Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות חברת לובינסקי בכיבוד אחריות

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא,אני לא רואה צורך,אני מעדיף להתרכז בונדטה שלי פה בפורום,זה יגזול מזמני כאשר אני מהלל את VAG בגוגל,ובאמת זמני קצר,,,לצערי.

זה הגיע למצב שאני נאלץ להיכנס למוסכי צ'מפיון כדי לקבל סיפוק בימים שהם כל 21 יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כפי שגם נטען כאן מדובר ביחס שלמרבה הצער זוכים לו אצל יבואנים נוספים, אבל כשמישהו כותב כאן על וואג, שניים שלושה פוסטים למעלה, אתה עונה לו "מה הפואנטה" ו"מה זה קשור", או משהו בסגנון, אצלי זה דווקא כן קשור, ודאי כך כשמדובר בתופעה שאינה מיוחדת ליבואן כזה או אחר ולכן חשוב יותר לנסות לאפיין אותה, אולי אפילו לנסות ולמגר אותה. אצלך הענין יותר נוגע ומבחינתך בצדק למה שעברת אצל לובינסקי, קצת פחות לתופעה ככלל, אם כזו קיימת. לי נדמה שחשוב לאפיין אותה באופן עקרוני וכתופעה רווחת ואולי לא.

לפני 15 דקות, yoni2sh כתב:

רועי5 , על איזה ונדטה אתה מדבר ? זה מעליב וזאת האשמה חמורה ביותר כלפי,אתה מציג את השרשור שלי כנקמה וזה לא נכון בעליל.

אין לי שום פוקוס על לובינסקי,ואני בהחלט מכיר בפשלות של VAG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, איציק נ. כתב:

כן, בטח, כולם חסידי אומות עולם ורק לובינסקי חרא.

יאללה תתעוררו, כ-ו-ל-ם אותו החרא.

מקרה מאתמול (מספר בקצרה):
ספורטאז' 2020 עם 6000 קמ על השעון, נורת מערכת "בקרת סטיה מנתיב"\"שמירת מרחק" נדלקת.

נכנסים למוסך יבואן מורשה בפתח תקווה. פוגש את הרכב בכניסה למוסך לא פחות ולא יותר מנהל המוסך.
הוא קובע (בלי לחבר את הרכב למחשב) שהאוטו עבר תאונה (פגיעה מקדימה), 1000 שקל פירוק והרכבת פגוש + 8000 ש"ח ראדר (אם הוא נפגע, וכנראה שכן). "תפעיל ביטוח זה יקר".

אנחנו מחליטים לעשות אחורה פנה קדימה סע.

נכנסים הבוקר למורשה יבואן בהוד השרון. לא רק שהם יותר אנושיים ונחמדים, חיברו את האוטו למחשב ומייד ראו תקלה במצלמה. הזמינו מצלמה ומחליפים אותה.

(בין לבין, אני בודק בגוגל ורואה אין-ספור תוצאות על התקלה הזו, כאשר המכנה המשותף לכל הקונצרן הוא שלא משנה באיזה דגם [קונה, ספורטאז', סול וכד'], הוחלפה המצלמה. כנראה סידרה בלאי או משהו).

כולם אותו החרא.

מה הפואנטה שלך, שלטלקאר יש מוסך אחד חרא (מצטער על הביטוי, אבל אני ממשיך עם הנוסח שלך) כי במוסך השני אליו נכנסת ישר פתרו לך את הבעיה במהירות, מקצועיות וחביבות?

פות"ש עבר שלושה (!) מוסכים של לובינסקי שהתייחסו אליו מתחת לכל ביקורת, לרבות המוסך המרכזי. הדג מסריח מהראש.

• אהבתי 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאלה שמשפריצים מ VAG,,,פשוט רציתי להתרכז בנושא,בשביל כולם.

אם היה מתחיל ויכוח על מנועי פרינס גם הייתי מבקש להפסיק אותו,או על מאזדה או לא משנה מה....

אני חושב שהגיעו מים עד נפש,לנו כצרכנים ישראלים מגיע לקבל את השירות הזה כאלמנטרי,ולא אחרי ששת מדורי גיהנום,על זה אני נלחם.

