Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 1.2 דור 7 החלפת רצועת טיימינג

talat
שימו לב! השרשור הזה בן 788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי, 

יש לי גולף דור 7, מנוע 1.2, שעלתה לכביש ב 2013 והגיעה ל-120 אלף ק"מ. 

הבנתי שהרכב עם רצועת טיימינג ולא שרשרת וממוסך אחד של היבואן נמסר שאין בהכרח צורך להחליף את הרצועה (אלא אם מתגלה בבדיקה שהיא עייפה ואז בודקים גם את מצב משאבת המים) וממוסך אחר נמסר שיש צורך כל 120 אלף או עשר שנים. אשמח לדעת מה נכון. 

בנוסף נאמר לי ע"י יבואן של חלקי חילוף שפלאגים לרכב הזה אפשר להחליף כל 80 אלף ק"מ ולא 60 אלף ורציתי לדעת אם זה נכון. 

דבר אחרון: אני בוגר של רכבים יפניים וקוריאניים בלבד וזאת האירופאית הראשונה שלי. במוסך רון רוצים 2,700 שקל לטיפול הכולל טיימינג, פלאגים, פילטרים ושמנים ואני מנסה להבין למה טיפול כזה עולה סכום לא מבוטל של כמעט 3,000 שקל (אני מודע לכך שאצל היבואן זה אפילו יקר יותר). אשמח להסברים ממי שמבין/יודע. 

מעבר לכך מכיוון שאני ירושלמי, אני מעדיף מוסך ירושלמי (שהמשמעות של נסיעה אליו היא לא הפסד של יום עבודה אלא רק כמה שעות עבודה בודדות) שאפשר לסמוך עליו ושהמחירים שלו הוגנים. 

אשמח לתגובה מכל מי שיכול להאיר את עיניי או לסייע. 

תודה מראש. 

עריכה אחרונה על ידי talat
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול באירופאיות קצת יותר יקר מאסיתיות

פחות אוהבים להסתבך איתם ולכן מבקשים תגמול שווה (המון בלת"ם)

אני על רכב דומה עם 110 אלף ללא החלפת טיימינג או כהלים מיותרים

לדעתי טיפול רגיל לא צריך לעלות מעל אלף שח כולל פלאגים

ותעדיף אחד שמתעסק עם גרמניות

(לי הבעיות כעת זה עם הגיר DSG7...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי באינטרנט הוראות ההחלפה לטיימינג במנוע EA211 (מנוע TSI עם רצועה) הן אחת ל120 אלף קילומטר או אחת ל5 שנים המוקדם מביניהם. 
אצלך רצועת הטיימינג בת כבר 9 שנים לכן יש צורך להחליף אותה ויפה שעת אחת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט חייב להחליף רצועת תזמון בשלב הזה.

מוסך רון מתמחה בטיפול ברכבים של קבוצת VAG. נכון שהוא לא זול, אבל עדיין זול ממורשה יבואן, ומשתמש בחלפים טובים, וגם נותן אחריות ארוכה על חלפים ועבודה.

הוא לא יבצע שום דבר שלא חייבים לעשות.

מאחר ומדובר על עבודה בהיקף גדול, ואני לא מכיר בירושלים מוסך ראוי (לא שולל שיש, אבל את רון אני מכיר), למרות שמדובר ביום עבודה, אני ממליץ לנסוע אליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוסך רון אומר - קדוש!!

אתה יכול לנסות את @אופיר המכונאי האקדמאי.

הוא "בוגר" מוסך רון, מומחה גרמניות!

פתח מוסך עצמאי לטיפול ברכבי VAG ומטפל ברמה גבוהה מאוד. מגיעים אליו לטיפולים מכל רחבי הארץ!

שניהם המומלצים באיזור המרכז.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2022 בשעה 23:40, talat כתב:

רוצים 2,700 שקל לטיפול הכולל טיימינג, פלאגים, פילטרים ושמנים

מרכיב עיקרי בהחלפת טיימינג זה זמן עבודה, ואולי אתה לא לוקח את זה בחשבון

אין מה לעשות, אלו המחירים במדינתינו.

לדעתי המחיר ששהוצע לך על טיפול כזה מקיף הוא סביר, בטח כשהוא בא ממוסך מומלץ בפורום.

*אין לי קשר למוסך רון ואינני מטפל שם

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...