Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח Audi TTS

Fraysa

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, o_prime כתב:

היי, 

ניסית לרשום את הביטוח על שמך ועל שם קוף? 

קוף -) קרוב משפחה מיושב בדעתו מעל גיל 45

יתכן יורידו. 

אוהד

לא בדקתי, אבל נשמע הגיוני, אם כי אני חושב שמי שמבטח חובה להיות בעל הרכב, ואני לא שש לרשום אותו על מישהו אחר.  

לפני שעתיים, sperial כתב:

אני מציע שתחליט: האם יש קרטל (בודאי לא מונופול, יש הרבה יותר מחברה אחת בשוק) כאשר ההפרש בהצעות המחיר עומד על למעלה מ-50%?

זה נכון שיש יותר מחברה אחת, אבל אתה שוכח שיש אולי 7 חברות בסך הכל. אתה באמת נאיבי כדי לחשוב שהן לא עובדות ביחד?

לפני 39 דקות, חולה רכב#1 כתב:

שלום, 

תשלח לי הודעה פרטית ואקשר אותך עם סוכנת הביטוח שלי. 

ביטחה audi s8 2015 ב 12,000 ש"ח לנהג מעל גיל 40, ו 23,000 כולל נהג חדש וכולל הכל. 

ו הS8 לא רואה את ה TTS ממטר בכל הקשור למחיר רכישה ומחיר חלפים. 

**** אני לא מתחייב שהיא תשיג לך מחיר זול, אך היא תנסה לעשות את המקסימום. 

כמו כן, תעשה השוואה של סל הביטוח אצל חברות הביטוח ואצל סוכן. 

אצל סוכן תקבל לרוב כיסוי רחב יותר. 

כפי שציינתי לפני כן, אני מודע לעובדה שיש רכבים יקרים יותר מה-TTS שביטוח עבורן עולה רבע. להבנתי, לאחר בדיקה עם סוכן פרטי שמאוד מאורה בתחום, ה-TT *ספציפית* מוגדרת במערכות הביטוח הפנימיות כרכב בעל סיכון גבוה, לכן המחיר הגבוה בהתאם. אין קשר למחירון שלה. 

בכל אופן, אין לי מה להפסיד אז אשלח. תודה!

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 17.8.2023 בשעה 19:39, Fraysa כתב:

@sperial@harhanegev

אשמח לא לגלוש לנושאים שלא קשורים בשרשור שלי, תודה!

נראה לי קצת התבלבלת… תגיד תודה בכלל שאנשים משתתפים בדיון ״שלך״ ומנסים לעזור לך .. אתה עוד מציב תנאים????

• אהבתי 4
  • רעיון גרוע 1
  • משעמם 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, חגאי א כתב:

נראה לי קצת התבלבלת… תגיד תודה בכלל שאנשים משתתפים בדיון ״שלך״ ומנסים לעזור לך .. אתה עוד מציב תנאים????

מה אתה בא, לחנך?

חלאס, מיותר. 

בסך הכל ביקש להישאר בגבולות הגזרה הפרקטיים של ביטוח לרכב ספורט שהוא נושא מספיק מחורבן בארצנו, ולא להפוך את השרשור לדיון פילוסופי על מה זה ביטוח ומה זה נהג חדש.

• רעיון טוב! 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.8.2023 בשעה 19:29, Fraysa כתב:

חברה אחת הציעה 40k, לאחר מכן חברה אחרת הציעה 26k. ההבדלים האלו נראים לך הגיוניים?

הגיוני או לא הגיוני, גם כשאני התחלתי לברר מחירי ביטוח למכונית שלי (כתובה בחתימה), ההצעה היקרה ביותר היתה יקרה כמעט פי 2 מההצעה הזולה ביותר, וכמעט כל סכום ביניהן היה באיזו שהיא חברה.

ואצלי זה לא רכב ספורט, לא מכונית פאר, אפילו לא קורולה.

סתם מכונית רגילה ופשוטה.