תהיו בטוחים שאם הייתי עובר כזה דבר בטויוטה,גם הייתי פותח שרשור כזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, רועי5 כתב:

כפי שגם נטען כאן מדובר ביחס שלמרבה הצער זוכים לו אצל יבואנים נוספים, אבל כשמישהו כותב כאן על וואג, שניים שלושה פוסטים למעלה, אתה עונה לו "מה הפואנטה" ו"מה זה קשור", או משהו בסגנון, אצלי זה דווקא כן קשור, ודאי כך כשמדובר בתופעה שאינה מיוחדת ליבואן כזה או אחר ולכן חשוב יותר לנסות לאפיין אותה, אולי אפילו לנסות ולמגר אותה. אצלך הענין יותר נוגע ומבחינתך בצדק למה שעברת אצל לובינסקי, קצת פחות לתופעה ככלל, אם כזו קיימת. לי נדמה שחשוב לאפיין אותה באופן עקרוני וכתופעה רווחת ואולי לא.

הקשר הוא שצ'מפיון אפילו הפקידה במשרד הייתה רואה שבאוטו יש גרסת תוכנה לא נכונה וצריך לבצע עידכון בעוד בלובינסקי, שלושה (או יותר) בוחנים שנהגו ברכב לא מצאו בעיה. או שהבוחנים הללו לא מבינים מהחיים שלהם (כי הרי מי שנוהג ברכב מסוים אמור לזהות מיד פעולה לא תקינה) או שזיהו בעיה ושיקרו ללקוח בפנים, אבל בכל מקרה לא פתרו לו את התקלה.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להרגיע ולאזן קצת,,,אז זוגתי רכשה סקודה קארוק באוגסט האחרון,,,התחילו הגשמים,והוישרים רועשים בצורה בלתי נסבלת.

אני מקבל טלפון,,,יוני ,אני בדרך לקנות וישרים,,,,

למה ? יש לך אחריות ? סעי לראשון למרכזי,ויספקו לך חדשים.

מתקשרת אחרי שעה,,,הם אומרים שזה לא באחריות והמחיר הוא 680 שקל !!!!   

סיפור אמיתי !

אני נוסע למרכזי בראשון,כמעט הופך להם שולחן על הראש,,,,הוזמן וישרים ,,,,חחחחח

עוברים שבועיים,עדין אין וישרים,,,נוסעים שוב למרכזי בראשון,,,איפה הוישרים קונסטנזה ?!?!   אהההה,,,,הם במטוס בקונטיינר.

למטוס יש קונטיינר יא חתיחת חלאה ? על מי אתה עובד ?!

למחרת הותקנו וישרים חדשים,,,

סיפור אמיתי לחלוטין ! וישרים ב 680 שקל (-:

• מצחיק 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, שי כתב:

הקשר הוא שצ'מפיון אפילו הפקידה במשרד הייתה רואה שבאוטו יש גרסת תוכנה לא נכונה וצריך לבצע עידכון בעוד בלובינסקי, שלושה (או יותר) בוחנים שנהגו ברכב לא מצאו בעיה. או שהבוחנים הללו לא מבינים מהחיים שלהם (כי הרי מי שנוהג ברכב מסוים אמור לזהות מיד פעולה לא תקינה) או שזיהו בעיה ושיקרו ללקוח בפנים, אבל בכל מקרה לא פתרו לו את התקלה.

הפקידה במשרד רואה את זה במחשב, זה נכון. השאלה מה היא עושה עם המידע הזה :)

לצערי יש לי ניסיון רע מאוד עם כל המוסכים המורשים של צ'מפיון בחיפה. אף אחד מהם לא ידע לסדר תקלות כמו שצריך. מה לא עשו? הציעו להחליף מכלולים במחירים שקרובים ל10 אלף ש"ח ולא באמת פתרו בעיות. לאבא שלי הייתה תקלה בABS של הפאביה וסיפרו לו במוסך סקודה שצריך להחליף פלאגים (מה הקשר?!). רצו גם לנסות להחליף משאבה כי חשבו שזה יפתור את הבעיה. בסוף אבא שלי, בתור מהנדס, החליט לבדוק בעצמו, החליף כבל ופתר את הבעייה ב-50 ש"ח. והכבל החדש הוא בתקן של כור גרעיני, עוד יותר טוב מהמקורי. קיצר השירות חרא ולא צריך להגן על אף אחד. אבל זה בסדר.. אני לא קונה יותר VAG.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, yoni2sh כתב:

כדי להרגיע ולאזן קצת,,,אז זוגתי רכשה סקודה קארוק באוגסט האחרון,,,התחילו הגשמים,והוישרים רועשים בצורה בלתי נסבלת.

