Jump to content

elimalka

 • פרסום הודעות

  611
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות elimalka

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ניסתי לבדוק את השסתום, אבל קשה מאוד לראות משהו. לא מצליח... גם עם פנס. החור הזה חשוך למדי. יש לך הצעה כלשהי? דבר נוסף, חשבתי האם ניתן לבדוק את הנתונים ממחשב הרכב בזמן אמת כאשר המנוע מונע, ועל פי זה לדעת מה המצב?
 2. אוקיי. לגבי הקיט שמוכרים שפירסמת, לא ממש הבנתי כיצד להרכיב אותו. בגלל העלות הנמוכה, חשבתי לקנות גם אם השסתום תקין כרגע. ניסתי ביוטיוב אבל לא ממש הבנתי כיצד לחבר אותו. האם אני צריך לפרק את כל היחידה שמתחבר למנוע ולעשות את זה מחוץ לרכב?
 3. היי הוצאתי את הרכב היום מהמוסך. שאלתי את המנהל הטכני של המוסך כיצד בשנה אחת יש נזילה מ 3 מקומות שונים, והאם הם בדקו את השסתום המדובר. תשובה לא ממש קיבלתי, מלבד כך שלטענתו אם השסתום לא היה תקין הרי שהייתה נדלקת נורית תקלה, מה שלא קרה עד כה. מה דעתך?
 4. הבנתי. לצערי מאוחר מדי כבר. הרכב לקראת סיום עבודה. והאם במוסך מורשה מרכזי לא יודעים על השסתום הזה? כיצד אני בודק אותו? יש לציין שמלבד הנזילות אני לא מרגיש משהו לא תקין מבחינת כח\נסיעה\וכו'.
 5. היי, תודה על המידע. אותו שסתום זה מה שיושב על המכסה, למעשה מובנה עליו? הגומיה במכסה שסתומים הייתה ממש קרועה... האם הלחץ שאתה מדבר יכול לגרום לנזק לגומיה שעכשיו מחליפים לי, שכרוכה בהרבה עבודה?
 6. מכסה השסתומים והאטם הוחלפו לפני כ 10K. מדובר בשרשת טיימינג. אין לי אפשרות לצלם. צירפתי תמונה מגוגל, עד כמה שהבנתי על הפלטה הזאת מדובר..
 7. היי רכשתי את הרכב לפני שנתיים עם 85K. ב 120K התחילה נזילת שמן, 1. מאטם מכסה שסתומים. הוחלף גם המכסה עקב נשם תקול שהוא חלק מובנה במכסה. 2. מקרטר המנוע. אין אטם. האיטום ע"י סיליקון. כיום ב 130K נזילה מהאטם של הפלטה מצד המנוע. מכסה טיימינג? תיקון די יקר. כ 2500 ש"ח. הצעה שקיבלתי ממוסך כללי 2500-3000 הלכתי לחוות דעת נוספת במוסך מורשה umi בראשל"צ וקיבלתי הצעה של 2500. כמובן שהתיקון יבוצע שם... שאלתי האם זה סביר לתקלות הנ"ל בהתייחס לגיל הרכב והק"מ? תודה.
 8. שלום וברכה

  שמי יהונתן ויש ברשותי שברולט אורלנדו 2015 ופרסמת תקלה לפני כשנה service vehicle soon ואז תיארת שיש לך ירידה בכח המנוע .

  אשמח עד למאוד אם תוכל לומר אם פתרת את התקלה ומה היא הייתה.

  1. elimalka

   elimalka

   היה מדובר בטורבו

 9. היי בימים האחרונים נשמעים רעשים מאזור התא כפפות. הרעשים באים והולכים... רציתי להגיע למוסך היום לבדיקה, אך הם נעלמו וחזרו שוב בערב. העלתי סרטון קצר ליוטיוב. אשמח לעזרה אם יש רעיון מה מקור הרעש https://youtu.be/MkBk48Xk7Oo תודה
 10. אני גר באזור המרכז. מוסך יכול להיות באזור לוד,רמלה,ראשל"צ,ת"א. מדובר בטיפול 120K. שמן מנוע, פילטר, מצתים. פירוק ואיטום אגן השמן. (טיפול עם חלפים מקוריים בלבד). אלי.
 11. היי האם אפשר להתקין מערכת כזאת, עם מקלט ומשדר, כאשר הרכב מונע ואני מתרחק מהרכב הוא נכבה?
 12. למה שמן ופילטר עולה 700 שח? נשמע יקר. כיצד מתחלק המחיר בין חלפים ועבודה
 13. השאלה אם הבדיקת מעבדה מוכיחה שהכשל הוא חיצוני שלא קשור למנוע. כמו דלק מהול. (ואז אולי אפשר לתבוע את התחנה, או שניהם, ושבית המשפט יחליט). ואולי מכתב מעו"ד יזרז אותם. לכן יש להתייעץ עם עו"ד לבחינת הנושא. כדאי לחפש עו"ד עם ניסיון במקרים כאלו.
 14. בהמשך לקודמי די ברור שכשל גרם לחדירת מים לשמן, ולא חדירת חומר חיצוני כלשהו. אני היית מפעיל באופן מיידי עו"ד עם ניסיון בתחום הזה, ויפה שעה אחת קודם.
×
×
 • Create New...