Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשי Android Auto - לא לעדכן גירסה ל-6 - היא חסומה לישראל!

m3x7r3m3
שימו לב! השרשור הזה בן 906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני עם S21 שכבר חשבתי לשלוח לתיקון על הניתוקים מה-AA.

העדכון האחרון שיפר את המצב. עדיין הוא די גרוע בהשוואה ל-S10 המוחלף.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם S21 עובד לי מצוין אבל יש בפורום 3008 המון מתלוננים עם S21 שהמכשיר פשוט מסרב להתחבר ולא משנה אם שמים כבל גם ב300 שקל. אני נוטה להאמין מכמות התלונות שאכן יש בעיה בדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידוע. המסך של פיג'ו 3008 הוא דיי סרבן צימוד בכל הקשור ל AA.

יש להם עדיין לא מעט באגים בנושא. 

אבל ראיתי תופעות חמורות אפילו במזדה חדשה שמסרבת לצמד אייפון לבלוטות . קורה לטובים ביותר. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש משהו שיעביר אותי לאייפון זה האנדרואיד אוטו... לא יודע אם זה הממשק מול ה-ford sync שלא עובד הכי טוב, או האנדרואיד אוטו שלא לגמרי עבר QA כמו שצריך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Nemesis כתב:

מוזר, ב- 21 שלא עובד מצויין.

לאחרונה גם הוספתי ממיר מ- AA חוטי לאלחוטי, אז בכלל תענוג.

למה אתה לא משתף וזה? 😁

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי גרסה, ניסיתי לחבר היום וזה לא עבד.

הוא מקפיץ את המסך של אישור ההגדרות ואז עולה מסך שאומר ש-Assistance מיד אמורה לפנות אלייך, עד שמשהו משתבש והכל מתנתק. ממש מעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.10.2021 בשעה 01:28, Nemesis כתב:

מוזר, ב- 21 שלא עובד מצויין.

לאחרונה גם הוספתי ממיר מ- AA חוטי לאלחוטי, אז בכלל תענוג.

שמח בשבילך שעובד לך .
אם תוכל לציין סוג כבל -מקןרי \לא מקורי?
רכב?
אצלי אפליקציות הרדיו התחילו לזייף לאחרונה - כל הזמן יש קפיצות .
ניווט בעברית לא עובד -כמו לרובנו .
ניסיתי כבל מקורי ולא מקורי -אין הבדל .

מכשיר נייד של אסוס ,מריץ אנדרואיד 8 .
AA 686613354

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.geektime.co.il/google-assistant-hebrew-support-gets-major-milestone/

התפתחות משמעותית לקראת אסיסטנט בעברית, ואפשר להניח שגם תמיכה רשמית של aa בישראל בעקבותיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.10.2021 בשעה 08:24, גור אדם כתב:

אם יש משהו שיעביר אותי לאייפון זה האנדרואיד אוטו... לא יודע אם זה הממשק מול ה-ford sync שלא עובד הכי טוב, או האנדרואיד אוטו שלא לגמרי עבר QA כמו שצריך.

אני בספק שהמוצר הזה עבר בכלל QA עם כמות הבאגים שיש שם, שמים את סייברפאנק בכיס הקטן.

מהנסיון שלי זה עושה רושם שעובד הכי טוב עם מערכות אודיו ברכב מבוססות אנדרויד נקי, כמו כל המסכים הפשוטים האלו.

ומרבית התקלות נראה שמגיע מכל המערכות הפעלה של יצרניות הרכבים בין היתר.

אני עם אופל ו INTELLILINK 4.0 וזה עושה בעיות מהיום הראשון שאני עם הרכב, עם כמה מכשירים זה עבד תקין עם פחות תקלות (אבל עדיין היו).

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, liav12 כתב:

אני בספק שהמוצר הזה עבר בכלל QA עם כמות הבאגים שיש שם, שמים את סייברפאנק בכיס הקטן.

מהנסיון שלי זה עושה רושם שעובד הכי טוב עם מערכות אודיו ברכב מבוססות אנדרויד נקי, כמו כל המסכים הפשוטים האלו.

ומרבית התקלות נראה שמגיע מכל המערכות הפעלה של יצרניות הרכבים בין היתר.

אני עם אופל ו INTELLILINK 4.0 וזה עושה בעיות מהיום הראשון שאני עם הרכב, עם כמה מכשירים זה עבד תקין עם פחות תקלות (אבל עדיין היו).

כנראה אכן או המכשיר עצמו בעייתי או!!! הגרסה "העברית" כוללת רכיב שמפריע. 

האם יש למישהו טלפון כזה שנקנה לא דרך אחת המפעילות? זה יהיה מעניין לראות האם התוכנה תעבוד.

אצלי ב Note20 ultra (לא נקנה דרך סאני) המכשיר היה מותקן כבר עם AA ומקבל עדכונים שוטפים ללא בעיה.

גרסת 6.8.61 נכון לרגע זה ואין בעיה לא באפליקציות מוסיקה או בניווט

AA6.jpg

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...