אני מקבל טלפון,,,יוני ,אני בדרך לקנות וישרים,,,,

למה ? יש לך אחריות ? סעי לראשון למרכזי,ויספקו לך חדשים.

מתקשרת אחרי שעה,,,הם אומרים שזה לא באחריות והמחיר הוא 680 שקל !!!!   

סיפור אמיתי !

אני נוסע למרכזי בראשון,כמעט הופך להם שולחן על הראש,,,,הוזמן וישרים ,,,,חחחחח

עוברים שבועיים,עדין אין וישרים,,,נוסעים שוב למרכזי בראשון,,,איפה הוישרים קונסטנזה ?!?!   אהההה,,,,הם במטוס בקונטיינר.

למטוס יש קונטיינר יא חתיחת חלאה ? על מי אתה עובד ?!

למחרת הותקנו וישרים חדשים,,,

סיפור אמיתי לחלוטין ! וישרים ב 680 שקל (-:

הוצאת 150k על רכב חדש אז מה זה להוציא ממך עוד 680 ש"ח, זה כאילו מבחינתם אתה תרנגולת מטילת ביצי זהב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, eitanuch כתב:

הפקידה במשרד רואה את זה במחשב, זה נכון. השאלה מה היא עושה עם המידע הזה :)

מעדכנים תוכנה. גם בלי שהייתי צריך להזכיר את הנושא הרכב חובר למחשב וקיבל עידכון.  

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, שי כתב:

מעדכנים תוכנה. גם בלי שהייתי צריך להזכיר את הנושא הרכב חובר למחשב וקיבל עידכון.  

השאלה היא האם הם מודיעים לך שיש עדכון ואתה מוזמן לבוא למוסך, או שאתה צריך לבוא מיוזמתך ולשאול. אני הייתי מצפה מחברה טובה שתודיע לי שיש עדכון, כמו כל תוכנה אחרת שאני משתמש בה. בדיוק כמו שאפל מודיעים לי על עדכון בIOS או מיקרוסופט דוחפים לי עדכון לwindows.

בכל מקרה, עזוב עדכון, זה יחסית פרט קטן ביחס לכלל השירותים במוסכים שלהם ולא חסר על מה להתלונן.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליטל ההתנהלות היתה בחוץ,ללא כניסה למוסך

בדקל ישר דיברתי עם היועץ שירות,וישר הוא התחיל להתווכח איתי שיש לי EAT8 ,,,ראבק ! אתה יועץ שירות במוסך מורשה ואתה לא יודע איזה גיר יש בסוג רכב הזה ? על מה אתה מקבל משכורת ? 

במרכזי ההתנהלות היתה "מסודרת"  סידרו אותי טוב טוב.

רק לידע כללי,הצרפתים לא כאלו דפרים טכנולוגית כמו שהרבה חושבים.

הם מספר 1 בכורים גרעניים עד היום,AIRBUS זה מטוס שברובו צרפתי,,,מטוס הקרב רפאל נחשב בין הטובים בעולם,הם מאוד חזקים בתעופה ותעשיה כבדה.

תראו את ה AIRBUS 350,,פשוט יצירת אומנות

עריכה אחרונה על ידי yoni2sh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 דקות, yoni2sh כתב:

בדקל ישר דיברתי עם היועץ שירות,וישר הוא התחיל להתווכח איתי שיש לי EAT8 ,,,ראבק ! אתה יועץ שירות במוסך מורשה ואתה לא יודע איזה גיר יש בסוג רכב הזה ? על מה אתה מקבל משכורת ? 

