לוקח את הסיכון ומוציא את זה מהכיס שלך? תאונה הכי קטנה ואתה בנזק של עשרות אלפי שקלים.

בכל אופן, אעדכן פה שלאחר בדיקה מעמיקה עם אין ספור סוכנים פרטיים וישירות מול חברות הביטוח, ה-TT ספציפית מוגדרת כ״רכב בעייתי״ אצל חברות הביטוח ולכן הם לא רוצים לבטח אותה וגם אם כן דופקים מחירים הזויים. כרגיל, מדינה חאפרית גם בזה. 

לצערי אצטרך לוותר ולהביא משהו אחר, או פשוט לעבור מכאן. 

תודה רבה למי שהגיב עד כה. 

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

או פשוט לעבור מכאן

היידה !

קצת נראה שאתה מחפש סיבה...

• אהבתי 1
---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, needforcs כתב:

מאוד רכבי יוקרה וספורט שלא עושים מקיף מהסיבה הזאת. המון עושים רק צד ג'.

ואם לאנשים נחמדים מהכפר ממש בא על הרכב שלך ולוקחים לך אותו, לא חראם שהפסדת את הרכב מבלי לקבל אגורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מעל גיל 40 , עם יותר מ 10 שנים ללא תביעות ביטוח, קיבל הצעה לבטח אוקטביה VRS חדשה ב20K דרך סוכן ביטוח (מקיף בלבד)..אז נשמע "הגיוני" איכשהוא המחיר שקיבלת. אם אתה רוצה את הטלפון של הסוכן, שלח לי הודעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Fraysa כתב:

ה-TTS הזו מצוידת בפנסי מטריקס, ועוד שלל חלקים יקרים. אתה באמת היית לוקח את הסיכון ומוציא את זה מהכיס שלך? תאונה הכי קטנה ואתה בנזק של עשרות אלפי שקלים.

בכל אופן, אעדכן פה שלאחר בדיקה מעמיקה עם אין ספור סוכנים פרטיים וישירות מול חברות הביטוח, ה-TT ספציפית מוגדרת כ״רכב בעייתי״ אצל חברות הביטוח ולכן הם לא רוצים לבטח אותה וגם אם כן דופקים מחירים הזויים. כרגיל, מדינה חאפרית גם בזה.

גם חלקים יקרים מאוד. גם רכב שמוגדר ״בעייתי״ בגלל ההיסטוריה של חברות הביטוח ספציפית עם הרכב הזה. אז אתה מתפלא על העלות שקיבלת? נשמע לי לגיטימי וממש לא חאפרי. ומה הקשר בין זה למדינה? או שאתה חושב שהמדינה צריכה לסבסד ביטוח של רכבי ספורט ״בעיתיים״?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tomerR כתב:

חבר מעל גיל 40 , עם יותר מ 10 שנים ללא תביעות ביטוח, קיבל הצעה לבטח אוקטביה VRS חדשה ב20K דרך סוכן ביטוח (מקיף בלבד)..אז נשמע "הגיוני" איכשהוא המחיר שקיבלת. אם אתה רוצה את הטלפון של הסוכן, שלח לי הודעה

זה כי בכפר מאד אוהבים VRS. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40K ????

המחיר שאני משלם על הBRZ עכשיו נשמע לי הגיוני, ואני גם בגילך.

אין ברירה, אתה פשוט חייב להתקשר לכל חברות הביטוח ולנסות גם סוכנים, במקרה שלי התקשרתי לכל חברות הביטוח (באמת, כולם) , רובם אפילו לא היו מוכנות לבטח את הרכב, לבסוף דרך סוכן ביטחתי את הרכב.

אם יש לך קרוב משפחה שעובד בבזק או שיש לו חבר (hever) יש להם הנחות בחלק מחברות הביטוח.

עריכה אחרונה על ידי FlicK
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Fraysa כתב:

או פשוט לעבור מכאן. 

אם יש לך אפשרות, זה הכי כדאי. אנחנו חיים במדינה שלהיות בה חובב רכב זו קללה. בנוסף גם רכב ספורט בד״כ מצייר תדמית של ערס/משוגע/משבר גיל 30/40/50/60.

איך ביטוח עולה רבע משווי הרכב.

איך פגוש ופנסים עולים רבע משווי הרכב.

לא נתפס, פשוט לא נתפס. לשלם עוד מיסים למקום הזה זה פשע!
אני כבר מחפש את הדרך החוצה, נמאס לי לתרום חצי משכורת ולשלם כפול. 

עריכה אחרונה על ידי AsafRS
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, garicho כתב:

גם חלקים יקרים מאוד. גם רכב שמוגדר ״בעייתי״ בגלל ההיסטוריה של חברות הביטוח ספציפית עם הרכב הזה. אז אתה מתפלא על העלות שקיבלת? נשמע לי לגיטימי וממש לא חאפרי.

הבחור שתכננתי לרכוש ממנו את הרכב לא רחוק ממני בגיל ומשלם רבע מההצעה שקיבלתי.

