Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על מה הייתם ממליצים Z900 או CBR650R?

pronella
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,ממש מתלבט בין השניים,אופנוע מוגבל רישיון A1, שואל מבחינת תמורה למחיר, להלן הנתונים:

קוואסקי זד 900-  ק"מ - 7000, צבע שחור ירוק, יד ראשונה מודל 2020- מחיר סופי 51 אש"ח, ללא הגבלה לאופנוע.

סיביאר650אר- ק"מ - 10,000, צבע אדום, יד ראשונה, מודל 2019- מחיר סופי 55 אש"ח, מחירון 49, מבקש מעל המחירון בגלל שיש תוספות לאופנוע, ידיות ASV, כיסא ONESEAT, הורדת הגבלה ב5000 ש"ח, אגזוז IXRACE.

מהי העסקה טובה מבין השניים? אני אישית אוהב מאוד את שני האופנועים והגורם המכריע מבחינתי היא עסקה שווה יותר, מה דעתכם?

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ לקנות אותם מוגבלים.

אם אתה יכול אז תשדרג רשיון ואם לא אז עדיף לקנות אופנוע A1 עם מנוע קטן יותר אבל לא מוגבל.

לגבי העסקה השווה, תבדוק במחירון כמה הם שווים ותחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עומר,

אני לא מגיע מהתחום ולכן לא מבין בשוק של האופנועים האלה, מחירון זה לא בהכרח מדויק.

אשמח לדעת למה אתה לא ממליץ לקנות מוגבל ברישיון

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שממש ניתן להשוות ביניהם - אם מבחינת התנהגות או כוח מנוע.

ה-Z900 מרגיש חזק דיו, וחד מאוד. ובכל זאת יש הבדל של כ-4 קג"מ בין שני האופנועים...

(לא רכבתי על ההונדה).

אני לא יודע מה הניסיון שלך...

שווה שתרכב על שניהם ותחליט ל-מה אתה מתחבר יותר.

אופנוע, גם אם ישמש אותך ברמה הפרקטית, הוא עדיין כלי שקונים גם עם הלב/בטן ולא רק בגלל מחיר/כדאיות עסקה טובים יותר.

לדעתי כמובן...

לגבי מגבלת הרישיון שלך - אני מניח שאתה מתכנן הרחבת רישיון ואז לא תהייה לך מניעה ברכיבה על כלי שאינו מוגבל.

אחרת הביטוח לא תקף... וזאת רק הבעיה הכספית הנגזרת מכך...

בהצלחה!

אלי

• מעניין 1

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על ההתייחסות.

נהגתי על אופנוע ידני 250 סמ"ק כשנה-dealim road win 250.

יכול להעיד על עצמי שאני מתון וזהיר מאוד ורוכש את האופנוע כדי ליהנות מאופנוע איכותי, כוח זמין ובשביל להשוויץ ברמזור. לא מתכנן ימי מסלול וטיולים.

מתחיל הגדלה לרישיון, מעדיף לקנות מוגבל A1 (ללא הגבלה במנוע) מכיוון שהשוק מצומצם יותר ומעניק יתרון במכירה.

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשני האופנועים שאתה שוקל לקנות, ההגבלה לA1 היא מאוד ארגסיבית.

אתה תשלם יקר ותקבל אופנוע מסורס שגם מרגיש מסורס אבל אם המטרה היא להשוויץ ברמזור אז תקנה את מה שהכי מוצא חן בעיניך. שניהם כלים מוצלחים ואיכותיים.

הCBR650 פחות נוח אבל יש לו אלקטרוניקה שכנראה אין בZ900 (נכנסה במודל 2021)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...