החויה שלי מ"יועצי השירות" במוסך מורשה של לובינסקי הייתה דומה, אם כי ממש פחות קיצונית. בזמנו, הייתה לי התפוררות של רצועת הטיימינג, ובעודי אבוד אח של חברה שלי - מכונאי מדופלם שראה מנוע-שניים מימיו - ביקש לדבר עם המוסך לא כדי להוכיח אותם על טעותם, אלא כדי ממש להבין מה השתבש במערכת שגרם לסתימה של הטורבו (ככה זה כשאוהבים מכונות). כשהם סיימו, הוא היה מופתע למדי מחוסר ההבנה הבסיסי של יועץ השירות בפעולת המנוע. בקצרה, היועץ ניסה לערבב ולבחוש אותו, וכשהוא ראה שמן העבר השני ניצב איש מהתחום, הוא פשוט העביר אותו הלאה. אפילו אני בבורותי היחסית בתחום, הצלחתי לאתגר את היועצים האלו בשאלותיי. גם כשקניתי את הרכב שמעתי בלייב יועץ שירות של מוסך מורשה אחר נשבע שבמנוע בקקטוס אין בכלל רצועת טיימינג אלא שרשרת - אז איך תתכן סכנת התפוררות? בקיצור, הם היו יכולים להיות קצת יותר על זה.

לפני 20 דקות, yoni2sh כתב:

רק לידע כללי,הצרפתים לא כאלו דפרים טכנולוגית כמו שהרבה חושבים.

הם מספר 1 בכורים גרעניים עד היום,AIRBUS זה מטוס שברובו צרפתי,,,מטוס הקרב רפאל נחשב בין הטובים בעולם,הם מאוד חזקים בתעופה ותעשיה כבדה.

סלחו לי, אבל אני חייב להגיד את המובן מאליו: עם המבנה של הקונצרנים היום, בשילוב עם אמנת שנגן והאיחוד האירופי, מה שנשאר מהמוצא של המותגים זה בעיקר צורת כתיב (כי ברור שבפיגו צריך 7 אותיות). כך שכנראה שמנהדסי PSA הם לא צרפתים גאלים זהובי שיער, אלא בליל יותר הטרוגני של אנשים, אולי עם איזושהי הטייה קלה יחסית לצרפתים. סביר גם שהטובים שבהם לומדים ומשתלמים במקומות שונים בעולם. אז פחות סביר שהצרפתים הם פשוט מהנדסים גרועים, ויותר סביר שיש עניין עם החברה\היבואן והחלטותיהם לכשמתגלות תקלות סדרתיות.

אני רוצה להוסיף גם שאחים של אמא שלי וצאצאיהם - כולם מתגוררים בפריז - החזיקו בחייהם רכבים צרפתיים. כיום, רובם עדיין נוהגים בכאלו (בעיקר פיגו-סיטרואן). אני לא חושב שהם בכלל שמעו על הסטיגמה שרווחת בארץ, שהרכבים שלהם לא אמינים - כל רכב שלהם נשאר בבעלותם שנים ארוכות מאוד ולא מציג תקלות משמעותיות. ולמה אני אומר את זה? כי לדעתי הבעיה היא יותר במוסכים בארץ ובטיפול הלוקה בחסר שלהם, מאשר במכונה. הרי ברור שכל רכב מצריך טיפולים ותחזוקה טובה, וכמובן שאבחנה טובה של תקלות היא אם כל פתרון מוצלח. אנחנו גם יודעים שלכל יצרן יש מחלות ברכבים כי ככה זה כשממציאים דברים חדשים ומורכבים, אז לא כולם מושלמים אבל גם לא כולם כ"כ נוראיים. לפי הפוסט המקורי - יש לפחות שלושה מוסכים בארץ שממש חוטאים ביכולת\ברצון לאבחן בעיה ולפתור אותה (ומהניסיון שלי אפשר להוסיף עוד אחד, שהוא גם המרכזי בדרום). אני בטוח שהבעיה הזו רווחת בעוד מוסכים ובעוד יבואנים. אבל בשורה התחתונה - בעיה שלא מאובחנת הופכת לבעיה הרבה יותר חמורה ויקרה בעתיד, ואם העתיד לא מכוסה באחריות - אז הרווח של המוסך ברור. נכון, זה מאוד קונספירטיבי, אבל מי יודע - אולי המוסכים בוחרים קצת ליהנות מפעם לפעם מה"בורות" של נציגי השירות שלהם, שלא רואים בעיה ברכב שברור שהוא לא בסדר ורק צריך לשכנע את הצרכן שהכל טוב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...