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.8.2023 בשעה 09:58, garicho כתב:

גם חלקים יקרים מאוד. גם רכב שמוגדר ״בעייתי״ בגלל ההיסטוריה של חברות הביטוח ספציפית עם הרכב הזה. אז אתה מתפלא על העלות שקיבלת? נשמע לי לגיטימי וממש לא חאפרי. ומה הקשר בין זה למדינה? או שאתה חושב שהמדינה צריכה לסבסד ביטוח של רכבי ספורט ״בעיתיים״?

זה מורכב יותר. לחברות הביטוח יש גם הסתכלות גלובלית, אתה, אני ואחרים משלמים יותר ולא משנה כרגע כדי שחברות הביטוח יוכלו להגיע לסוג של ממוצע שיחשב לסביר לדרוש מהלקוחות עבור רכבים ממוצעים. יש לא מעט רכבי "יוקרה" שהתיקון שלהם לא יקר בפסיק מתיקון של קורולה, אבל נהג הקורולה עדיין ישלם חצי מנהג של רכב "יוקרה" בשווי זהה ועם אותו פרופיל נהג בדיוק. אז יש גם סבסוד צולב הפוך, למעשה הוא בעיקר הפוך, בדיוק כמו מס הכנסה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, harhanegev כתב:

הגיוני או לא הגיוני, גם כשאני התחלתי לברר מחירי ביטוח למכונית שלי (כתובה בחתימה), ההצעה היקרה ביותר היתה יקרה כמעט פי 2 מההצעה הזולה ביותר, וכמעט כל סכום ביניהן היה באיזו שהיא חברה.

ואצלי זה לא רכב ספורט, לא מכונית פאר, אפילו לא קורולה.

סתם מכונית רגילה ופשוטה.

שמע, אני יכול להבין הבדלים מסוימים כי בסוף אנחנו לא יודעים את כל הפרמטרים. אבל הצעה פי 2 זה כבר בדיחה/זלזול/קומבינות/לא יודע איך לתאר את זה.

• לא הבנתי... 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Supertigre כתב:

אני ואחרים משלמים יותר ולא משנה כרגע כדי שחברות הביטוח יוכלו להגיע לסוג של ממוצע שיחשב לסביר לדרוש מהלקוחות עבור רכבים ממוצעים.

אני לא רואה שום אינטרס של חברות הביטוח לעשות סבסוד צולב. אם התעריפים לרכב מסויים לא רווחיים, הם פשוט יעלו אותם.

לפני 7 שעות, Fraysa כתב:

אבל הצעה פי 2 זה כבר בדיחה/זלזול/קומבינות/לא יודע איך לתאר את זה.

אם כולם מציעים את אותו המחיר זה קרטל, אם יש הפרשי מחירים זו בדיחה. הבנתי נכון?

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גועל נפש. פשוט מדינה שמנסה לדכא את האזרחים שלה. מי שישמע קנית למבורגיני במליון וחצי שקל. 

אתה צריך לשמוח שמצאת חברה שמבטחת רכבי ספורט בכלל, כי חברות הביטוח פה רוצות לבטח כנראה רק יונדאי i20 משנת 2013 עד 2019 או קיה נירו 2019.

• אהבתי 1
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Liran3331 כתב:

גועל נפש. פשוט מדינה שמנסה לדכא את האזרחים שלה. מי שישמע קנית למבורגיני במליון וחצי שקל. 

אתה צריך לשמוח שמצאת חברה שמבטחת רכבי ספורט בכלל, כי חברות הביטוח פה רוצות לבטח כנראה רק יונדאי i20 משנת 2013 עד 2019 או קיה נירו 2019.

לא מדובר על המדינה, מדובר על חברות ביטוח פרטיות, שגם מתחרות זו בזו במלוא העוז.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Liran3331 כתב:

בטח שמדובר על המדינה, כי אם הרגולציה מאפשרת לדבר הזה להתרחש זה לא תקין. או שיש פה יותר מדי הונאות ביטוח. 

