Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרחבת אחריות פיג׳ו 3008 ל-5 שנים (5,900₪)

Kintush
שימו לב! השרשור הזה בן 1057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה מה שהם מציעים, הם כנראה יודעים משהו שאחרים לא יודעים על צפי התקלות בדגם או שזו סתם שיטת מצליח לחלוב עוד קצת כסף. זה מחיר מופרך להרחבת אחריות. לי לפחות זה היה גורם בכלל מחשבה שנייה אם לרכוש את הרכב כי זה מציג את רמת האמינות של הרכב. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא . הרחבת אחריות היא כלי שיווקי. ללא קשר לאמינות הרכב.
למשל בחו"ל טיוטה מציעה מסלול פלטינום/זהב (תוספת תשלום) , 8-10 שנות אחריות מטמבון לטמבון.
דרך אגב לא חובה שהיבואן ימכור אותה בחו"ל. יש חברות שמתמחות בהרחבת אחריות מעבר ל 3 שנים.
זו מלכודת דבש ויש כאלה שישאבו לתוכה. כמו זבוב אל האור הכחול

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה כלי שיווקי, אבל במחיר כזה זו חרב פיפיות. מה שאני הצרכן שומע זה "אנחנו לא באמת מאמינים ברכב שלנו ולכן יש סיכוי שתחווה תקלה או תקלות בשווי של 6,000 שקל בשנתיים הבאות, אולי גם הרבה יותר, רק שלנו כידוע זה הרבה יותר זול לתקן אז אפשר להסתפק בסכום כזה". במחיר הזה כבר היה עדיף שלא היו מציעים. 

מה שהבאת כדוגמה, אז האחריות של טויוטה בארה"ב היא בסכום של כ- $1500 ואתה מקבל אחריות של 10 שנים עד 200,000 ק"מ. זה סיפור אחר לגמרי, אני בטוח שאם היה דבר כזה בישראל הרוב המוחלט של הרוכשים היה רוכש הרחבת אחריות כזו ואולי גם מחיר היד השנייה לא היה צונח צניחה חופשית בשנים הראשונות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה בלובינסקי? 

דגם אחד מוצלח והם מתחילים בחגיגות? 

מחיר הדגם טיפס באופן עקבי מאז הושק ב 2017, עלות הטיפולים לא זולה, גביית מחירים הזויים על צבע מיטלי ועכשיו 5900 שקל על הרחבת אחריות! 

מישהו שם פשוט שיכור וחושב שאפשר לחלוב את הפרה עוד ועוד. 

לא מבינים שם שעדיין מרבית הקונים נרתעים מהתוצרת וצריך לעזור להם להתגבר על המחסום הפסיכולוגי. 

הרחבת אחריות (כפי שעשו בסיטרואן ובאופל) היא כלי מצויין. אבל לא במחיר כזה! 

לי אישית יש רצון מאוד חזק להחליף הספורטאז' ב 3008.

אבל מיום ליום אני מבין שזו פשוט קניה לא נבונה. 

הרכב מצויין, היבואן חמדן. 

• אהבתי 2

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטות זאת של לובינסקי ? 

הרי דגמי סיטרואן מקבלים 5 שנות אחריות מלאה.

ודגמי פז'ו זה אותם מכלולים בדיוק.

לכן, זאת הכנסת כסף נוספת של לובינסקי...

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שטות? מהלך שיווקי.
3008 מוכרים מעולה גם עם 3 שנות אחריות.
סיטרואן סובל מביקוש נמוך יותר - מנסים לפתות לקוחות לרכוש c5 איירקרוס בעזרת אחריות ארוכה.
לא כל דגמי סיטרואן מקבלים 5 שנות אחריות. למשל, c4 ספייסטורר עם 3 שנות אחריות. אותם המנועים/ גירים, אפילו אותו סמל על הגריל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכום לדעתי גבוה. לשם השוואה, לסיאט אטקה ביקשו תוספת 1000 ש"ח עבור שנת אחריות נוספת. 3000 זה סכום מכובד ולא מפתה. 
אני לא מצליח לחשוב על טיפול או תקלה שתעלה לך 6000 ש"ח בתקופת 3-4 שנים\60-80 אלף ק"מ. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם טויטה בישראל מציעים אחריות מלאה ((לא רק על 

