Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשת ביתית ע.ז.ב

R'n'B

פוסטים מומלצים

שום דבר לא מיותר, הכל עובד כל-כך יפה
צריך לייצר אוטומציות מדוייקות לצרכים שלך אבל הלא מעט כסף שהושקע במרוצת השנים... תענוג
הנה דשבורד שלי לדוגמא
image.thumb.png.3d9445f6c4066bdbd72469eed9a32d9c.png

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Amired כתב:

מצטרף להמלצה על HA, ספציפית עם זיגבי היה לי ניסיון לא טוב אבל זה היה כבר לפני שנים ואולי זה יותר יציב עכשיו (עבדתי עם z2m עם דונגל מעליאקספרס ומגדילי טווח של Ikea tradfri והיו המון בעיות של חוסר יציבות והתנתקות רכיבים וזה דרש המון ריסוטים וקשב).

בינתיים אני רק על רכיבי WIFI והתחום הזה מאוד התפתח, לא יצא לי להצטרך משהו שאין עבורו מודול WIFI מוצלח (אפילו רכיבים על סוללות כמו מדי טמפרטורה כבר יש של SHELLY)

לגבי תריסים/תאורה אני חושב שרוב המודולים דורשים קו 0 בקופסא של המתג, תוודא שיש לך את זה, לא תמיד יש

עדין עובדים עם Z2M, יש לי זיגביי USB SONOFF מעליאקספרס שמרגע שחובר (לפני יותר מחצי שנה) לא רוסט פעם אחת ולא קרס פעם אחת, כל הרשת זיגבי יציבה יופי.
(אני עם VM של HA על vmware אם זה משנה)

לפני 19 דקות, סולל הדרך כתב:

מהנסיון שלי התקנים שעובדים על WIFI עדיפים והם לא מעמיסים על הראוטר, בהנחה שיש לך מוצר איכותי

וכל מוצרי ה WIFI שלך מחוברים דרך טויה או שעשית local tuya? או משהו אחר?

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממעט להשתמש ב Tuya ואכן עובד לוקאלית ככל שניתן.

על ה wifi כל הנורות של Yeelight (יש לי כמה גם ב BT) כל היחידות של שלי וכמובן המון התקנים חכמים החל ממדיח, מנעול, הרמוני האב, מדי זרם... בקיצור ים בציוד

סה"כ בכל רגע נתון יש לי מעל 70 כתובות ip פעילות ברשת, עם מאש של גוגל ועובד יציב מאוד על VM

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, DrorZi כתב:

עדין עובדים עם Z2M, יש לי זיגביי USB SONOFF מעליאקספרס שמרגע שחובר (לפני יותר מחצי שנה) לא רוסט פעם אחת ולא קרס פעם אחת, כל הרשת זיגבי יציבה יופי.
(אני עם VM של HA על vmware אם זה משנה)

יכול להיות שz2m השתפר מאז, פשוט מאז שעברתי לWIFI לא חסר לי כלום אז לא רואה צורך בוער לחזור לזיגבי

רוב החסרונות שהיו בעבר לWIFI מול זיגבי כבר לא רלוונטיים (צריכת חשמל - יש מודולי WIFI על סוללות שמחזיקות שנים, העמסה על ראוטרים ועל הרשת הביתית - כבר פחות רלוונטי עם נתבים מודרניים וגם ככה היקף התעבורה בתוך הבית בין הרכיבים הוא די נמוך, וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...