חברה אחת הציעה 40k, לאחר מכן חברה אחרת הציעה 26k. ההבדלים האלו נראים לך הגיוניים?

כי לא, וכי מדובר בחאפריות ולא בהסתכלות על ניהול סיכונים.

לפני 9 שעות, garicho כתב:

ומה הקשר בין זה למדינה? או שאתה חושב שהמדינה צריכה לסבסד ביטוח של רכבי ספורט ״בעיתיים״?

כאשר יש היעדר רגולציה בנושא כמו נושא הביטוח, וחברות הביטוח הן מונופול אחד גדול ומצפצפות על החלטות המפקח,

זו אחריות המדינה. קח לדוגמה את המקרה הכי אחרון/חם עכשיו: חברות הביטוח התחילו לקזז תגמולי ביטוח ללקוחות אשר

בחרו לתקן את רכבם לאחר תאונה במוסך פרטי, מהסיבה שהמוסך הזמין את החלקים בעצמו ולא דרך חברת הביטוח (ברור לשנינו

שלא מדובר בתהליך שמיטיב עם הלקוחות, אלא חברת ביטוח רוצה לקזז עלויות ולהזמין לך חלקים מסין). כרגע אין החלטה רשמית

של המפקח על חברות הביטוח (מטעם רשות שוק ההון והביטוח) ועדיין חברות הביטוח ממשיכות לעשות את שיטת המצליח. למה?

כי הן יכולות, וכי הן יודעות שכמעט כל האנשים שיקלעו לסיטואציה כזו פשוט יבלעו את הלקרדה ולא יתבעו אותם או ינסו לעשות משהו בנידון.

לפני 44 דקות, FlicK כתב:

40K ????

המחיר שאני משלם על הBRZ עכשיו נשמע לי הגיוני, ואני גם בגילך.

אין ברירה, אתה פשוט חייב להתקשר לכל חברות הביטוח ולנסות גם סוכנים, במקרה שלי התקשרתי לכל חברות הביטוח (באמת, כולם) , רובם אפילו לא היו מוכנות לבטח את הרכב, לבסוף דרך סוכן ביטחתי את הרכב.

אם יש לך קרוב משפחה שעובד בבזק או שיש לו חבר (hever) יש להם הנחות בחלק מחברות הביטוח.

ניסיתי את כולם. לאחר בירור עם סוכן פרטי שנראה שמבין דבר או שניים בביטוח, הוא פשוט אמר שאין לי מזל

כי הרכב הזה מוגדר במערכות הפנימיות של חברות הביטוח כ״בעייתי״ ולא משנה דרך מי אסגור, המחיר לעולם יהיה גבוה.

לפני 9 שעות, tomerR כתב:

אין שום סיבה שהוא ישלם 20k, גם זו הצעה מחורבנת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Fraysa כתב:

חברה אחת הציעה 40k, לאחר מכן חברה אחרת הציעה 26k. ההבדלים האלו נראים לך הגיוניים?

וחברות הביטוח הן מונופול אחד גדול

אני מציע שתחליט: האם יש קרטל (בודאי לא מונופול, יש הרבה יותר מחברה אחת בשוק) כאשר ההפרש בהצעות המחיר עומד על למעלה מ-50%?

אני מבין את הכעס שלך, אבל חברת הביטוח היא עסק, והיא רשאית לתמחר את המוצר שלה - פוליסת הביטוח - כראות עיניה. אתה חופשי להחליט האם אתה רוכש את המוצר ומאיזה חברה.

לפני 11 דקות, o_prime כתב:

היי, 

ניסית לרשום את הביטוח על שמך ועל שם קוף? 

קוף -) קרוב משפחה מיושב בדעתו מעל גיל 45

יתכן יורידו. 

אוהד

בעיה. אתה צריך למצוא אדם בעל עבר ביטוחי "נקי" שיהיה מוכן לקחת על עצמו את הסיכון של תביעה מצד פות"ש על כל המשמעויות מבחינת זיהום העבר הביטוחי. וכמובן שבהצעת הביטוח הוא יצטרך להצהיר על גילו וותק הרשיון של פתו"ש (או לבחור ב"כל נהג" מעל גילו של פות"ש), מה ששוב ייקר את הביטוח, אולי לא לרמה שהוצגה כאן אבל כנראה לא רחוק ממנה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

תשלח לי הודעה פרטית ואקשר אותך עם סוכנת הביטוח שלי. 

ביטחה audi s8 2015 ב 12,000 ש"ח לנהג מעל גיל 40, ו 23,000 כולל נהג חדש וכולל הכל. 

ו הS8 לא רואה את ה TTS ממטר בכל הקשור למחיר רכישה ומחיר חלפים. 

**** אני לא מתחייב שהיא תשיג לך מחיר זול, אך היא תנסה לעשות את המקסימום. 

כמו כן, תעשה השוואה של סל הביטוח אצל חברות הביטוח ואצל סוכן. 

אצל סוכן תקבל לרוב כיסוי רחב יותר. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...