Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויכוח על תיקון נזק

שימו לב! השרשור הזה בן 691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות״ש:
הפחח שהלכתם אליו ואמר ש-״יעלה לסדר 1000 ש״ח״ הוא (1)מורשה משרד התחבורה, (2)מוכן לתת לכם הצעה מחייבת בכתב (3)אחרי שראה ובדק את הרכב של הנפגע, כולל צביעה מקצועית ומע״מ?  אם לא, פשוט לא רלוונטי. נקודה.
לפי מה שאתה כותב, אף מוסך מורשה לא נתן לא לכם ולא לנפגע הצעה מסודרת בכתב לאחר בדיקת הפגיעה. כל עוד זה לא קרה, שני הצדדים מבזבזים את הזמן שלהם לחלוטין -- אין לכם מושג מה הנזק, וודאי שלא באיזה אופנים ועלויות אפשר לתקן אותו.
אי אפשר לדעת מה יקרה אם לא תשלמו את הדרישה של הנפגע -- אבל כמו שכבר כתבו כאן רבים, אם זה יגיע למשפט, פוטנציאל הנזק יכול להיות גדול יותר -- לפחות שתי חוו״ד של שמאים, שזה לבד קרב יכול להתקרב ל-3000 ש״ח.
בנוסף, בית משפט לא יגלה שום סימפתיה לבעל רכב שלא מבטח אפילו צד ג׳.
בהצלחה, ובבקשה עדכן איך זה נסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבחין בהרבה אמוציות בדעה שכתבת

בכל זאת ההוא שהיה מוכן באלף הוא  לא מוסך מורשה יבואן כזה שהמוסך מלא מחשבים וכו '

אבל למיטב ידיעתי מוציא קבלות והכל (בשונה מהמוסך שהניזק רוצה ללכת אליו ! שלא יודע כיצד נראית קבלה )

חוו"ד בכתב יכול לתת ונתן הוא שלח את זה בווצאפ לי ולניזק 

לפני 19 שעות, PinkDolphin כתב:

אם לא, פשוט לא רלוונטי. נקודה.

למה ? אני שואל עקרונית  ?זה לא החלפת חלק ברכב שאתה רוצה עליו אחריות זה פח 

בינתיים הצעתי לו תוספת משמעותית על המחיר ולא רצה ....  זב"שלו

לפני 19 שעות, PinkDolphin כתב:

לפי מה שאתה כותב, אף מוסך מורשה לא נתן לא לכם ולא לנפגע הצעה מסודרת בכתב לאחר בדיקת הפגיעה. כל עוד זה לא קרה, שני הצדדים מבזבזים את הזמן שלהם לחלוטין -- אין לכם מושג מה הנזק, וודאי שלא באיזה אופנים ועלויות אפשר לתקן אותו

זה פחות או יותר המצב הוא לא מוכן לבוא למוסך אני לא מאמין לחבר שלו ופה זה מסתכם בהסתמך על תמונות ברורות מהמקרה המוסך נתן לי חוו"ד ואמר שמתחייב לסכום  וזה הכל 

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתך הבעיה היא שכמעט אין חסם עליון(שיהיה מוסכם עליך) כי אין לכם ביטוח.

אם היה ביטוח החסם העליון היה ההשתתפות העצמית(ועליית הפרמיה) שהם יחסית סכום שניתן לבלוע. 

אם אתה הולך למשפט, ואתה בטוח תפסיד, השאלה כמה תשלם בסוף. שמאי, מוסך - עבודה/חלפים, רכב חליפי והשד יודע מה עוד.

תכניס את זה למערכת השיקולים שלך ותחליט.

אולי תצליח לשכנע את השופט שהנזק קל ואולי לא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ידניאתה אמיתי או טרול?

מסבירים לך - אתה צריך להחליט האם אתה (או דודך, לצורך העניין זה היינו הך) רוצה להיות צודק או חכם. ואני אפילו לא בטוח שאתה צודק.

אני אהיה גס מאוד, ואצטט את אשתי על אנשים שמתנהלים כמוך: "יותר טיפש ממה שהמשטרה מרשה".

בפעם הראשונה כיוון שלא רכשתם ביטוח (שדרך אגב, לשעתי לא רלוונטי במקרה זה. כבר הסברתי במעלה השרשור).

בפעם השניה בגלל ההתעקשות לא לסגור את הפרשה. ההתעקשות הזו תעלה לכם הרבה יותר מ-3,000 ש"ח, כי היא תכלול:

1. חוו"ד שמאי מטעם הנפגע - לפחות 1,000 ש"ח.

2. אולי חוו"ד שמאי נגדית מטעם הדוד - עוד 1,000 ש"ח.

3. תיקון במוסך מורשה משרד התחבורה לפי חוו"ד שמאי, סיכוי טוב לתיקון יקר או החלפת פאנל ודלת - יתחיל ב-3,000 ש"ח ויוכל להגיע גם לפי 3.

4. בזבוז ימי עבודה בבית המשפט.

5. אולי השופט יוסיף לתביעה גם הוצאות נוספות של התובע.

בקיצור - שלמו עכשיו 3,000 ש"ח (בתנאים שכבר פירטתי), כי החלופה צפויה להיות לפחות פי 3. וככל שתקדימו להבין זאת כן ייטב מצבכם, כי ברגע שהתביעה תתחיל להתגלגל התיאבון של הנפגע רק יגדל, והמנגנונים יתמכו בו.

הערה: אתה צריך להבין ששמאי עובד לפי כללים מסויימים, וחוות הדעת שלו נחשבת "מעין שיפוטית", כלומר אובייקטיבית, ולכן קשה לערער עליה. לכל היותר תוכל להביא חוות דעת של שמאי אחר, שסביר שתהיה די דומה, ובתנאים המצטיירים כאן כנראה תעלה יותר מההפרש בעלות שתוכל לקבל בזכותה.

אבל, כאמור, אתה יכול להחליט להלחם. תביא בחשבון שכשאתה פותח במלחמה אינך יכול להעריך מראש את תוצאותיה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...