Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למחשב נייד חדש וקל משקל לעבודה.

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדל מאוד משמעותי ל14 אגב (יש לי אותו. זה המחשב האישי שלי בנפרד מה16 מהעבודה)

הוא גם אוברקיל מוחלט לכל שימוש שצוין פה. כמות הכח עיבוד בו דיי מטורפת. המחיר בהתאם - כפול.

אל תקנו מחשב למה שאתם לא צריכים.

לשימושים המדוברים (וכל שימוש ביתי שתעלו על הדעת) הm1 הרגיל מעבר למספיק.

16 ג’יגה לא הכרחי מהרבה סיבות אבל בלי למצמץ הייתי מוסיף את זה.

לפני 3 שעות, falou כתב:

יצרני התוכנות, ממיקרוסופט ועד אחרון כותבי כל תוכנה שעובדת על ווינדוז בעולם.

תקרא את ההודעה שלי ועל רוזטה 2 בכלליות כדי להבין למה רק מייקרוסופט צריכה להזיע קשה בשביל לגרום לזה לקרות (כמו שאפל עשתה, גם בעבר עם הרוזטה הראשונה שהיתה הרבה פחות מוצלחת במעבר מpower Pc לx86 ב2005-6)

בסופו של דבר הדבר היחיד שידחוף לזה יהיה משהו בסגנון עלות מעבדים נמוכה משמעותית (בצורה שוברת שוק) וחיי סוללה מדהימים.

אפל הוכיחו שאפשר אבל עם הרבה אותיות קטנות בגלל העבודה שלהם על חומרה ותוכנה במקביל.

מייקרוסופט לדעתי לא.

לגבי כרומבוקים - זו הבטחה שקיימת כבר שנים.

הם משתפרים אבל לא נראה שיש להם את ״אהבת הקהל״ או אמון בפלטפורמה. הם אכן ממוצבים מעולה לזה ועושים הרבה מזה כבר היום. הבעיה שכרגע אין שוק פרימיום של כרומבוקים איכותיים.

לא מצד היצרניות , לא מצד הצרכנים ולא מצד גוגל למערכת הפעלה מהוקצעת יותר עם תמיכה עמוקה המפתחים. בעיקר פאצים ומחשבים זולים.

נראה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב פלוס מינוס?

מק לא מחשב זול אבל...

מק מבחינת משקל יתאים 

גם מבחינת ביצועים אפל עשו עבודה טובה עם הm1 הוא עושה ל אינטל חיים קשים 

אני באופן אישי מציע לבדוק את הספקטר x360 של Hp גם יחסית קל משקל אבל לא זול 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Liviur כתב:

תקרא את ההודעה שלי ועל רוזטה 2 בכלליות כדי להבין למה רק מייקרוסופט צריכה להזיע קשה בשביל לגרום לזה לקרות (כמו שאפל עשתה, גם בעבר עם הרוזטה הראשונה שהיתה הרבה פחות מוצלחת במעבר מpower Pc לx86 ב2005-6)

אני לא יודע כמה זה קל לפתח רוזטה כזו, כשהחומרה לא שלך....

לפני 38 דקות, Liviur כתב:

הם משתפרים אבל לא נראה שיש להם את ״אהבת הקהל״ או אמון בפלטפורמה.

בניגוד לארץ, בארה"ב כל התלמידים על הפלטפורמה. 

דיבור על מחשבי רשת אני מכיר עוד מהתקופה שעבדתי ב-IBM בניינטיז. בסופו של דבר זה יגיע, כי זה פשוט עושה שכל לרב השימושים של משתמשים רגילים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Shay Shd Dave כתב:

מה התקציב פלוס מינוס?

מק לא מחשב זול אבל...

מק מבחינת משקל יתאים 

מה לא זול במק?

אנחנו באחרית הימים, המקבוק אייר הוא VFM מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Liviur כתב:

כבר רואים בדור 12 קפיצות מאוד משמעותיות

לגמרי, מחשבים כמו dell xps 13 plus מגיעים עם מעבד דור 12 מסדרת P (סדרה יותר חזקה של המעבדים הניידים של אינטל) והוא עוקף בביצועים את הM1.

הM1 עדיין עושה את זה עם צריכת חשמל נמוכה יותר.

לאינטל היו, ועדיין יש, בעיות ייצור מאד קשות שיקח להן זמן להתגבר עליהן. אחד הדברים הוא הfab החדש שהם בונים בקריית גת, שיהיה מהמתקדמים בעולם. פאבים דומים יבנו גם באירופה וארהב. כשכל זה יושלם, אינטל יוכלו להתקדם. עד אז הם קצת בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, DubelBoom כתב:

לגמרי, מחשבים כמו dell xps 13 plus מגיעים עם מעבד דור 12 מסדרת P (סדרה יותר חזקה של המעבדים הניידים של אינטל) והוא עוקף בביצועים את הM1.

