Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרחבת אחריות פיג׳ו 3008 ל-5 שנים (5,900₪)

Kintush
שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקי - נראה לי שהרחבת אחריות תדרוש בהכרח טיפול במוסך יבואן. כ"כ צריך לקרוא "אותיות קטנות" של הרחבת האחריות, במידה וישנן.

אבל השאלה הגדולה היא האם תצליח "לחסוך" את הכסף הזה ע"י מעבר (לאחר 3 שנים) לאחזקת הרכב במוסך מתמחה, ולדעתי, אם לא מבחינת העלות, אז מבחינת השרות והמקצועיות עדיף לא להמשיך ולטפל אצל מוסכי היבואן.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Kintush כתב:

ביקשתי מסמך שישלחו לי שמפרט על כך. אעדכן

מה יהיה עם השירות? אי אפשר לקבל את זה מיד?

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך עכשיו. המסירה שלי תתבצע עוד 3 חודשים והשיחה על ההרחבה התבצעה לאחר הרכישה. ההחלטה לגבי האם להרחיב או לא יכולה להתבצע עד מועד המסירה. 

עריכה אחרונה על ידי Kintush
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Kintush כתב:

האם מוסכי היבואן בתל אביב (ב.ג או ליטל) נחשבים מקצועיים?

הצקצועיות היא לא המוסך אלא אותו מכונאי שעובד על האוטו, שהיום יכול לעבוד במקום אחד ומחר במקום אחר. על כל המוסכים יש ביקורת חיובית ושלילית ולכן תבחר לך מקום שנראה לך טוב ושאתה סומך עליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת אז נענה, לא הייתי לוקח בסכום הזה. יקר מאוד ואם הרכב לא אמין בצורה שמדאיגה אותי מספיק בשביל להוסיף כזה סכום אז אולי הוא לא קנייה כדאית מלחתכילה. מכיוון שזה לא המצב על סמך הדיבור על ה 3008 ומכיוון שהרכב סחיר מאוד ונמכר גם מעל מחירון (לפי מה שאומרים, לא עקבתי) אז למה לשלם להם כל כך הרבה?

כשקניתי את הקליאו 0.9 שלי בזמנו אז הרחבתי ללא מחשבה, להבדיל הסכום היה בסביבות ה 1500 ש״ח בלבד, למרות שלא ניצלתי את זה אני בטוח שזה החזיר את עצמו בקלות במכירה של הרכב אבל גם אם לא הייתי מוכר וכמעט בוודאות לא הייתי מנצל את האחריות בצורה משמעותית ב 5 השנים האלה (גם הוא נחשב לדגם אמין), רק בשביל השקט הנפשי פסיכולוגית זה סכום מצחיק ששווה את זה. זה נו-בריינר במצב כזה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם 3008 סחיר למדי, יש להניח שמכירה עתידית עם אחריות לא תאפשר לך למכור במחיר גבוה בכמה אלפי ש"ח יחסית ל-3008 ללא אחריות.

למרות ששכיחות תקלות עולה עם הזמן נשמע קצת אפוקליפטי שרכב בן 5-4 שנים המטופל בצורה סבירה ושאינו "לימון" יהיה זקוק לתיקונים בעלות של אלפי ש"ח אלא אם אתה ממש מתכוון לא לתחזק אותו - ובכל מקרה חוסר תחזוקה ימנע ממך את היכולת לממש אחריות, גם בתוך 3 השנים הראשונות.

• רעיון טוב! 1

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן במקרה שלי עם הקליאו זה עבר. צריך לקרוא את התנאים שלה אבל סביר להניח שגם אצלו זה המצב, לא מדובר למשל בפיצוי שניתן לקונה הרכב שלרוב אלה דברים שלא עוברים (למשל טיפולים חינם שקיבל בגלל רשלנות מסויימת של היבואן במסירת הרכב וכו') 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...