Jump to content

elimalka

 • פרסום הודעות

  639
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות elimalka

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מה גורם לבוצה? שימוש בשמן לא איכותי? אי החלפה בזמן שמן?
 2. עדכון לגבי ההתקנה. אז ראשית החוויה הייתה די נעימה. יום שישי בצהריים אספו את הרכב מהבית שלי, והביאו לי רכב חילופי. ההתקנה בוצעה במוסך המרכזי של JGAS בחיפה, אני מאזור המרכז. יום ראשון בוצעה הההתקנה. ביום שני בבוקר עשו את הבדיקות עם מהנדס\מכון התקנים. מה שלא יהיה. בצהריים הרכב כבר היה אצלי. המערכת שהותקנה של חברת OVML איטליה. התקנה נראת מקצועית ונקייה. האביזרים כגון המחשב מוקמו כך שלא מפריעים. הנסיעה חלקה, לא מרגיש שום הבדל בין הנסיעה בנזין\גז. מקווה שימשיך כך לעד על פי ההוראות יש למלא מיכל גז מלא וריקון מלא 3 פעמים, (גם אם רוצים ל
 3. נראה שיש לו ניסיון עם המנוע הזה, מאחר ושאמרתי לו את דגם הרכב, הוא מייד ידע להגיד לי את קודם דגם המנוע (אמר שיש קוד דגם מסויים שלא מתאים), וגם אמר שהמנוע הזה מותקן ברכב אופל. (שכחתי את הדגם). אכן אותו מנוע בדיוק מותקן ברכב אופל של גיסתי. הפילטר שמן שהחלפתי בטיפול האחרון היה עם לוגו של אופל בכלל... מה ההבדל בן מנוע עם הזרקה ישירה ללא ישירה? מבחינת אופן פעולת המנוע?
 4. התכוונתי להגיד, שהפונקציה של השימון תלויה באם מרחקי הנסיעה הם ארוכים או לא. כלומר אם יש 2 רכבים שנוסעים 20K בשנה, כאשר אחד עושה את זה בדרך כלל בנסיעות קצרות, נניח בתוך העיר, או ערים סמוכות, ואחד בנסיעות בנסיעות ארוכות ת"א חיפה וכדומה. האחרון יצטרך שימון. זה מה שהבנתי.
 5. היי, דיברתי עם החברה שמתקינה, הוא אומר שהוא בעסק הזה כבר 15 שנה. בכל אופן, רק עכשיו נודע לי שהם נותנים שנתיים אחריות על המערכת, וגם על המנוע. (חשבתי רק על המערכת). זה בהחלט נותן יותר תחושה של ביטחון. הוא אומר שאם הוא לא היה בטוח בהתאמה של הרכב לגז לא היה חושב להתקין לי כזאת. בנוגע לשימון הוא אומר שזה יותר פונקציה של מרחקי נסיעה ולא ק"מ שנתי. בדרך כלל מי שנוסע מעל 25K לרוב יש לו נסיעות ארוכות, ולכן במקרה כזה הם מתקינים את המערכת שימון. (סל"ד גבוה יותר וכדומה). כלומר אם אתה נוסע גם 40K בשנה אבל לרוב הנסיעות קצרות, אז אין צורך בתוספת מערכת השימון.
 6. בדיוק מה שנאמר לי. רק לא ברור לי אם כן מדוע לרכבים שנוסעים מעל ל 25K בשנה כן מתקינים מערכת שימון, אם המערכת יודעת להזרים דלק כשיש צורך, אם כן מה זה משנה כמה הרכב נוסע.
 7. בוקר טוב, האם מותקן אצלך גם מערכת שימון?
 8. היי, התעניינתי בהתקנת מערכת גז ברכב הנ"ל בחברת https://jgas-israel.com לאחר בדיקה על פי רישיון הרכב (קוד מנוע), נאמר לי שהמנוע מתאים. עלות המערכת 5500 ש"ח (למשלמים בכ.א), לוקחים את הרכב מהבית, מקבלים חלופי ליום, עד שהרכב חוזר מההתקנה. רישוי וכל מה שבפרצדורה כלול במחיר. שאלתי בנוגע לשימון. נאמר לי שעד 25K שנתי אין צורך בהוספת שימון אוטו' וזאת ומאחר והמערכת יודעת מתי יש צורך להזרים גם בנזין למערכת. בכל אופן תוספת כזאת כרוכה בתשלום נוסף של 1500 ש"ח. מה דעתכם? האם למישהו ניסיון עם החברה הנ"ל? או עם מערכת גז באופן כללי? מהמערכות של השנים
 9. האם ביצעת הסכם זכרון דברים על נושא הסוללה, טרם הרכישה? אם אין לך משהו כתוב, אל תבזבז את זמנך בבית המשפט.
 10. היי, נכנסתי גם לאתר, הכנסתי את מספר השילדה של הרכב שלי (שברולט אורלנדו 14) וגם מופיעים מכל מיני הודעות.... מה המשמעות שלהם? מה המשמעות של ODI MFR? הודעות לדוגמא: 21V054000 05/02/21 AIR BAGS FRONTAL PASSENGER SIDE INFLATOR MODU ODI 16V651000 08/09/16 AIR BAGS FRONTAL SEN
 11. יכול להיות סטרטר עייף\מגע, סוויץ. בדיקה אצל חשמלאי רכב...
 12. שלום, אשמח לחוות דעת ממקור ראשון, שמחזיק את הרכב הנ"ל. תודה!
 13. היי לא כל כך מובן לי למה אויר במערכת גורם לכך שהונטה לא תעבוד? למה המים לא זורמים כשיש אויר? המשאבת מים לא דוחפת את המים? איפה בדר"כ יושב החיישן חום? על הבלוק של המנוע? נניח ויש אויר, אבל עדיין יש מים, אז למה שהרגש לא יתן פקודה לונטה לעבוד? אשמח להסבר.
 14. דרך אגב, אם לצורך העניין אתה משתמש בשמן של יצרן ידוע, שאומר שהשמן מתאים לעד 30K. במקרה כזה אתה יכול להתעלם מהדרישה של יצרן הרכב שאומר להחליף כל 15K?
 15. כמובן שלא. אבל אתה רואה שהשמן שהיה בהיר באלפי הק"מ הראשונים מקבל כבר גוון שחור, לא סביר שהוא עדיין באותה רמה של שמן חדש.
×
×
 • תוכן חדש...