Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויכוח על תיקון נזק

שימו לב! השרשור הזה בן 686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, hans כתב:

להעלות לך לפה כמה עלה לי (דרך הביטוח) תיקון כנף בלבד? בלי דלת? של אוטו נפוץ להחריד?

3000 עבור כנף ודלת זה ההיפך מניסיון התעשרות. הנפגע *עוזר לך* עם הצעה לתהליך פשוט ו*זול יותר*. 

דרך הביטוח תמיד יש מחירים מנופחים. הבן אדם מסדר את זה בכפרים ב1000 מקסימום (אם זה רק שריטות אפילו חזקות) ואת השאר לוקח לחופשה קטנטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בלי הניפוח של הביטוח תיקון כנף ודלת יעלה הרבה יותר מ-1000 ש"ח. כמובן תלוי מה הנזק.

אם הדוד שלך לא מסוגל או לא רוצה לשלם תמורת ביטוח, וגם לא תמורת תיקונים, שלא יחזיק רכב. כבר נאמר כאן, הוא לקח סיכון, אילו היה פוגע ברכב קצת יותר יוקרתי היה כנראה נאלץ למכור את הדירה שלו כי לממן את התיקון.

בעל רכב שנפגע בתאונה זכאי לבחור את המקום בו יתקן את הרכב, ובלבד שמדובר במוסך מורשה משרד התחבורה.  לא אתה תשלח אותו "לכפרים" לקבל תיקון סוג ז', כפי שאילו האשם היה הפוך היית צועק, בצק, "למה הוא שולח אותי לכפרים?".

יתכבד דודך, יכתוב צ'ק ע"ס 3000 ש"ח לפקודת הנפגע, ויסגור את הפרשה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה לא אומרת הרבה

תגיד לו שיביא את הרכב למוסך שלך רק כדי לראות בעין (ולהגיד כמה עולה תיקון אמיתי, לא סתם חפיף ליישר ולתת תיקון קוסמטי קטן) מה הנזק אולי המחיר יהיה הגיוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביעה ללא תיקון בפועל אומרת שהוא יקבל את סכום הצעת המחיר / שמאות, אבל ללא רכיב המע"מ.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באת לבקש עצה... קיבלת עצה ואתה ממשיך להתווכח.

אין לך מה לעשות - תפנים את זה

או שתשתלם או שתיפגשו בבית משפט וזה לא יצא זול יותר

אתה לא רוצה שיסחטו אותך, תעשה ביטוח

As simple as that

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו שאני מכיר רכב חדש נכנסו בו מאחורה. אין שריטות כלום רק הקליפסים נישברו ונהיה רווח. הבנאדם שפגע בו רצה לשלם 1000שקל ולסגור את זה. הוא לא הסכים ביקש טמבון חדש. וזה גם מה שהשמאי החליט. עירב ביטוח ושילם 5 אלף שקל. אין מה לעשות ברגע שאתה אשם צריך לשלם את התיקון הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפחח לא יכול לומר דבר לפי התמונה.

סתם, מארוע שקרה לי:לפני שנה וחצי מישהי פגעה ברכב שלי מאחור. במבט שטחי בשטח נראה כאילו בקושי יש נזק, המשפט הראשון של הפחח היה 3000-4000 ש"ח. בבדיקה יסודית הפגוש היה קרוע  והיה צורך בקצת פחחות וכל מיני חלקי חילוף, הנזק הסתכם ב-12,000 ש"ח. בארוע אחר, לפני הרבה שנים, גם בפגיעה מאחור השמאות הראשונית היתה 3000 ש"ח (מחירי 2001) התיקון הסופי קצת למעלה מ-10,000 ש"ח. פשוט, חלק גדול מהנזק היה בלתי נראה. 

אז יתכן שה-3000 ש"ח האלה הם קצת ניפוח של הנזק, יכול להיות גם שתיקון טוב יעלה פי כמה. אבל הדוד שלך הוא טיפוס מהמר - אחרת היה מבטח את הרכב - אז אולי הוא ירצה להמר על תוצאות המשפט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, David2540 כתב:

דרך הביטוח תמיד יש מחירים מנופחים. הבן אדם מסדר את זה בכפרים ב1000 מקסימום (אם זה רק שריטות אפילו חזקות) ואת השאר לוקח לחופשה קטנטנה.

ענה לך בול

לפני 4 שעות, David2540 כתב:

אף אחד לא דרש ממנו לתקן בכפרים, אבל ללכת לתקן בכפרים ולדרוש מחיר של תיקון במוסך רגיל זה ניצול של המצב, ולכן שאל מה לעשות עם זה.

בדיוק המקרה 

מישהו פה כתב על מע"מ כנראה לא הבנת את הסיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה לא אומרים שאתה לא צודק. (אולי אתה צודק והוא מרמה אותך)

בסה"כ אומרים לך, שהוא לא מאוד חזיר ואם אתה רוצה להיות חכם, תחטוף את ההצעה שלו ותברח.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מבין את פות"ש

ובהחלט חושב שהנפגע רוצה לעשות קופה

של 3000 על כמה שריטות שאולי הוא יצבע בכפר ב300 ש"ח.

אבל כנראה שאם הנפגע יתבע לפי שמאות זה יצא יותר,

ולכן העצה היא להיכנע לסחטנות (אולי להתמקח קצת),

לפני שהיא תהפוך לסחטנות גדולה יותר.

אלו החיים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד להתמקח קצת. תסביר לו שעדיף לא לראות 2000 עכשיו מאשר להוציא הוצאות שאולי יחזרו אליו בעוד שנה של עורך דין ושמאי וכו', יש אומנם יש לך מה להפסיד אבל גם לו יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי לפני מספר שנים נגעה בפגוש אחורי של רכב.

לא מדובר ברכב חדש, והפגוש גם לא היה נראה במצב מי יודע מה גם לפני.

בקיצור שורה תחתונה לא קרה לו איזה נזק שהצדיק תיקון.

_אבל_ הוא הביא שמאי לקח את הרכב למוסך מורשה,

התיקון הסתכם בקרוב ל 10 אלף שח. להחליף את הפגוש לחדש.

כמובן שהפעלתי את הביטוח, אמרתי להם גם בדרך אגב שלדעתי הוא מרמה.

מה עשו עם זה אני לא יודע.

אמרתי לו שיכניס את הרכב למוסך הסדר של החברת ביטוח שלי (מה שהיה מוזיל לי את העלויות של השתתפות עצמית).

סה"כ היה מדובר בפגוש, לא בתיקוני פח וצבע.

מה שהוא אמר שהוא לא מתקן את זה עכשיו. הוא רק רצה את הכסף מהביטוח.

אז רק נודע לי על החוק הזה שלא מחייב אותך לתקן בשביל לקבל כסף מהביטוח.

אם לא היה לי ביטוח אז כנראה שהייתי צריך להוציא איזה 10k בקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.5.2022 בשעה 13:56, race driver כתב:

אני מאוד מבין את פות"ש

ובהחלט חושב שהנפגע רוצה לעשות קופה

של 3000 על כמה שריטות שאולי הוא יצבע בכפר ב300 ש"ח.

זה שממשיכים לכתוב פה שוב ושוב את המילה "כפר" לא תגרום ל"כפר" להיות מציאותי. אין כפר.

שום "צביעה בכפר" לא עולה 300 שקל בשנת 2022. חוץ מזה לפי חוק אסור לך לתקן ב"כפר" (תלוי איזה) וחוץ מזה יש נזק גם לכנף וגם לדלת.

סרט.

• לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...