לפני 14 שעות, ch2856 כתב:

ברור שזה כלי שיווקי, אבל במחיר כזה זו חרב פיפיות. מה שאני הצרכן שומע זה "אנחנו לא באמת מאמינים ברכב שלנו ולכן יש סיכוי שתחווה תקלה או תקלות בשווי של 6,000 שקל בשנתיים הבאות, אולי גם הרבה יותר, רק שלנו כידוע זה הרבה יותר זול לתקן אז אפשר להסתפק בסכום כזה". במחיר הזה כבר היה עדיף שלא היו מציעים. 

מה שהבאת כדוגמה, אז האחריות של טויוטה בארה"ב היא בסכום של כ- $1500 ואתה מקבל אחריות של 10 שנים עד 200,000 ק"מ. זה סיפור אחר לגמרי, אני בטוח שאם היה דבר כזה בישראל הרוב המוחלט של הרוכשים היה רוכש הרחבת אחריות כזו ואולי גם מחיר היד השנייה לא היה צונח צניחה חופשית בשנים הראשונות. 

גם טויטה ישראל מציעים אחריות מלאה (מפגוש לפגוש כמו אחריות יצרן ולא רק על הסוללה) ל- 8 שנים, שזה דבר חסר תקדים בישראל.

לא יודע כמה היא עולה.

https://www.toyota.co.il/service-and-accessories/service-and-maintenance/service-extension#

עריכה אחרונה על ידי evc
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.5.2021 בשעה 19:03, markb205 כתב:

מה קורה בלובינסקי? 

דגם אחד מוצלח והם מתחילים בחגיגות? 

מחיר הדגם טיפס באופן עקבי מאז הושק ב 2017, עלות הטיפולים לא זולה, גביית מחירים הזויים על צבע מיטלי ועכשיו 5900 שקל על הרחבת אחריות! 

מישהו שם פשוט שיכור וחושב שאפשר לחלוב את הפרה עוד ועוד. 

לא מבינים שם שעדיין מרבית הקונים נרתעים מהתוצרת וצריך לעזור להם להתגבר על המחסום הפסיכולוגי. 

הרחבת אחריות (כפי שעשו בסיטרואן ובאופל) היא כלי מצויין. אבל לא במחיר כזה! 

לי אישית יש רצון מאוד חזק להחליף הספורטאז' ב 3008.

אבל מיום ליום אני מבין שזו פשוט קניה לא נבונה. 

הרכב מצויין, היבואן חמדן. 

מה בדיוק לא נבון בקניית 3008 ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי בטויוטה: הארכת אחריות לשנה רביעית וחמישית ביחד עולה 1,500 ₪ (כלומר 750 ₪ לשנה), אחר כך ניתן להאריך כל פעם לשנה נוספת, לשנים 6, 7 , 8, בעלות של 720 ₪ לשנה.

עריכה אחרונה על ידי evc
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Kintush כתב:

תודה על העצות, החלטתי לא להאריך את האחריות

כאשר רכשנו את הארונה של בת הזוג שלי שילמנו 1000 שקל תמורת הארכת אחריות לשנה שלישית, סכום בהחלט הגיוני לסוג רכב שכזה.

אני חושב שסכום של כ 1500 ש"ח לשנה הוא הגיוני לביטוח רכב כמו ה 3008 לשנה רביעית + חמישית, ואני הייתי מנסה לנסות ולהתמקח בנושא.

דרך אגב , קראתי את הארכת האחריות בטויוטה , ראשית היא מוגבלת ל 15K בשנה , הענין הוא בכמות סייגים לא נורמאלית אשר אני מתקשה לראות למשל איך בעל רכב בן 6 שנים מוכיח ליבואן שאכן הרכב עומד בכל התנאים..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...