Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתמשי Android Auto - לא לעדכן גירסה ל-6 - היא חסומה לישראל!

m3x7r3m3
שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעולם לא הצלחתי להכניס באנדרואיד אוטו יעד לניווט בצורה קולית, אני תמיד מכניס מראש יעד לוויז ורק אז יוצא לדרך,  הבעיה מתחילה שפתאום רוצים לשנות יעד באמצע נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ch2856 כתב:

היתרון הכי גדול בקאר-פליי זה התפעול הקולי בעברית המאפשר להכניס יעד למערכת הניווט בעברית, באנדרואיד אוטו זה פשוט בלתי אפשרי להכניס יעד של רחוב ישראלי

תמיד מכניס כתובת לוויז בעברית עם הקולי. מה הבעיה עם זה?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חודש ומשהו עם android auto החלטתי לנטוש אותה.

א. החובה לחבר אותה עם כבל בכל נסיעה מעצבן. נגעת בטלפון ובטעות התנתק בכבל כל משותק והחיבור צריך להתבצע מחדש.

ב. אני משתמש בממשק אנגלית בטלפון, כך שלא ניתן להשתמש בתוכנת ניווט כי הזיהוי הקולי לא מבין עברית, המקלדת של הממשק באנגלית בלבד, ובטלפון לא ניתן לפתוח את המפות כל עוד הממשק פעיל ברכב. אם מתקבלות הרבה הודעות זה מפריע למוזיקה וממילא הקראת הודעות לא עובדת בעברית

ג. אין רדיו, יש אפליקציות רדיו - נכון, אבל יש שיהוקים פה ושם וזה פחות אינטואטיבי

ד. הווליום ואיכות השמע במוזיקה/רדיו חלש משמעותית מאשר שמיעה ישירות דרך ה-HU

ה. אני משתמש ב-TIDAL בתור אפליקציה להזרמת מוזיקה ואין seekbar 

חזרתי לממשק של האנדרואיד הרגיל ברכב ואני מרגיש שיפור עצום בהכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מדבר על חזרה לממשק  של האנדרואיד הרגיל אתה מתכוון למערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד ? או לשימוש בטלפון ישירות ללא שיקוף למסך המערכת?

אותי גם מעצבנים מאוד הניתוקים התכופים של android auto וגם חוסר יכולת לבצע חיפוש קולי בעברית.

מצד שני, שימוש באנדראויד של מערכת מדיה אצלי פחות אינטויאיטיבי , מגיב לאט  יותר וגם מעצבן למדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל שלי אמנם מקורי אבל ממש רעוע ואני לא חווה ניתוקים כמעט, ממש לעיתים רחוקות, ולצערי אני מאלה שחוטאים, נוגעים ומזיזים את הטלפון לא מעט בזמן נהיגה.

אצלי אפשר להשתמש באנדרואיד אוטו ולהמשיך לשמוע רדיו/מוזיקה מהאוטו כרגיל, לא חובה להשתמש באפליקציות מוזיקה של אנדרואיד אוטו. כשאני שומע דרך ספוטיפיי ורדיוס 100FM שומעים אחלה, אני לא מרגיש הבדל באיכות או בעוצמה.

את ההתראות על ההודעות אפשר להשתיק בהגדרות של אנדרואיד אוטו. אן זאת קבוצה שחופרת אז אפשר להשתיק מהמסך את ההתראות של הקבוצה הספציפית הזאת בזמן שמתקבלת הודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, igor8s כתב:

כשאתה מדבר על חזרה לממשק  של האנדרואיד הרגיל אתה מתכוון למערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד ?

כן, הממשק אצלי מאוד מהיר ונוח לעבוד איתו, אבל רציתי לנסות את השיקוף של AA שכולם מדברים עליו ודי התבאסתי ממנו.

אצלי המעבר ל-AA הוא כמו הפעלה של תוכנה ולא ניתן להפעיל במקביל אליה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, igor8s כתב:

ווייז שמופעל דרך Android Auto ? בלתי אפשרי כי Google Assistant לא תומך בעברית בזיהוי קולי. 

כן. וויז שמופעל דרך אנגרואיד אוטו.

יש בפינה הימנית תחתונה ציור של מיקרופון. נוגע בו, אומר את הכתובת והוא מחפש אותה.

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.4.2021 בשעה 12:41, m3x7r3m3 כתב:

תנסה להכנס להגדרות של Android Auto ולמחוק Cache, אולי זה יעזור, אם לא תנסה למחוק גם Cache וגם Storage.

כמובן למחוק גם מצד הרכב את הצימוד, כי תצטרך צימוד מחדש

בוצע מזמן..

אין בכלל אפשרות לפתוח את האפליקציה.

אתה יכול לבצע update ואחרי זה יכול לבצע uninstall, אין open.

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Uninstall לא יעזור, כי הוא יחזיר אותך לגירסה שבאה עם מערכת ההפעלה, שהיא 6.2...

הוא גם לא אמור להיפתח, אבל חיבור של המכשיר למערכת רכב תואמת אמורה לפתוח את תצוגת ה-AA על מסך הרכב.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

Uninstall לא יעזור, כי הוא יחזיר אותך לגירסה שבאה עם מערכת ההפעלה, שהיא 6.2...

הוא גם לא אמור להיפתח, אבל חיבור של המכשיר למערכת רכב תואמת אמורה לפתוח את תצוגת ה-AA על מסך הרכב.

כן זה מה שקורה לופ של update\uninstall  ולא מתפקד ברכב.

עד גירסאות אחרונות הוא היה נפתח במוד טלפון.

לאחרונה גוגל הפרידה את זה לשתי אפליקציות והשיקה android auto for phone 

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Night Driver כתב:

כן. וויז שמופעל דרך אנגרואיד אוטו.

יש בפינה הימנית תחתונה ציור של מיקרופון. נוגע בו, אומר את הכתובת והוא מחפש אותה.

מעניין מאוד. גם אצלי מופיע אייקון של מיקרופון בפינה ימנית תחתונה, רק שהלחיצה עליו מפעילה זיהוי קולי של Google Assistant (שלא מבין עברית) במקום זיהוי קולי מקורי של Waze (שכמובן מתמודד עם עברית  מצויין). יכול להיות שאתה משתמש בגירסה ישנה של Waze  ? עשית משהו כדי לגרום למערכת להבין עברית ? איך הצלחת להשבית את Google assistant  ?

אגב, אותו דבר קורה גם ב-Google maps כשהוא מופעל דרך Android Auto - הזיהוי הקולי של Google Assistant משתלט על הכל ולכן גם שם לא ניתן להקריא כתובת בעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...