למה לא תקין ?

אם המחיר יקר מידי בחברה מסויימת, אל תבטח בה בכלל (זה מה שאני עשיתי לגבי חברות שהמחיר בהן לא היה מקובל עלי).

אם גם המחיר הזול ביותר הוא יקר מידי לדעתך ולא מקובל עליך, אז או שתשא בסיכון בעצמך, או שלא תקנה בכלל רכב כזה.

למה לעזאזל המדינה צריכה להתערב ?

אין שום הצדקה שנהגים עם עבר רגוע ורכב עם סיכונים ביטוחיים נמוכים יסבסדו אחרים שמהווים סיכון גבוה יותר.

לגבי הונאות ביטוח -

אשמת המדינה היא רק אם תלונות במשטרה על הונאות ביטוח לא מטופלות כמו שצריך או אם בתי משפט לא שופטים משפט אמת וצדק בתביעות אזרחיות על הונאות ביטוח.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, harhanegev כתב:

למה לא תקין ?

אם המחיר יקר מידי בחברה מסויימת, אל תבטח בה בכלל (זה מה שאני עשיתי לגבי חברות שהמחיר בהן לא היה מקובל עלי).

אם גם המחיר הזול ביותר הוא יקר מידי לדעתך ולא מקובל עליך, אז או שתשא בסיכון בעצמך, או שלא תקנה בכלל רכב כזה.

למה לעזאזל המדינה צריכה להתערב ?

אין שום הצדקה שנהגים עם עבר רגוע ורכב עם סיכונים ביטוחיים נמוכים יסבסדו אחרים שמהווים סיכון גבוה יותר.

לגבי הונאות ביטוח -

אשמת המדינה היא רק אם תלונות במשטרה על הונאות ביטוח לא מטופלות כמו שצריך או אם בתי משפט לא שופטים משפט אמת וצדק בתביעות אזרחיות על הונאות ביטוח.

פה בדיוק מתחילה הבעיה. שאנשים פה התרגלו לח*א סליחה על הביטוי, וחושבים שהם מלקקים דבש. זה שאתה יכול להרשות לעצמך לקנות רכב שעולה 200 אלף, ששוב סליחה אבל רכב שפה נחשב "ספורטיבי" הוא בחו"ל סתם רכב נורמטיבי, למה שתשלם עליו ביטוח בסכום של 40 אלף שקל בכמה חודשים? מה אנחנו לא משלמים מספיק מיסים, מס בלו, ארנונה, משלמים על חניה, אגרת רישוי, עוד אגרה כזאת ועוד אגרה כזאת שעכשיו גם הביטוח יעשוק אותנו?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Liran3331 כתב:

פה בדיוק מתחילה הבעיה. שאנשים פה התרגלו לח*א סליחה על הביטוי, וחושבים שהם מלקקים דבש. זה שאתה יכול להרשות לעצמך לקנות רכב שעולה 200 אלף, ששוב סליחה אבל רכב שפה נחשב "ספורטיבי" הוא בחו"ל סתם רכב נורמטיבי, למה שתשלם עליו ביטוח בסכום של 40 אלף שקל בכמה חודשים? מה אנחנו לא משלמים מספיק מיסים, מס בלו, ארנונה, משלמים על חניה, אגרת רישוי, עוד אגרה כזאת ועוד אגרה כזאת שעכשיו גם הביטוח יעשוק אותנו?

התבלבלת ביעד, מעולם לא אמרתי ואפילו לא רמזתי שאני מלקק דבש ולא אמרתי שהכל מושלם.

ברור שיש דברים שצריכים להשתנות וברור שיש הרבה מה לשפר.

ועם כל זה, אין שום סיבה שנהגים עם סיכון ביטוחי נמוך יסבסדו נהגים עם סיכון ביטוחי גבוה.

