Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה בסוללה היברידית טויוטה

תמיר999
שימו לב! השרשור הזה בן 799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם: קניתי טויוטה אאוריס סטייישן היברידית 2016 מחברת ליסינג, ביוני 2021 , חברת הליסינג לא האריכה את האחריות על הסוללה.  לאחר כחודשיים עשיתי בדיקה בטויוטה וגיליתי שהסוללה לא תקינה, איפשהו בספטמבר התחלתי להמתין לסוללה חדשה , טויוטה טוענים שאין להם סוללות במלאי ואני נוסע על בנזין מאז... משהו נתקל בבעיה דומה? משהו יודע כמה זמן הסוללות האלה אמורות להחזיק?  אשמח לעזרה,

תודה , תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין בשיפוץ סוללות. תחליף לחדש וסע לשלום. אלה מכוניות אמינות מאוד במידה והסוללה תקינה.

בפריוס אח שלי החליף אחרי 10 שנים. מאידך חבר שהיה לו דור 2 (מודל 2008) חידש אחריות עד 12 שנה ומכר את רכב בגיל 12 כאשר הסתיימה האחריות.

יש כמה גורמים שיכולים להרוג את הסוללה:

הכי משמעותי זה התחממות. אם פתח האוורור נחסם או היו בעלי חיים ברכב והמאוורר של הסוללה פחות אפקטיבי אז הסוללה תתחמם ותינזק.

טויוטה מזהירים גם מנסיעה בפריוס על חשמל בלבד (ללא דלק), והמצאות במצב ניוטרל יותר מידי זמן. במקרים אלה האחריות על הסוללה תפקע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, תמיר999 כתב:

שלום לכולם: קניתי טויוטה אאוריס סטייישן היברידית 2016 מחברת ליסינג, ביוני 2021 , חברת הליסינג לא האריכה את האחריות על הסוללה.  לאחר כחודשיים עשיתי בדיקה בטויוטה וגיליתי שהסוללה לא תקינה, איפשהו בספטמבר התחלתי להמתין לסוללה חדשה , טויוטה טוענים שאין להם סוללות במלאי ואני נוסע על בנזין מאז... משהו נתקל בבעיה דומה? משהו יודע כמה זמן הסוללות האלה אמורות להחזיק?  אשמח לעזרה,

תודה , תמיר.

אהה יקח עוד הרבה שנים עד שאנשים יבינו שכאשר קונים רכב היברידי/PHEV מעבר לבדיקת היסטוריית טיפולים/כיסוי תחת "מכון בדיקה" הדבר הכי חשוב זה מצב SOH של סוללה ורצף ביטוחי שלה !!!
לצערי חוץ מלחקות ליבואן אין לך ברירה אחרת.

לפני 8 שעות, mh53 כתב:

בדקתי בגוגל ויש מקומות שעושים שיפוץ לסוללה, שקלת את זה?

חוץ מלגוגל להשלות את פות"ש שלכל דגם יש פתרון תיקון אתה גם מכיר את התחום ?!? עד כמה מוגבל לדגמים מסוימים לפי שנתון מסויים ?
עד כמה היבואנים בעזרת מדינה חוסמים כל אפשרות ייבוא של תאים או סוללות שלמות כדי שיהיה פה תחרות,ובאיזה מחירים שערורייתיים מתומחרים מודולים/סוללות אצל יבואנים ? 

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

חוץ מלגוגל להשלות את פות"ש שלכל דגם יש פתרון תיקון אתה גם מכיר את התחום ?!? עד כמה מוגבל לדגמים מסוימים לפי שנתון מסויים ?
עד כמה היבואנים בעזרת מדינה חוסמים כל אפשרות ייבוא של תאים או סוללות שלמות כדי שיהיה פה תחרות,ובאיזה מחירים שערורייתיים מתומחרים מודולים/סוללות אצל יבואנים ? 

לא מכיר ולא המלצתי, רק פתחתי עוד אופציה. אתה מכיר את התחום? תוכל לתת מידע?

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מליסינג פריוס פלוס

אחד מתנאי הבסיס היו חידוש אחריות לסוללה בתוקף.

אנשים לא נותנים את הדעת לנושא החשוב הזה.

חובה לוודא שיש HHC בתוקף בקנייה מליסינג/מגרש/מוכר פרטי 

קופיקו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך יגידו לך שזה שילוב של מזל וסגנון נהיגה.

הם לא מפרסמים סטטיסטיקות.

לפני שהיה לי פריוס פלוס, הייתה לי אוריס. המוסכניק במוסך מורשה של טויוטה אמר לי לכאורה שאוריס עם פוטנציאל גדול יותר להתייחסות לסוללה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמרגיז הוא שמחירי תאי הסוללות לרכב ירדו לסביבות 130 דולר ל- 1KWH. עבור סוללות לטויוטה פריוס (וכנראה גם אוריס) מדובר ב 1.5KWH כלומר בערך 200 $.

ואילו  טויוטה איננה מורידה באגורה את עלות החלפת הסוללות.

אני מציע לך לברר את מחיר ההחלפה בטויוטה טבריה (טוענים שפחות מ 9K).

כדאי גם לברר בטויוטה אילת  אולי נתן להחליף ללא מעמ (אני מודע לטרחה - אבל יש כאן עניין של חיסכון משמעותי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...