Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשי Android Auto - לא לעדכן גירסה ל-6 - היא חסומה לישראל!

m3x7r3m3
שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עם S21 אולטרה. בגולף 2019, וגם עם ה S9+ הקודם היו לי ניתוקים לסירוגין ולא משנה מה ניסיתי לעשות (החלפות כבלים, עדכוני תוכנה).

אחרי כל הניסיונות שלי, המסקנה שלי היא שזה מגיע מהחיבור לרכב וממשק התוכנה מול הרכב ולא בהרכח מכבל או מהמכשיר עצמו. (להשוואה אותם מכשירים עובדים 100% עם 3008).

לגבי מיקום, אצלי דווקא הבעיה קיימת בגוגל מפות, עברתי לוויז ושם הבעיה לא חוזרת על עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, GTאי כתב:

אני עם S21 אולטרה. בגולף 2019, וגם עם ה S9+ הקודם היו לי ניתוקים לסירוגין ולא משנה מה ניסיתי לעשות (החלפות כבלים, עדכוני תוכנה).

אחרי כל הניסיונות שלי, המסקנה שלי היא שזה מגיע מהחיבור לרכב וממשק התוכנה מול הרכב ולא בהרכח מכבל או מהמכשיר עצמו. (להשוואה אותם מכשירים עובדים 100% עם 3008).

לגבי מיקום, אצלי דווקא הבעיה קיימת בגוגל מפות, עברתי לוויז ושם הבעיה לא חוזרת על עצמה.

יש לי אוקטביה 2020 עם מסך 8 אינץ' (אני מניח שזו מערכת זהה לזו שבגולף שלך) עם טלפון סמסונג גלאקסי S20 אולטרה - הקישוריות מאוד יציבה. יש בעיות כאשר יוצא עדכון בטלפון ל- Android Auto (אני מבצע עדכוני אפליקציות בצורה ידנית כל כמה ימים). 
אני משתמש בכבל של BELKIN.
בתקופה שהייתי עם הטלפון הישן, סמסונג גלאקסי S7 EDGE בו ה- Android Auto הגיע באמצעות APK היו הרבה ניתוקים ובעיות - לחיצה ארוכה על כפתור הווליום ברכב שמשמש גם כפתור כיבוי והפעלה, מאתחלת את המולטימדיה. הייתי מאתחל את המולטימדיה כך כשהיו תקלות בטלפון הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני משתמש ב Android Auto יותר משנה בעזרת גרסה 5.9 ב APK. אבל בספטמבר גוגל חסמו את השימוש.  שנמוך הגרסה בעזרת APK לא מאפשר לפתוח את האפליקציה ואם אני מעדכן גרסה אני מקבל הודעה שאין תמיכה בישראל לשירות.  יש למישהו רעיון איך לפתור את זה?  תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למי שהשתמש באנדרואיד אוטו על מסך הטלפון, ולא למי שמשתמש בחיבור לרכב. שני דברים שונים, למרות השם הזהה. מניח שבגלל זה השינוי, זה יהיה פחות מבלבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שזה לא רק גוגל, אם הם יבטלו את AA הרבה יצרני רכב ישארו עם המכנסיים למטה. מה גם שזה יעודד אנשים לעבור לאפל. אם יהיה לי רכב עם מערכת מולטימדיה מקורית שבה אני פתאום יכול להשתמש עם אייפון אבל לא עם אנדרואיד, כנראה שזה יגרום לי לעבור, עם כל הצער שבדבר.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.10.2021 בשעה 10:47, GI כתב:

אני משתמש ב Android Auto יותר משנה בעזרת גרסה 5.9 ב APK. אבל בספטמבר גוגל חסמו את השימוש.  שנמוך הגרסה בעזרת APK לא מאפשר לפתוח את האפליקציה ואם אני מעדכן גרסה אני מקבל הודעה שאין תמיכה בישראל לשירות.  יש למישהו רעיון איך לפתור את זה?  תודה

איזה טלפון? איזה מערכת הפעלה?

תנסה לפי המדריך שפירסמתי פה לעשות התקנה מחדש ונקייה - של גרסה אחרונה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.10.2021 בשעה 20:39, RedLabel כתב:

העניין הוא שזה לא רק גוגל, אם הם יבטלו את AA הרבה יצרני רכב ישארו עם המכנסיים למטה. מה גם שזה יעודד אנשים לעבור לאפל. אם יהיה לי רכב עם מערכת מולטימדיה מקורית שבה אני פתאום יכול להשתמש עם אייפון אבל לא עם אנדרואיד, כנראה שזה יגרום לי לעבור, עם כל הצער שבדבר.

אם היה לי אנדרואיד כבר עכשיו הייתי עובר לאפל רק על העצבים של החיובריות לרכב (כל רכב) וחוסר התמיכה בישראל.

זו פשוט חוצפה וזה ממש מעצבן.

בלי קשר הממשק של אנדרואיד אוטו בינוני מאוד ואפל קרפליי לא רואה אותו ממטר.

• אהבתי 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את המעבר מאנדרואיד לאפל לא מזמן וממשק הקאר פליי סקרן אותי מאוד לאור ביקורות שהוא עדיף על אנדרואיד.

בשורה התחתונה - אני לא מרגיש הבדל משמעותי. גם לאפל יש באגים פה ושם ובאופן כללי אצלי אנדרואיד אוטו עבד היטב מאז שהוטמע באנדרואיד 10. מה שכן במכשיר גלקסי S21 של אחד מבני הבית הוא פשוט מסרב להתחבר באופן עקבי, קצת התעייפתי מלנסות לגרום לו לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...