Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון העם של משרד התחבורה עלה לאוויר

zalmi
שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברגע שתצא תקנה מהמפקח על הביטוח, שערך רכב לצורך שיפוי יקבע לפי המחירון הזה, זה יתן לו בוסט מהאגדות.

אגב- בדקתי הרגע את ה"סחורה" הפרטית שלי שם- המחירים נראים די נאמנים למה שהיא שווה בפועל.

• רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי לגבי אחד הרכבים שלי סוזוקי SX4 GLX 2010- בלוח יצחק 29 אש"ח, במחירון "העממי" 17.5 אש"ח, במחירון יד 2 20.5 אש"ח. למי להאמין? יש לי מחשבה ברורה, אבל יש כאן בעיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, EliC25 כתב:

אני רוצה להאמין שבבניית האלגוריתם ישבו מתמטיקאים שמבינים כי ערכי קיצון לא יהיו רלוונטיים לכן לא ילקחו בחשבון.

מצד שני אל תשכח שזה ממשלתי...

אז אל תיקח תכנון נכון וחשיבה הגיונית כמובן מאליו

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון כזה מצריך סטטיסטיקאים שיודעים לתקנן, כמו בסקרים במוצאי יום הבחירות. השאלה היא האם משרד התחבורה שכר מביני עניין (כשכירים או כיועצים חיצוניים) שילוו את הפרוייקט לאורך זמן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי סאאב.

יש. רק דגמי 900 ו9000 משנות התשעים. הדגמים ה'חדשים' 9-3 או 9-5 שנות האלפיים לא מופיעים כלל.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ik3 כתב:

מצד שני אל תשכח שזה ממשלתי...

אז אל תיקח תכנון נכון וחשיבה הגיונית כמובן מאליו

לכן הדגשתי מה שהדגשתי

לפני כשעה, sperial כתב:

בדקתי לגבי אחד הרכבים שלי סוזוקי SX4 GLX 2010- בלוח יצחק 29 אש"ח, במחירון "העממי" 17.5 אש"ח, במחירון יד 2 20.5 אש"ח. למי להאמין? יש לי מחשבה ברורה, אבל יש כאן בעיה.

מוזר. שלנו 2011 ויצא לי 29, משוקלל 33500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק לך. אחרי הרבה ניסיונות כושלים הצלחתי להתחבר רק דרך קישור באחד מאתרי החדשות, נדמה לי ואללה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, om2 כתב:

לפני כחודש קניתי רכב.

אף אחד לא שאל אותי או את המוכר מה המחיר.

חבל

ביצעתי כמה העברות בעלות בחודשים האחרונים,

בכולם קפצה שאלה לגבי מחיר העסקה.

אגב האשכול כפול, אפשר למזג לכאן (נושא שנפתח מוקדם יותר):

https://carsforum.co.il/topic/694465-מחירון-העם-של-משרד-התחבורה-עלה-לאוויר/

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...