Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אהלן מחפש רכב בסביבות 38~45 אלף.

shai2010
שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, קיום יש לי מיצובישי לנסר 1.8 ספורט 2009, וואלה רכב ממש מפנק מבחינת אבזור לשנתון נותן מלא כח אבל עם זאת הוא שתיין טוב.

אני מחפש רכב בקרטריון שיעשה 1 ל 16/17 לפחות.

אני מתלבט בין מספר דגמים:

סיאט ליאון סטיישן 2016 1.2 טורבו 110 כ"ח

קיה סיד EX 2015/2016 או בנזין או דיזל השאלה מה מהם יותר מועדף.

סקודה פאביה 2016 1.2 טורבו 110 כ"ח

פיגו 2008 1.2 טורבו 110 כ"ח

,

מחפש רכב עם ביטוח מקיף שלא יהיה יקר, ואם יש דגם מומלץ יותר מאלו אשמח :)

יש לי הצעה לקחת סיאט סטיישן 2016 - 137 אלף ק"מ יד שנייה השכרה > פרטי ב 35 אלף, נשמע משתלם?

עריכה אחרונה על ידי shai2010
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, המחליף כתב:

שקלת התקנת מערכת גפ"מ?  הדלק יקר והגז זול.

שקלתי, אבל החיסכון שעולה גפ"מ אחרי שרכשתי אותו ארגיש בטווח ארוך.

ואני רוצה להתחדש ברכב כבר שנתון גבוהה ולהנות מחווית נסיעה מהנה יותר כי אצלי צריך לעשות יישור קו רציני. מתלים, בולמי זעזועים, בלמים  פחחות ועוד הרבה ולפחות היישור קו הזה עולה 3 ~ 5 אלף. ברכב ששווה כבר רק 10~12 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב כוח עם הייתי ממליץ לך סיד טורבו דיזל, הבעיה שקשה למצוא פרטית ולא מונית או ליסינג..

יותר חסכוני (ופחות חדיש) תהיה סקודה פאביה ספייס 1.9 ידנית טורבו דיזל (עד 2012) או לחילופין אוקטביה דיזל (1.9 או 2.0 טורבו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Gavrik כתב:

כל אלו רכבים דיי שונים.

מה הצד

רכים מהרכב מלבד ביטוח זול וצריכת דלק נמוכה? כמה אתה באמת נוסע שחשוב לך צריכת דלק?

רוצה רכב חזק שנותן תגובה בגז אם צריך להגיב בכביש לצאת לאכיפה, לנסוע בכביש 6 ברכב שמרגיש טוב ולא איזה מיני קטנה שמשאית מעיפה אותה מהנתיב.

רוצה שהרכב יתן לי מלבד ביצועים גם חיסכון אז צריך מנוע טורבו בשביל העניין המשולב.

רוצה שנתון גבוהה כי נהגתי עד היום ברבים 1996, 2001, 2007, 2009, רוצה להתקדם למשהו עדכני עם גימיקים ברכב. לא רוצה להשקיע יותר מ 45 אלף שקל מה שיש לי חיסכון לשלם במזומן.

אני נוסע ביום 50 ק"מ +- ועוד סופ"ש שלם איזה 200~300 ק"מ אם אני נוסע לטיולים.

יוצא לי כיום לשלם על דלק בחודש 1,300~1,500 שקל.

אני מצפה להגיע עם רכב חסכוני ל 500~700 שקל דלק בחודש לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך טסלה, אתה מדבר על סכומים לא ריאלים להוצאות דלק.

איך אתה רוצה רכב עם כח ובוחר בלאון סטיישן או פאביה, לא מובן לי גם איך אתה מתלבט בין רכבי סטיישן וסופר מיני.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמה לא ריאלי? אם הלנסר 1.8 עושה 1 ל12 (כביש 6 בין-עירוני) ודיזלית תעשה לו 1 ל24 הוא יוכל להגיע לצריכת דלק כזאת.

חפש לך פלואנס/מגאן דיזל הגיר קצת בעייתי והתיקונים שלו לא זולים אבל מנוע הדיזל חזק גמיש אמין וחסכוני והרכבים יתאימו לאופי הנסיעות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Gavrik כתב:

חמה לא ריאלי? אם הלנסר 1.8 עושה 1 ל12 (כביש 6 בין-עירוני) ודיזלית תעשה לו 1 ל24 הוא יוכל להגיע לצריכת דלק כזאת.

חפש לך פלואנס/מגאן דיזל הגיר קצת בעייתי והתיקונים שלו לא זולים אבל מנוע הדיזל חזק גמיש אמין וחסכוני והרכבים יתאימו לאופי הנסיעות שלך.

איך הרנו מגן גרנד קופה 2017 ?  כל הכביש מפוצץ ליסינג שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gavrik כתב:

הגרנד קופה לא בתקציב שלך הן מתחילות מהחל מ60 אלף שקל לאקזמפלר לא שחוט

סליחה על הבורות מה זה "לאקזמפלר".

נראלי אלך על הסיאט סטיישן, הוא רכב מומלץ בלי בעיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די סגור על הסיאט סטיישן, יש לי אחת שאני צריך לקחת לבדיקה ביום שלישי.

הנתונים כאלו: יד ראשונה השכרה יד שנייה פרטי, 139 אלף ק"מ. מצב קוסמטי ממש טוב שנת 2016 רוצ עליה 35 ועוד אולי יש מה לרדת.

מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אקזמפלר" זאת מילה נרדפת לעותק שמתייחסת לאחד מן העותקים היא מיושמת לרוב במצבים שהם יש מספר עותקים של פריט מסויים ומדגישים את יחודו של יחידה ספציפית מתוך אותם העותקים.

העסקה של הסיאט לאון לא נשמעת כמו משהו שהוא בדיקו ההפך מאקזמפלר טוב ושמור מדובר ברכב עם יחידת הנעה מתקדמת רגישה ויקרה לתיקון, שהיה גם בעבר של השכרה וגם בעל קילומטראז לא נמוך לדעתי מתכון לצרות והוצאות במוסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...