Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה קצרה וולוו V60 CC

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על הסקירה. לדעתי פצצה של רכב, וגם הT8 שיצא לי לנהוג קצת גם בה.

כמה הערות:

נכון שמערכת המולטימדיה (שכבר ממש לא חדשה אגב אלא כבר בת 6 - יצאה לראשונה ב-XC90), מודרנית לעומת מה שיש לך ב-V40 אבל היא כבר מרגישה קצת מיושנת וסובלת מגרפיקה לא מזהירה.

ממליץ לך בחום לנסות את ה-T8 אבל אל תצפה לשום דבר שמתקרב להרגשה ספורטיבית מלבד הביצועים עצמם. וגם שם מבחינת ההרגשה היא מאוד מאוד לינארית עם אפס דרמה. הרכב אמנם חזק מאוד אבל אתה מוצא את עצמך שואל לפעמים איםה הסוסים והאם הם ברחו מהאורווה...

בכל אופן, תן לי XC-60 T8 או V60 T8 ואני לוקח את הסטיישן כל יום. וזה בלי להתייחס לעובדה שהיא זולה ב-100 אלף ש״ח מהקרוסאובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה,
אחד הרכבים שהכי סיקרנו אותי לרכישה,
המחיר המשוגע שלו פה יחד עם ירידת ערך פשוט לא הגיונית של וולבו הבריחו אותי.
אולי כיד שניה בסיבוב הבא.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו אמורה לחשוף בקרוב רכב חדש שחלק מהשמועות מדברות על כך זה דגם מחליף ל-V40 וחלק על XC40 קופה. בכל מקרה, זה יהיה רכב חשמלי מלא בלבד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה,
אחד הרכבים שהכי סיקרנו אותי לרכישה,
המחיר המשוגע שלו פה יחד עם ירידת ערך פשוט לא הגיונית של וולבו הבריחו אותי.
אולי כיד שניה בסיבוב הבא.

למה מחיר משוגע? לא שיש לו כלכך מתחרות (סטייישן) אבל בהשוואה לרכבים כמו 330e, או C300e ואפילו האחות הסלונית ה-S60 המחיר סביר ביותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בהחלט מעניין ומתחרה חזק לאאוטבק של סובארו שלצערי בארץ לא יודעים להעריך רכבים כאלה , וולוו התקדמה מאוד ונכון שיש ירידת ערך אבל תאכלס 

מי שקונה לנשמה לא מחפש ערך כלכלי .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד מעניין , המחיר אטרקטיבי כחדש למי שיש את הסכומים האלה ביחס למתחרים אבל בטח יהיה עוד יותר אטרקטיבי כיד שניה לאור שחיקת הערך. 

נהגתי כמה שעות על S60 T8 החדשה, 

ההתרשמות דיי דומה, התחושה היא שהדור החדש הלך אחורה מבחינה דינמית וקדימה משאר הבחינות (כולל נוחות, איכות וכו' ). 

מצד שני נהניתי לחזור לרכב שלי על התזזיתיות והזריזות שלו ,גם המושבים מחבקים יותר. 

אם היתה מגיעה הV60 הרגילה (לא CC) עם מנוע T5 זה היה יכול להיות מעניין כרכב למשפחה בעתיד .  אני לא מתלהב מהיברדיות (T8)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...