עריכה אחרונה על ידי harhanegev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Liran3331 כתב:

אין בעיה. תחיל כאן משטר קומוניסטי שבו המדינה קובעת הכל, כול מחיר הביטוח. אתה מבין ששם בכלל לא תוכל לקנות את מושא חלומותיך (אם בגלל רגולציה ואם בגלל המחיר יחסית להכנסתך), כך שלא תהיה בעיה של מחיר הביטוח.

אם אתה רוצה מדינה עם כלכלה ליברלית תצטרך לסבול דברים מסויימים, כי, כנראה שחברת הביטוח חישבה ומצאה שלבטח רכב "ספורטיבי" מהווה עבורה סיכון גבוה ודרכה לומר לך זאת היא המחיר. בסופו של דבר חברת הביטוח אמורה להיות רווחית, ולצורך זה היא תרצה למכור פוליסות. אבל אם הנוסחה שלפיה היא מחשבת את הסיכון מראה שצירוף מסויים של רכב ובעלים מהווה סיכון גבוה היא תחשב את המחיר בהתאם.

או שתעבור למדינה אחרת שבה הרכב ואחזקתו זולים. אני מבטיח לך שגם בה תמצא סיבות לקטר.

@harhanegev אחת הדרכים להסתכל על מהותו של ביטוח היא שצרכנים רבים יחלקו ביניהם את הסיכונים. אבל, כמובן, כל אחד יתרום לפי הסיכון שהוא מביא אתו, וזה כולל את ערך הרכוש ואת הסיכון שיאבד. אתה יכול לראות את מי ששילם פרמיה ולא תבע את הביטוח כמסבסד של מישהו אחר, אבל, כמובן, בשנה הבאה זה עלול להיות בכיוון ההפוך. לכן אין לראות זאת כסבסוד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, sperial כתב:

אין בעיה. תחיל כאן משטר קומוניסטי שבו המדינה קובעת הכל, כול מחיר הביטוח. אתה מבין ששם בכלל לא תוכל לקנות את מושא חלומותיך (אם בגלל רגולציה ואם בגלל המחיר יחסית להכנסתך), כך שלא תהיה בעיה של מחיר הביטוח.

אם אתה רוצה מדינה עם כלכלה ליברלית תצטרך לסבול דברים מסויימים, כי, כנראה שחברת הביטוח חישבה ומצאה שלבטח רכב "ספורטיבי" מהווה עבורה סיכון גבוה ודרכה לומר לך זאת היא המחיר. בסופו של דבר חברת הביטוח אמורה להיות רווחית, ולצורך זה היא תרצה למכור פוליסות. אבל אם הנוסחה שלפיה היא מחשבת את הסיכון מראה שצירוף מסויים של רכב ובעלים מהווה סיכון גבוה היא תחשב את המחיר בהתאם.

או שתעבור למדינה אחרת שבה הרכב ואחזקתו זולים. אני מבטיח לך שגם בה תמצא סיבות לקטר.

אני חושב שאתה קצת מגזים. לא ביקשו משטר קומינסטי, סה״כ ביקשנו שהרגולציה לא תהיה בגדר המלצה.

המצב הנוכחי הוא שחברות הביטוח מצפצפות על החלטות הרגולטור, וזה לא תקין. אני יכול לתת לך מקרה אמיתי

מהיום, בו אני נמצא בהליך משפטי מול אחת חברות הביטוח, בו הם החליטו לעשות משהו על דעת עצמם למרות

שהרגולטור טרם קיבל החלטה בנושא. למה? כי הם יכולים, וכי רוב האנשים לא יעשו משהו נגדם ויבלעו את הלקרדה.

הבעיה העיקרית היא שיש 7 חברות ביטוח בשוק, ואין תחרות, משום שאף אחד לא רוצה או יכול בשלב הזה לפתוח

חברה נוספת. ברגע שיש לך כמות כל כך קטנה, אז ברור שיהיו דברים שהם עושים על דעת עצמם ומי שנפגע בסוף זה אנחנו.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...