לאינטל היו, ועדיין יש, בעיות ייצור מאד קשות שיקח להן זמן להתגבר עליהן. אחד הדברים הוא הfab החדש שהם בונים בקריית גת, שיהיה מהמתקדמים בעולם. פאבים דומים יבנו גם באירופה וארהב. כשכל זה יושלם, אינטל יוכלו להתקדם. עד אז הם קצת בבעיה.

בלפטופים - צריכת חשמל -- סוללה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, falou כתב:

יש לי ניחוש, שהסדרות העיסקיות מיועדות בעיקר למגזר העסקי/ציבורי, ושם המחיר אחר לגמרי.

כנראה.

היה לי דווקא לנובו מהעבודה הקודמת דגם 14TS היה לי דווקא אחלה ביום יום.

לפני 4 שעות, DubelBoom כתב:

מחשב מעולה הבעיה התקציב שלי לא ברף הזה הוא עולה סביב ה10 פלוס.

לפני 4 שעות, Shay Shd Dave כתב:

מה התקציב פלוס מינוס?

מק לא מחשב זול אבל...

מק מבחינת משקל יתאים 

עד 5K  לא רוצה להשקיע הרבה על מחשב נייד פשוט שישמש אותי לעבודה בזמן שאני בחו"ל בעיקר

ובחוץ.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, אסטון מרטין כתב:

ממליץ לפני המעבר למק לנסות פיזית את המקלדת והטראק פד, אני ניסיתי, לא מוסגל לסבול אותם, מעבר לזה מחשב מעולה

היכן אפשר לנסות אתה יודע? בחנויות של אי דיגיטל ?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, אסטון מרטין כתב:

ממליץ לפני המעבר למק לנסות פיזית את המקלדת והטראק פד, אני ניסיתי, לא מוסגל לסבול אותם, מעבר לזה מחשב מעולה

של הדור הנוכחי?

היה להם דור לא מוצלח, פעם, בעבר, מאז הגביהו את המקשים. המקלדת הכי נוחה by far

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, אסטון מרטין כתב:

שו?!
מאיזו מקלדת עברת?

לגבי הפד... באמא שלי אין לי מושג איך יכול להיות אחד יותר טוב...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך איזושהיא התממשקות עם אקוסיסטם של ווינדוס בצד התשתית(לא מדבר אגב על אופיס שיש לו אינטגרציה מלאה), הMAC פשוט קשוח.

לדוגמא, אני צריך לעבור בין HOPPER SERVERים דרך Remote desktop יחסית באופן קבוע - בMAC? צריך לפתוח את התוכנה של הRDP להוסיף מחשב חדש בGUI ללחוץ על NEXT להגדיר IP כבר איזה 5 לחיצות......בווינדוס? Winkey+R mstsc -v hostname.domain בום אתה בפנים.

היה לי גם בעיה עם xterm-265 שפשוט דפק לי סטטסטיקות שהייתי צריך לגזור מאחת המערכות אצל לקוח - נאח אבל זה פתיר בהחלפת הטרמינל.

בצוות שלי הסתובב מחשב MACBOOK PRO בין 5 חברי צוות שכל פעם זרקנו אותו בין אחד לשני כי לא הסתדרנו איתו עד שלבסוף הוא הלך לצוות המכירות - מצד שני חבר צוות אחר עובד עם MAC ולא מוכן לשמוע על אף מחשב אחר....אני מאמין שזה מאוד תלוי באופי העבודה שלך ואולי בהרגלים קצת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

בניגוד לארץ, בארה"ב כל התלמידים על הפלטפורמה. 

מכיוון שאני במקרה בארהב ובמקרה שני ילדים שלי בבית ספר ציבורי פה והם עובדים איתם, אף אחד לא סובל את הכרומבוקים ובפועל הרוב לא לוקחים אותם ומשתמשים במחשבים ביתיים במקום.

לפני שעתיים, אסטון מרטין כתב:

אפל במיוחד בדור הנוכחי נחשבים הgold standard המקלדות וטראקפדים.

לפני 8 דקות, noknok כתב:

בצוות שלי הסתובב מחשב MACBOOK PRO בין 5 חברי צוות שכל פעם זרקנו אותו בין אחד לשני כי לא הסתדרנו

רוב הצוותי פיתוח בחברות טק הגדולות משתמשים במקים.

גוגל , פייסבוק , אמזון וכו וכו וכו

אם אתה מנסה להגיד שהוא לאנשי מכירות ולא לאנשים טכנים 😂 אנא…

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...