Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח של זיעה מהרכב - מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לפני חודשיים רכב ועוד בתהליך הקניה תמיד היה ריח של זיעה ברכב...התעלמתי כי הנחתי ששואב אבק וניקוי יעלים.

חשבתי לקנות איזה פחית ריח, אבל אני די בעד לטפל בבעיה יסודית.

יש לי במושב האחורי כתמים של אוכל (אולי קיא של ילדים שהיה בעבר), תחושת בטן שאולי זה מקור הבעיה.

הבעלים הקודם של הרכב הייתה אמא לילדים....

פתרונות?

עריכה אחרונה על ידי God
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי עמוק של המושבים עם שואב אבק רטוב, אתה יכול גם לתת לסדנא שעוסקת בדיטיילינג שיעשו לך ניקוי פנים כראוי.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חומרי לניקוי המושב בהתאם לסוג החומר (עור, בד ..)

2. רימון למזגן - עזר לי מאוד בכמה רכבים שהיה ריח שמסתבר שהגיע ממערכת המיזוג

3. להחליף פילטר מזגן

4. ניקוי ייסודי של כל הרכב כולל הבגאז'

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את ה"רימון" שמנטרל את רוב הריחות לא עניין יקר 40-50 שקל , טיפול חד פעמי.

לגבי הכתמים תנסה להוריד לבד אם יורד יש חברות שמנקות עם שואב רטוב , אפילו כאלו שמגיעים עד הבית.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

שכחתי לשאול,

האם רימון יכול ליצור נזק כלשהו ברכב? סימנים? יש זוית מסויימת שצריך לשחרר אותו?

סוגרים חלונות לחלוטין?

משאירים טיפה פתוח?

לא פותחים את הרכב ל48 שעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלול להשאיר קצת ריח כימי, אבל זה עובר עם הזמן.

אתה שם אותו על רצפת הרכב/מרכז הרכב ומפעיל.

לפני שאתה מפעיל אתה שם מזגן כמובן לפי ההוראות.

הרכב צריך להיות סגור, וזה אמור לעבוד כ10 דק,

לאחר מכן אתה מאוורר את הרכב, ואפשר להשתמש בו, אם אתה יכול לצאת לנסיעה אחרי זו הזדמנות טובה לאוורר את הרכב(הוא יהיה מסריח כנראה מריח כימי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 13.11.2021 בשעה 20:28, ik3 כתב:

ניקוי עמוק של המושבים עם שואב אבק רטוב, אתה יכול גם לתת לסדנא שעוסקת בדיטיילינג שיעשו לך ניקוי פנים כראוי.

תגיד כמה דיטיילינג כזה עולה רק לפנים הרכב ומה הם עושים בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי השבוע לרכב שהיה מסריח מעישון ומטונף מבפנים - יצא חדש לגמרי, ניקוי פנים אצל דיטיילר בחיפה עלה 400 שח. שווה כל שקל לדעתי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, misterb כתב:

אני עשיתי השבוע לרכב שהיה מסריח מעישון ומטונף מבפנים - יצא חדש לגמרי, ניקוי פנים אצל דיטיילר בחיפה עלה 400 שח. שווה כל שקל לדעתי.

איזה טיפול הוא עשה בדיוק? קירצף את כל המושבים ושאב הכל וגם קירצף כל חלק וחלק בתוך הרכב עם חומרים מיוחדים? (הגה, גיר, דשבורד) 

בכללי אני רוצה שיעשו ניקוי לכל פינה מבפנים שירגיש לי כאילו אין בקטריות סתם לעצמי חחחח ולפי מה שראיתי דיטיילינג במרכז זה 1000 שקל.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ממש ניקוי ב׳פינצטה׳ של כל פינה ברכב, כולל הג׳יפה שמצטברת על מנופי האיתות/מגבים. המושבים הופכים לחדשים (למעט קרעים/חורים או כתמים ממש ממש בלתי אפשריים). זה כולל גם את תא המטען, השטיחים והדיפונים ברצפה/דלתות/תקרה. הכל הכל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, misterb כתב:

כן זה ממש ניקוי ב׳פינצטה׳ של כל פינה ברכב, כולל הג׳יפה שמצטברת על מנופי האיתות/מגבים. המושבים הופכים לחדשים (למעט קרעים/חורים או כתמים ממש ממש בלתי אפשריים). זה כולל גם את תא המטען, השטיחים והדיפונים ברצפה/דלתות/תקרה. הכל הכל.

שמע 400 שקל נשמע חלום לכל זה, כמה זמן כל הפרוצס לקח? מה הסיכוי אתה מכיר מקום במרכז שלוקח מחיר דומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השארתי ליום שלם מהבוקר עד 18:00 ככה, אבל זה היה כולל דיטיילינג חיצוני בנוסף (פוליש, ננו וכו').

לא מכיר באזור המרכז לצערי, אבל תעשה טלפונים לדיטיילרים שממליצים עליהם פה בפורום, ואולי יש מישהו אחר פה שיוכל לתת כיוון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, danixd41 כתב:

תגיד כמה דיטיילינג כזה עולה רק לפנים הרכב ומה הם עושים בדיוק?

לא היה לי הצורך להשתמש בשירות כזה(עושה את נקיון לבד), אבל איזור האלפייה נשמע סביר לעבודה מעמיקה.

בתחום כזה במיוחד זה במידה רבה מאוד מה שאתה משלם זה גם מה שאתה מקבל- וכמובן לעשות תיאום ציפיות מוך הדיטיילר ולבקש שיסביר בדיוק מה הפעולות שהוא מתכוון לבצע.

ככל שהדיטיילר ירד לפרטים היותר קטנים כך המחיר כמובן יגדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...